Skocz do zawartości

Wywiad z DawciOo - Przyszły spedytor wyczulony na blanty!


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692617__dawcio.png

 

 

Redaktor:

 

pre_1419897190__zimowyavatar.jpg

 

 

 

 

 

 

Gość:

 

pre_1419897259__dawcio.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie. W ten sylwestrowy lub już po sylwestrowy czas, poświęcić można na przeczytanie kolejnego wywiadu z kolejnym już odważnym użytkownikiem Naszego forum. Dawcioo! Cieszę się, że możemy wreszcie spokojnie porozmawiać. Przedstaw się naszym użytkownikom i powiedz, co tam u Ciebie słychać!

 

 

- Siemanko jestem Dawid, mam 16 lat i mieszkam w średniej wielkości mieście pod Wrocławiem, a mianowicie w Legnicy

 

 

Do jakiej uczęszczasz szkoły? Czym się sugerowałeś tym wyborem i jakie masz plany na przyszłość?

 

 

 

- Uczęszczam do pierwszej klasy technikum w Legnicy, jesteś w klasie o profilu technik-spedytor, w moim mieście nie było jak dla mnie lepszego wyboru. W przyszłości planuje otworzyć własną firmę spedytorską.

 

 

Firma spedytorska? Technikum spedytorskie? Czy możesz przybliżysz Nam co robisz na zajęciach oraz czym dokładnie planujesz się w przyszłości zająć? Dlaczego akurat tę pracę chciałbyś wykonywać?

 

 

- Na zajęciach szkolnych, jak na razie uczymy się rożnych konwencji czyli ( jaki towar i kiedy możemy przewozić, oraz w jakich pojazdach) w późniejszych latach nauczania, będziemy uczyć się jak wyznaczyć trasę samochodom transportowym. Gdyby udało otworzyć mi się taką firmę, przeważnie siedziałbym za biurkiem i z miejsca wyznaczał bym trasę samochodom ciężarowym, jak w najkrótszym czasie i jak najbezpieczniej dowieść towar, do danej firmy. Odpowiada mi taka praca, z powodu dużych zarobków i małego zaangażowania.

 

 

Ciekawy pomysł! Mam nadzieję, że uda Ci się go zrealizować : ). Czym się interesujesz? Czyżby wyłącznie towarami i samochodami : )?

 

 

- Nie, dodatkowo trenuje piłkę nożną 3/4 razy w tygodniu.

 

 

Od którego roku życia trenujesz piłkę nożną? Dlaczego akurat ten sport wybrałeś za młodu? Czy żałujesz swojej decyzji?

 

 

- W piłkę tak naprawdę grałem od 7 roku życia, ale to tak ze starszymi znajomymi na dworze, na pierwszy "profesjonalny" trening poszedłem w 4 klasie podstawówki i tak do tej pory. "Miłość" do piłki przyszła jakoś sama, nie pamiętam moich początków, ale wiem, że z dnia na dzień zaczynałem lubić ten sport bardziej. Nigdy nie żałowałem tego że wybrałem piłkę nożną, trenuje już ją trochę lat, a nadal mi się nie znudziła i mam nadzieję, że nie znudzi.

 

Jesteś w temacie i co ważne sam trenujesz sport, stąd każdy mecz śledzisz zapewne inaczej niż np. ja - kompletny laik. Co sądzisz o polskich drużynach? Chodzi mi szczególnie o ocenę techniczną. Czy trenują wystarczająco? Dlaczego ekipy z innych krajów posiadają lepsze wyniki?

 

 

- Szczerze to polską ligę oglądam bardzo rzadko, ale już obejrzę to pierwsze co rzuca się w oczy, brak budowania składnych akcji, a więcej przypadku, takie wybijanie piłki. Co do ich trenowania to wydaję mi się, że dużo trenują, ale brak jest jak dla mnie dobrych trenerów, takich co wprowadzą do nas więcej nowości. W porównaniu do zagranicznych klubów gdzie wszystko jest wprowadzanie dużo wcześniej. Wydaję mi się, że w najlepszych klubach świata coś co u nas robią seniorzy czyli najstarsi zawodnicy, w najlepszych klubach jest wprowadzanie już w wieku gimnazjalnym, albo już wcześniej. Skutki chyba każdy widzi.

 

 

Niestety, dziękuję za mocne słowa... może ktoś.. coś.. powie gdzie trzeba : D. Miejmy nadzieję, że zmiany nastąpią jak najszybciej. Lubisz piłkę nożną, czy przepadasz również za samochodami, które są nieodłączną częścią Twojej obecnej edukacji? Jeśli tak, jakie marki lubisz najbardziej?

 

 

- No też mam nadzieję, że te zmiany nadejdą szybko : ) Za samochodami raczej nie przepadam : D ale najbardziej chyba podobają mi się bmw.

 

 

W porządku : ). Co najczęściej robisz w wolnym czasie? Nie wierzę, że zajmujesz się wyłącznie piłką nożną czy cs'em : )
Czy posiadasz jakieś hobby?

 

 

- No wiadomo, że nie często w wolnym czasie wychodzę ze znajomymi na jakieś piwko, albo blanta : D Nie wiem czy można nazwać to hobby ale dla relaksu przeważnie słucham muzyki : )

 

 

Jakich gatunków? Obecnie jest ich tak wiele, że nie wiadomo za co się wziąć i poszukać w danej dziedzinie lepszych wykonawców. Masz może swoje ulubione utwory?

 

 

No jest ich bardzo dużo, ale najbardziej lubię hip hop. Kilka moich ulubionych utworów to Hemp Gru- Cudowny Dzieciak, Mery Mery, Kali-Wybij się, Duchowa Willa, Ak-47- Znów igrasz z losem.

 

 

Czy słuchałeś kiedykolwiek czegoś innego niż rap? Kiedy powiedziałeś sobie "tak, rap to mój świat". Co sądzisz o polskim hip-hopie?

 

 

- Raczej zawsze rap, chyba, że jakaś imprezka to oczywiście co innego : D Tak naprawdę nie wiem, podłapałem pewnie ten rap, przez starszych kolegów. Polski hip-hop jak dla mnie jest na naprawdę wysokim poziomie, tutaj akurat, jesteśmy lepsi niż polscy piłkarze : D

 

 

Chwileczkę! Wspomniałeś że w wolnym czasie z kolegami palisz blanta.. jak to? Taki grzeczny Dawcioo a tu nagle rap i palenie? Wytłumacz się! : D. Od kiedy zacząłeś palić? Kto Cię wciągnął? Uważasz to za słuszne? Czy rodzice coś wiedzą na temat/podejrzewają?

 

 

- Hahahaha pierwszy raz zapaliłem w wieku 15 lat, gimbus chciał zobaczyć jak to jest : D Pierwszy raz chciałem zapalić sam, znaczy sam postanowiłem, nikt mnie nie namawiał, jak dla mnie nie jest to nic złego. Moim zdaniem nie ma w tym nic złego, zapalisz sobie, wyluzujesz się i uśmiechniesz, zapomnisz o problemach. Rodzice raz mnie przyłapali jak wróciłem "najarany" powiedzieli co o tym myślą i trochę się zdenerwowali wiadomo, jak to rodzice. Teraz czasami jak wracam do domu to się na mnie dziwnie patrzą więc pewnie coś podejrzewają : D

 

 

Sądzisz, że palenie przez młodzież jest coraz większym problemem, który występuje w gimnazjach? Cóż.. każdy wie, że szkodliwe substancje, które wdychamy muszą mieć jakiś efekt w organizmie, szczególnie jeżeli jest w fazie rozwoju. Co sądzisz ogólnie, o gimnazjach? Czy to prawda, że młodzież przez te 3 lata jest "niszczona", przez starszych z powodu używek?

 

 

- No w sumie to trochę już przesada sam denerwuję się widząc młodszych od siebie, którzy już palą, ale wydaję mi się że to przez tą pogoń za tym co "fajne" wiele osób chcę bardzo szybko stać się tak zwanym dorosłym i robią to samo co oni. Patrząc na własnym przykładzie to ja zupełnie różnię się od pierwszych dni gimnazjum do teraz, wydaję mi się, że z roku na rok robiło się ze mną troszeczkę gorzej. W naszym kraju już tak chyba musi być, a najgorsze jest to, że już coraz młodsi próbują coraz to gorszych rzeczy.

 

 

Bez dwóch zdań, jest to problem, który ktoś w końcu musi rozwiązać. Cieszę się, że mimo wszystko podzielasz opinie, że jest to niewłaściwe postępowanie. Przejdźmy zatem do przyjemniejszych tematów : ). Jakie lubisz filmy? Polskie czy zagraniczne? Jakie tytuły najmilej wspominasz i chętnie do nich powracasz?

 

 

- Najbardziej to zdecydowanie horrory : D Powinienem wspierać polskie produkcję, ale zdecydowanie wolę zagraniczne, choć Polskie nie są od nich dużo gorszę. Ostatnio bardzo spodobał mi się Polski film Miasto 44 , bardzo chętnie wracam do filmu Savages, który zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie : )

 

 

Słyszałem, że film pt. "Miasto 44" jest niezłym filmem historycznym, ukazującym tragizm Powstania Warszawskiego z wyjątkiem oczywiście niektórych scen (padające mięso z nieba czy też zbędne efekty specjalne). Oczywiście podkreślam słyszałem, gdyż nie miałem jeszcze okazji samemu obejrzeć tego filmu. Ok! Może powrócimy teraz do jakże starej metody, służącej wydłużyć wywiad (ilość pytań zostaje ta sama!)? : D. Chodzi o "fast question, fast answer". Ja zadam Ci 5 pytań, a następnie Ty postaraj się na nie szybko odpowiedzieć. Zaczynamy?

 

 

Polna droga czy autostrada?

 

 

Autostrada

 

Co chciałbyś dostać na gwiazdkę? (wywiad przeprowadzany dzień przed świętami).

 

 

Ze wszystkiego będę szczęśliwy, bo przecież liczy się gest : D

 

Krokiety czy pierogi?

 

 

Krokiet

 

Najlepsza kombinacja mapy/broni w cs 1.6?

 

 

de_Dust 2 i de_Nuke M4A1 zdecydowanie

 

Sylwester w domu przyjaciół czy w klubie?

 

 

raczej w domu z przyjaciółmi

 

 

Ok! Czas na ostatnie pięć pytań, które najczęściej dotyczą cs'a i Naszej sieci serwerów. Kiedy zacząłeś grać w cs 1.6 i w jaki sposób znalazłeś tę grę z grubej półki innych fps'ów?

 

 

- Któryś ze znajomych mnie nakłonił do grania i tak zostało, a w cs'a gram około 4 lata.

 

 

Jak trafiłeś na sieć Cs-Classic? Dlaczego postanowiłeś zarejestrować się na forum, a następnie co przekonało Cię do zostania tutaj?

 

 

- W nocy szukałem jakiegoś zombie moda, akurat na tym było jakoś więcej osób to wszedłem, bardzo spodobał mi się gun xp mod, pograłem trochę tam poznałem Ilonę (Inkę) i Sławka (3lu) byli tam adminami, pomyślałem sobie, że może też bym się sprawdził jako admin, więc zarejestrowałem się. Zostałem tutaj przede wszystkim z powodu atmosfery jaka panuje na tej sieci serwerów : D

 

 

Aczkolwiek obecnie jesteś administratorem serwera Only DD2, nie zombiemod'a. Skąd ta zmiana?

 

 

 

- Straciłem admina na zombiemodzie, bo zepsuł mi się komputer i byłem bardzo długo nie aktywny, gdy już wróciłem na serwer, wszyscy mieli wysokie lvl i dużo się pozmieniało, więc postanowiłem przenieść się na Only DD2, tam trochę pograłem, zauważyłem że grają tam "znajomi" których poznałem wcześniej na forum i innych serwerach, więc pozostałem, niedawno złożyłem podanie no i dostałem tą posadę. Może po resecie spróbuje na nowo na naszym zombiemodzie : D

 

 

albo na FFA! albo też na innych serwerach! Myślę, że wszystkie są godne uwagi, choć nie muszą wszystkim przypaść do gustu : ). Powiedziałeś o tym jak znalazłeś cs 1.6.. jak trafiłeś na forum.. na serwer.. ale nie powiedziałeś o najważniejszym. Co aktualnie sądzisz o forum! : ) Czy według Ciebie powinny być jakieś zmiany? Może jakieś nowe pomysły?

 

 

- Sprawdzałem wszystkie serwery CSC oprócz cod modów (po prostu nie lubię tych modów) większość jest na prawdę spoko : D Forum Classica jest bardzo dobrze dopracowanie, przede wszystkim nie ma dużego, niepotrzebnego spamu, ostatnio myślałem, że jest trochę mało konkursów ale -_- jak by mnie słyszał i zaczął je rodzić, więc jak narazie nie mam nic do zarzutu : )

 

 

Czyli jednym słowem, nie jest źle : ). W porządku! Bardzo Ci dziękuję za udzielenie wywiadu dla kącika redaktorskiego cs-classic. Mam nadzieję, że nie straciłeś dużo swojego cennego czasu i jesteś zadowolony z Naszej wspólnej pracy. Czas na ostatnie słowa.. może zdania, które oczywiście należą do Ciebie!

 

 

- Również dziękuję za wywiad : D No to chyba przejdę do pozdrowień : D Przede wszystkim chciałbym pozdrowić Ciebie : D a dalej to pozdrawiam: 3lu, Inkę, Papka, Kitola, Miko, Amfetaminę, Roloo, Madridistę, Kitola, Fakela, Blancika również wszystkich o których zapomniałem : ) No i chciałby życzyć wszystkim Wesołych Świąt i pijanego Sylwestra : D

 

 

Bardzo dziękuję za pozdrowienia, a Kitol niech pozdrowi podwójnie, ponieważ dwukrotnie go wymieniłeś (pszypadeg?), ha : D. Trzymaj się i ja Tobie również teraz życzę Wesołych świąt : ).

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności