TheMrQuester123 1 Posted December 29, 2014 Share Posted December 29, 2014 Nick: TheMrQuesterNowy nick: oVomia <3Czemu chcesz zmienić nick? : Będe na nim Grał po Resecie ! +pytanie: Czy Hasło mi zostanie ? Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted December 29, 2014 Root Share Posted December 29, 2014 Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora. Powód: Brak poradników bądź kodu Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts