Skocz do zawartości

Podsumowanie roku 2014 według FFA!


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Coraz bliżej przywędruje do Nas lampka (w porywach wiadro) szampana, bo zbliża się czas Sylwestra, a co ważne - nowego roku.

 

Od ponad dwóch miesięcy myślałem nad stworzeniem tematu, w którym znajdować się będą wszelkie przemyślenia dotyczące serwera FFA.

 

Jak wiecie dużo się podziało na serwerze.. szczególnie w 2014r.

 

Chciałbym poznać Wasze odczucia czy zmierzamy w dobrą stronę ze zmianami, czy powinniśmy przystopować.. czy też już ktoś zbiera walizki i się z nami żegna, bo nie może na serwerze wytrzymać :P

 

Jeżeli znajdziecie czas, chęć.. napiszcie co sądzicie o tych wszystkich zmianach, które zaszły.. o tym.. jak wyglądały Wasze początki na serwerze, kogo poznaliście, z kim się dobrze dogadywaliście.

Kieruję prośbę tutaj do starych: użytkowników, graczy, administratorów - Czy potraficie wymienić każdą kolejną zmianę, którą przeprowadził Damian? Czy pamiętacie adminów, którzy z Wami (później, z Nami) byli? Co Wam zapadło najbardziej w pamięć?

 

Szczerze - Co myśleliście na mój temat, kiedy napisałem podanie na admina (niestety jest ono ostatnie, bo reszty nie udało się zachować :() ?

[Link]

Co myśleliście kiedy Damian ogłosił, że będę zastępczym opiekunem? Jaką mieliście pierwszą myśl, kiedy ogłoszono, że nim zostanę?

 

 

Jak się temat rozrusza, opowiem swoje, bo nie ma sensu pisać rozprawki, skoro ktoś wypoci się na smutne "wszystko fajnie, tak tak".

 

 

Czekam na Wasze komentarze!

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może po kolei: 

1. jak wyglądały Wasze początki na serwerze:  To było dość spontaniczne, zawsze przed mixami wchodzilam na FFA, rzadko kiedy byl wolny slot. Spodobało mi sie bo serwer byl only nuke/dd2/inferno, chyba jedne z bardziej lubianych map. Gdy rozpadła sie moja ekipa "mixowa" zaczęłam grac na publikach, przed FFA byly dwa serwery Only dd2, na ktorych gralam codziennie. Jedna mapa mi sie nudziła, więc postanowiłam zmienic, a ze FFA było akurat w moich "ulubionych" postanowiłam wbić. Oczywiście jak można sie domyślić  bardzo mi sie

spodobał. Jaki byl minus? Malo adminów. 

2. Kogo poznaliście​: Z początków mojej gry, pierwszą osobą z jaką "rozmawiałam" byl Kitol XD A pierwszą, która zrobila mi ssy: Milord. Przez moja karierę przewinęło sie dużo osob, nie z każdym miałam idealne stosunki, ale wiecej mam dobrych wspomnień niż przykrość xd

3. z kim się dobrze dogadywaliście: Moj kontakt z początków był nie za duży. A obecnie staram sie wszystkich szanowac, nawet jeżeli "nie lubie" staram sie tego nie okazywać.

4. Czy potraficie wymienić każdą kolejną zmianę: nie, ale chyba wielką reformą było wprowadzenie cyklu 6 map xD

5. Czy pamiętacie adminów, którzy z Wami (później, z Nami) byli: Pamiętam chyba wszystkich xD

6.Co Wam zapadło najbardziej w pamięć?: Chyba "kryzys" w którym FFA w pare dni straciło prawie wszystkich adminów. 

7.Szczerze - Co myśleliście na mój temat: Intelektualista z zasadami, który zostanie na dluzej xD

8.Co myśleliście kiedy Damian ogłosił, że będę zastępczym opiekunem? Jaką mieliście pierwszą myśl, kiedy ogłoszono, że nim zostanę?: Szczerze? Zachwycona nie byłam, pierwsza mysl pewnie cos w tym stylu "Czy Damian upadl na głowe?" XD

Edytowane przez natalja
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój staż na FFA to koło 1.5r. Od tamtej pory zaszło wiele, wiele zmian. Powiem tak w skrócie co się zmieniło na FFA od moich początków. 

 

Pamiętam czasy jak była tu jedna mapa (dd2) i opiekunem był Karol. Po pewnym czasie only dd2 zostało zmienione na dd2, inferno, nuke. Między czasie władzę przejął Damian (kwiecień), który bardzo pomógł "rozruszać" serwer i nadał mu nowe życie. Co jakiś czas zmniał mapcycle. Było wiele dyskusji na ten teamt. Najpierw dodał 4,5,6 i 7 mapę.  Przyrost graczy znacznie powiększył się. Wszelkie zmiany dokonywał pod graczy, na bierząco, dokładnie i z sercem. Później opieka nad FFA została przekazana w ręce Shadowa (sierpień). Shadow dodał przenikanie, stworzył nowego vipa, idealne mapcycle, dzięki czemu serwer ciągle był jak i jest pełny. Zawsze za nim coś zmieni/doda, wpierw pyta o opinie innych graczy. Jako opiekun poświęca wiele czasu i nerwów. (Sam niejednokrotnie byłem śwadkiem, jak siedział siedział bardzo późno w nocy i robił coś przy serwerze. Jeśli coś było nie tak, to robił to dotąd aż wszystko będzie dopięte na ostatni guzik).

Wielkie szacun dla wszystkich opiekunów którzy odwalili/odawalają kawał roboty. Dzięki nim mamy miłą atmosferę i gra nam się lepiej. :)

 

Byli admini którzy zapadali mi w pamięć:

5g, Ziele, Damian, Luffy, ajmi, chudy, dudek, sikor, Brawo Dla Tego Pana, Doskonaly Strzal Milordzie, Czlowiek Malpa, mentor, NeverGiveUp, Artem, Spr!Nt, syska, polaczek, rammstein, HoFmaN, Guli Wer, Br3jKu, WUCHTA WIARY TEJ , killannnn, wH-Y?, @@@@@@@@, Haq~, Ofensywa

 

Mój pierwszy ss z FFA z 29.07.13r.

w1sa6f.jpg

Edytowane przez KiToL
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalja ukradnę Ci podpunkty xd dziękuje <3

 

1. Jak wyglądały wasze początki na serwerze: Moje początki łoooo jezuniu xd zaczęłam grać na FFA jeszcze jak była tylko jedna mapka xd pamiętam że nigdy jakoś się tam nie wyróżniałam, zawsze taka cicha z nikim nie gadałam:D od razu spodobała mi się tutaj atmosfera i już zostałam :)

 

2. Kogo poznaliście: pierwszą osoba która pamiętam był Ziele bo mi ssy dał ;c (nigdy mu tego nie wybaczę ! xd) później chyba Kitol a dalej już za dużo wymieniać :D

 

3.Z kim się dobrze dogadywaliście: Jeej tu już ciężko, wydaje mi się że od początku miałam z wszystkimi dobry kontakt:) 

 

4, Czy potraficie wymienić każdą kolejną zmianę: O.o amm to na początku było dodanie do cyklu map inferno i nuke, później dodawanie coraz większej ilości map, następnie dodanie vipa, opiekunem zostaje Damian, później ty zostajesz zastępcą i w końcu opiekunem:D tyle pamiętam xD

 

5 Czy pamiętacie adminów, którzy z wami (później z Nami) byli: Taaak stanowczo pamiętam wszystkich adminów którzy byli :)

 

6. Co wam zapadło najbardziej w pamięci: Wydaje mi sie że spina Ziele i Damiana, taaak pamiętam jaki dym z tego był ^^

 

7. Szczerze- co myślicie na mój temat: Shadow:D ja osobiście nie byłam na początku do Ciebie przekonana, jakby to ująć nie darzyłam Cie zbytnio sympatią, ale po pierwsze rozmowie na ts zmieniłam stanowczo zdanie :) jesteś równy gość (jak dla mnie to ciut za mądry jesteś ;c ZGŁUPIEJ !) 

 

8. Co myśleliście kiedy Damian ogłosił, że będę zastępczym opiekunem? Jaka mieliście pierwszą myśl, kiedy ogłoszono, ze nim zostanę: Pierwsze co to był szok;o (serio? Shadow?) xd aczkolwiek teraz widzę że dobrze się stało że nim zostałeś. Spełniasz się w tej roli w 100% :)

 

 

@Shadow mi sie osobiście tak lepiej pisało ^^ co w tym złego?;>

Edytowane przez Kinga
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awantura z Zielem i Dudkiem byla najgorszym momentem dla mnie jako opiekuna. Mimo ze to tylko gra to chodzilem w pracy smutny pare dobrych dni ;/

Ale to bylo minelo... :) Temat ciekawy bo dobre wspomnienia sa najlepsze :)

Czekam na dalsze wypowiedzi bo ciekaw jestem kto co pamieta :))

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wyglądały wasze początki na serwerze: Więc tak XD. Za dużo z tego nie pamiętam bo były to początki wakacji ale było świetnie XD

 

2. Kogo poznaliście: Poznałem wiele fajnych osób XD

 

3.Z kim się dobrze dogadywaliście: prawie ze wszystkimi xD

4, Czy potraficie wymienić każdą kolejną zmianę: Usuwanie i dodawanie różnych mapek,Nowy opiekun i zima XD

 

5 Czy pamiętacie adminów, którzy z wami (później z Nami) byli:@@@@@@@,Guliwer,ajmi,Damian,Hajdzik teraz XD,polaczek,Luffy innych nie pamiętam Xd

 

6. Co wam zapadło najbardziej w pamięci: SSY od Natalii XD i "Podpowiadanie na ts" pewnie wiecie o co chodzi xd

7. Szczerze- co myślicie na mój temat: Mhmmmmmmm Dobry zastępca opiekuna, który bardzo dobrze sobie radzi.

 

8. Co myśleliście kiedy Damian ogłosił, że będę zastępczym opiekunem? Jaka mieliście pierwszą myśl, kiedy ogłoszono, ze nim zostanę:

Szczerze to nic xd

 

 

 

Ale się rozpisałem o  boshe xD

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tworzycie w tym temacie jakieś wzory i ograniczacie innych :D?
Chodziło mi o podsumowanie roku 2014, przypomnienie sobie najlepszych chwil, najgorszych itd itd. Co jak co, ale tutaj nie musicie postępować tak jak inni i odpowiadać wyłącznie na pytania, które przykładowo podałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha moje początki z cs classic nie były najlepsze, 1szego dnia gry dostałem 2 razy SSy tak właśnie poznałem Milorda, z którym miałem konflikt jak okazało się później nie był to admin idealny, oczerniał mnie przed całą społecznością sieci csc było to dla mnie bardzo przykre... Pewnie dlatego to wydarzenie tak długo tkwi w mojej pamięci... Co wyszło z tej sytuacji starzy "wyjadacze" doskonale wiedzą.

 Spodobał mi się klimat panujący na serwerze, z  kilku dni grania na FFA<3 zrobiły się tygodnie a potem długie miesiące. Tak zostałem do dziś- Damiana zapamiętam jako jedną z niewielu osób, które były bardzo konkretne i konsekwentne w tym co mówiły i robiły, jedyną rzeczą jaka mnie denerwowała to bronienie na siłę adminów w sytuacjach konfliktowych i brak zaufania do stałych graczy. Najlepszą ze zmian była zmiana mapa na standardowe eslowe mapy i minimum round 12 ! ! ! Nowy opiekun pokazał, że świetnie sprawdzi się na tej funkcji:) 

 Zaczęło się mixowanie z graczami CSC, wspólne mieszańce masa śmiechu i głupich żartów co zostało do dziś, mimo iż w gronie adminów i graczy przewinęło się sporo ludzi gracze steam csc trzymają się razem, klimat z mixów powoli przechodzi na serwer coraz częściej widuje się na ekranie podziękowania za grę po skończonej mapie, coraz częściej ludzie sobie pomagają w razie pytań np co do komend cs na serwerze i nie robią sobie głupawych żartów^^ No dobra mi się czasami zdarza:D Połowa graczy o ile nie całość nienawidzi mnie, ma do mnie jakieś "ale", szczerze? Nie przeszkadza mi to, ponieważ jestem jaki jestem, nie zamierzam nikogo udawać, po ciężkich tygodniach w pracy, powrocie do domu każdemu zdarzy się odreagować w różny czasami nieodpowiedni sposób- przynajmniej ja tak mam...

 Jeśli ktoś doczytał do tego momentu to bardzo się cieszę, pozdro dla wszystkich graczy csc a w szczególności moich dobrych ludzi, kolejność jest w tym wszystkim przypadkowa więc się nie kłóćcie:P 

-Ajmi

-Ziele

-Kitol

-Damian NL/PL

-Rewox

-Dodo

-Doktor hajs

-Hajdzik

-Mentor

-Bloked

-Kacykovsky

-Shadow

-Izka

-NeverGiveUp

-Bez Spiny Luźno

-Natalja

-Vegeta

-Stuff

-T-BAG

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm moj początek na ffa, zaczal sie gdy jeszcze byla tylko jedna mapka. Grałam sporadycznie na jakims innym nicku, potem serwer zmienił dd2 na trzy mapki. Pamietam jak Damian był opiekunem ( juz wtedy zamienilam sie w doktorowa) i pamietam, że zawsze mi dokuczał żebym sie odzywała, a ja nie chcialam :D Najlepszy kontakt złapałam z Zielem <3. W czasie "najwiekszego" konfliktu na serwerze nie grałam kilka miesiecy. Chyba był to okres przed wakacjami do prawie konca (nie pamiętam dokladnie). Po swojej przerwie, dowiedziałam sie o spinach i zauwazyłam bardzooo duzo zmian, przede wszystkim w administracji jak i zmianie opiekuna. Było mi to całkowicie obojetne kto jest opiekunem i co robi na serwerze, poniewaz nie przywiazywałam wiekszej uwagi do serwera, bo tak czy siak mi sie podobał. Na dzien dzisiejszy, jezeli chodzi o opiekuna to swoje obowiazki wykonuje na 101%, zreszta chyba kazdy widzi jak serwer jest prowadzony, wiec wiecej nie musze dodawac. Po mojej przerwie, gdy zaczełam grac tak gram do dzis i jestem zadowolona. Z kazdym dniem, zaczełam  nawiazywac rozmowy z róznymi graczami. W pewnym momencie, pewne osoby poprosiły mnie o pomoc w postaci złozenia podania, tak tez uczyniłam po małych namowach :P Staram się wypełniac swoja role jak najlepiej, aczkolwiek dalej sie ucze ( w sumie człowiek sie uczy całe zycie :P). Na chwilę obecna moge jeszcze dodac, ze atmosfera jest przyjazna i zabawna na serwerze, jak rowniez fajne jest to, ze graja tu praktycznie zawsze te same osoby, co tworzy ten klimat. Przepraszam za mała chaotycznosc.
 
   Zauważyłam zmiany w mapach (oczywiste), w administracji, dodanych nowych mapek, proby roznych map dla sprawdzenia i uzyskania opinii od graczy, vipy. Z dawnych adminów zapamietałam: Ziele,Sikor,Dudek,Polaczek,Milord,Damian,Luffy,Hofman,5g,Killannn, Brawo dla tego pana, Hajdzik, hmmm cos kojarze @@@@@, pamietam jak Ofensywa był czy Rammstein. Na chwile obecna wiecej nie pamiatam :P

Pozdrawiam wszystkich graczy ;) Jednych mniej drugich wiecej, ale wszystkich :)

pisssssssss jołłł
Dr.$
 

Edytowane przez doktor hajs
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm całego roku nie opisze poniewaz jestem tu od maja. Trafiłam na nasz wspaniały serwer dzięki Kitolowi <3 cały czas wysyłał mi ip i tak juz pozostałam. Potem poznawałam nowych ludzi i doszło do tego że grałam codziennie. W końcu później poznałam Damiana <3 który strasznie namawiał mnie żebym załozyla konto na forum (strasznie nie chcialo mi sie bawic w takie glupoty jak forum itd) ale jak juz zalozylam te konto to zostałam i odwiedzam je codziennie :D Byłam słabym adminem( tu podziekowania dla Natalii która mi bardzo pomogła ;* i Kitola oczywiscie :)) i szybko zrezygnowałam (może jeszcze kiedys przyjdzie czas na adminowanie). Z forum mam same dobre wspomnienia, nie wdaje się w żadne konflikty i raczej jestem przyjaznie do wszystkich nastawiona. Zreszta teraz już jest chyba wszystko w porządku i wszyscy sie dogadują ;) szkoda tylko że dużo "starszych graczy" zrezygnowało z adminowania. Co do naszego byłego i obecnego opiekuna zadnych zastrzeżeń, jak zawsze wszystko dopilnowane. Shadow dobrze pełni swoją funkcje a Damian na szczęście nie opuścił nas totalnie ;) 

To tak w skrócie xD więcej nie pamiętam ale na serwerze i mixach poznałam wiele fantastycznych osób ale za dużo by wymieniać :) 

Mam nadzieję, że rok 2015 będzie jeszcze lepszy niż ten ;) i życzę wszystkim udanego sylwestra :) 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może ja tez przedstawie moją historię :DWięc grałem barrdzooo długi czas na cod mod 350 lvl,ale postanowiłem ze zacznę sobie pogrywac na FFA,ponieważ na cod modzie ciężko jest sie nauczyć grać"normalnie".Wszedłem sobie na serwer wtedy był cykl 3 map,poznałem wielu fajnych graczy,adminów,Wtedy był jeszcze Opiekunem Damian.Spędzałem na FFA kilka godzin dziennie,więc gracze powiedzilei mi żebym złożył podanie na admina,myślałem ze nie dostane tej szansy,ponieważ nie za bardzo ogarniałem AMX,ale Damian mi dał ją i spisywałem sie w miare dobrze :)Damiana zapamietam jako zajebistego opiekuna,zawsze starał sie "dopracowywać"serwer pod graczy.Shadow teraz znakomicie pełni swoja role,tworzy różne ankiety,które mają na celu zmienienie na jeszcze lepsze FFA.Z grona "starych"adminow to tak nie pamietam za bardzo,ale byli nimi :D 5g,Milord. Tyle pamiętam xD.Teraz adminów jest pełno i mnie to bardzo cieszy,mamy zajebista ekipe:)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się chyba przez to, że znajomy raz tu grał, teraz nawet nie pamiętam jaki, i tak tu już zostałem. Trwa to już pół roku z przerwami. W lipcu dostałem admina mimo samych głosów na nie i zapewne mało kto mnie kojarzy. Wyjaśniam. Po 2-3 może 4 tygodniach dopadło mnie coś, czego wam za żadne skarby nie życzę. Przepuklina na kręgosłupie (tzw wypadnięcie dysku) wraz z rwą kulszową i naciskiem na jeszcze inne nerwy. Przez to zostałem odcięty od świata na chyba 3 tygodnie przez co zaniedbałem swoje obowiązki i straciłem swoją pozycje. Pomyślicie sobie pewnie: przecież mógł dać znać czy coś. Mogłem, ale w tym okresie przez ból i rokowania myślami byłem daleko. Na chwile obecną żyję jak normalny człowiek, tylko uważam co i jak robię. Może nie gram już w piłkę jak wcześniej ale za to gram tutaj :) Co prawda codziennie nie ale jak tylko mogę to zaglądnę na serwer. Na forum jestem codziennie. Mi zapadły dwie sytuacje w głowie. Pierwsza, właśnie jak już wcześniej było wymienione przez Damiana, sytuacja z milordem. Druga to oskarżenia wobec ajmiego, 5 banów w ciągu 6 dni, w sumie 8 :P Widzę, że ma aktywnego a konto na forum nieaktywne :P Shadow, wydaje się być mocny na swojej pozycji, wie co robi i robi to bardzo dobrze. Serwer jest poukładany i niech tak będzie i w 2015 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas i na mnie ;)

 

Na serwer pierwszy raz zawitałem na poczatku kwietnia. Grałem mało - około 2 razy na tydzień. Po kilku tygodniach wbijałem częściej a później już codziennie. Poznałem Luffiego, który był adminem, bardzo dobrze się z nim dogaduję do dzisiaj. Na następny dzień zaprosił mnie na mixa i w taki sposób poznałem Sikora, Milorda i 5g. Zagraliśmy kilka mixów i w dobrze się dogadywaliśmy i zachęcili mnie żebym został na ffa. Zacząłem grać dużo, poznałem resztę adminów - S}{aDoWa, Ziele, KiToLa, Chudego, Brawo dla tego pana, HoFmana, Dudka, natalje, Polaczka, n!cka, Spr!nta. Stałem się dość rozpoznawalny na serwerze i byłem jego bardzo częstym gościem. Nawet raz wygrałem vipa za bycie w top3 :) Opiekunem serwera odkąd zacząłem grać był Damian. Gdy z nim trochę pogadałem na serwerze zaproponował mi żebym założył konto na forum i tak zrobiłem. Poznałem tutaj wiele naprawdę fajnych osób a na serwerze spędziłem już bardzo długi czas. Łącznie już ponad 400h. Zawsze będę ten okres wspominał wspaniale :).

 

Na serwerze pamiętam wiele zmian. Np. Dodanie lepszego vipa, przenikanie, wiele zmian map w mapcycle i dodanie de_eldorado na 5h bo był niewypał ;D dużo by tu wymieniać ze zmianami ;)

 

Z byłych adminów pamiętam

Damiana, Polaczka, Syske, Ajmiego, Milorda, HoFmana, Hajdzika, Luffiego, 5g, Ziele, Chudego, Dudka, Sikora, M3ntora, Artema, NeverGiveUp, Spr!nta, Br3jka,krooopka, fns, alonE, killannna, Dolara, Rammsteina, Guliwera, Brawo dla tego pana, Ofensywe, @@@@@@@, Gimbusa .

 

Najbardziej mi w pamięć zapadło jak wyjechałem pod koniec czerwca na wakacje na miesiąc ... wracam, patrzę na forum a tu dużo nowych adminów, dość duża spina ajmi - milord. Spina Zlele, Dudka z Damianem. Wgl nie wiedziałem co się dzieje. Ludzie mieli pretensje do Luffiego ( przez co złożył rezygnację ), że na żarty się odpalił 1v1 z KiToLem na serwerze mixowym. Afera z 5g i Br3jkiem, że się odpalili jako admini. Tyle osób odeszło wtedy ...

Również pamiętam jak kilka razy dostałem ssy.

Ludzie mnie namawiali na złożenie podania a ja zdecydowałem się dopiero po kilku miesiącach gry - w środku sierpnia. Bardzo miło mnie zaskoczyło około 20 wypowiedzi na tak. Było to bardzo przyjemne gdy ludzie wyrazili o mnie tak dobre zdanie :)

 

Co myślę na Twój temat Shad?:

Dość długo się znamy. Zdążyłem już (mniej więcej) zobaczyć jaki jesteś. Odwalasz ciężką robotę ale bardzo podoba mi się to, że Twoje wypowiedzi w kwestii serwera zawsze są wyczerpujące temat i zakładające kilka opcji - tak powinien postępować prawdziwy opiekun :)

Co tu dużo mówić. Każdemu zdążają się błędy, ale jest na prawdę dobrze i gdy opiekujesz się serwerem to na prawdę miło się tu gra. Wszystko jest w porządku - oby tak dalej ;)

 

Gdy Damian napisał, że wyjeżdża będzie tymczasowy opiekun spodziewałem się, że to może być natalja, KiToL albo S}{aDoW. Nie pomyliłem się bo to właśnie S}{aDoW nim został. Byłem zadowolony bo wiedziałem, że masz dobre podejście i nie zaniedbasz serwera. Gdy Damian wrócił i już nie tak często bywał na serwerze domyśliłem się, że albo ma w planach przerwę albo rezygnację. Jednak zrezygnował. Wielka szkoda bo to naprawde był ktoś. Widać było, że wkłada w to serce i szczerze powiem, że Damian jeżeli to czytasz to wiedz, że jesteś naprawdę zajebistą osobą i ze świecą takich szukać :) . Gdy Shad został opiekunem to wiedziałem, że serwera nie zaniedba i tak jest. Na prawdę odwalasz kawał dobrej roboty!

 

Czasu na tym serwerze i ludzi, których na nim poznałem nie zamienił bym na nic innego! :))

 

Pozdrawiam! :)

Edytowane przez rewoX*
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wyglądały wasze początki na serwerze: Mój początek na serwerze zaczął się w marcu 2013 roku, zostałem zaproszony na serwer, ponieważ było mało adminów, a ja mógłbym się nadawać z moim stażem, więc zacząłem grać. Admina dostałem po jakiś 2 tygodniach. Serwer jeszcze pamiętam jak był FFa, dopiero później zmienił się w Only dd2, kolejno Only dd2/inf/nuke, aż do teraz jak znowu powróciło stare FFa. Ludzi jak na moje początki z serwerem grało zdecydowanie mniej. Największe fale były w godzinach popołudniowych, później serwer stał pusty. Opiekunem na początku był Karol, kolejno BliQ ( jeżeli dobrze pamiętam ), nastepnie znów Karol, aż Damian przejął go i w końcu Shadow :)

 

2. Kogo poznaliście: pierwszą osobę, którą poznałem był dziku aka JarekPasha :)

 

3.Z kim się dobrze dogadywaliście: Ze wszystkimi w tamtych czasach miałem bardzo dobry kontakt. Poziom administracji był na bardzo wysokim poziomie( nie wiem czy kiedyś jeszcze taki będzie :P) oraz graczy na serwerze również.

 

4, Czy potraficie wymienić każdą kolejną zmianę: Zmian było bardzo wiele, ale tak jak napisałem w punkcie 1 to były przemiany serwera z FFa->OnlyDD2->OnlyDD2/Inf/Nuke->OnlyDD2/Inf/Nuke/Train -> FFa

 

5 Czy pamiętacie adminów, którzy z wami (później z Nami) byli: To ja zapodam takimi nickami,które możecie spotkać na forum lub już ich nie ma :P To ze starej ekipy adminów na FFa to był Karol,Siwy,Blaze, dziku, PLNY LALA, Bliq, RedRox,awupe

 

6. Co wam zapadło najbardziej w pamięci: Awantura z Ziele i Dudkiem aka prawilna morda.

 

7. Szczerze- co myślicie na mój temat: Jesteś bardzo dobrym opiekunem, potrafisz trzymać serwer twardą ręką. Nie mam Ci nic do zarzucenia w Twoim zajmowaniu się serwerem :P

 

8. Co myśleliście kiedy Damian ogłosił, że będę zastępczym opiekunem? Jaka mieliście pierwszą myśl, kiedy ogłoszono, ze nim zostanę: Pewnie to może głupio zabrzmieć, ale moja pierwsza myśl to "Dlaczego nie ja?, jestem tu najdłużej i dlaczego mnie nie wzięto pod uwagę..." Ale to była chwilowa myśl, bo potem analizując mój czas przebywania na serwerze i forum zrozumiałem, że Damian nie mógł się pomylić w podejmowaniu decyzji w sprawie swojego następcy i jak widać nie pomylił się :) Mam nadzieję, że w żaden sposób nie przeszkadzałem Ci w tym ,a wręcz przeciwnie :)

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales racje Polaczek byles brany pod uwage  :). Ale mamy tez serwer miksowy ktory tez wymaga opieki. Dlatego poprosilem  Ciebie o opieke nad nim.

Serwer miksowy powstal z waszej inicjatywy i dla was :) Dzisiaj mysle jest juz wazna czescia Cs-Classic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym został nawet wybrany to mój brak czasu mógłby zaniedbać to co stworzyłeś, dlatego cieszę się, że wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej. Czego praca Shadowa jest dzisiejszym dowodem :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!

JAK NIE MASZ CHĘCI I CI SIĘ NIE CHCE, NAWET NIE PATRZ W DÓŁ

#edit po dodaniu posta.

 

 

Temat cieszy się zainteresowaniem, zatem ja również jestem usatysfakcjonowany

Cieszę się również ja, z tego powodu, że zamiast pisać krótkie wypowiedzi rozwinęliście swoje myśli i mogliśmy poznać Waszą historię na sieci cs-classic.

 

Jak wspomniałem wcześniej, ja również miałem się wypowiedzieć i słowa dotrzymam

Co prawda jest już grubo po nowym roku, ale co tam.. post i tak zostanie.

 

Jak możecie zobaczyć założyłem konto na forum 27 grudnia 2013 roku. Czy od razu wystartowałem pełną parą i pragnąłem zostania adminem? Otóż nie!

 

Większość osób (mówię o FFA) mnie zapewne "zna". Wesoły, wygadany i dokładny gracz/użytkownik. Czy wtedy taki byłem? Jedynie po części.

 

Jako, że mam chyba wenę, napiszę swoją całą.. caluuutką historię związaną moją obecnością w świecie Steam, Counter-Strike'a.

Kto nie chce, niech przejdzie do wyznaczonego punktu (pewnie zrobię go niżej), a kto jest mimo wszystko zainteresowany i jakimś cudem lubi moje nudne, błędnie napisane wywiady, niech usiądzie sobie wygodnie w fotelu i zacznie czytać.

 

Moja pierwsza styczność z grą Counter-Strike nastąpiła w listopadzie 2009r. kiedy jeszcze chodziłem do gimnazjum.

W gimnazjum byłem cichym dzieciakiem.. typowym samotnikiem zakochanym w muzyce, którą zacząłem praktykować już w pierwszej klasie. Nie miałem pojęcia czym jest cs, nie miałem też pojęcia że tak silnie utrzymywał się na scenie e-sportu (pojęcie to poznałem rok/dwa lata temu).

 

Podstawówka, Lata młodości.

Od zawsze uwielbiałem grać.. czy to z moją kochaną siostrą na pegasusie czy też na komputerze w samochodówki pokroju NFS lub platformówki.. Kapitan Pazur, Jazz Rabit.. to był mój dziecinny świat, który wspominam bardzo, ale to bardzo dobrze. Zbierałem figurki Spider-Mana, którego byłem wielkim fanem.. po prostu żyć i nigdy nie dorosnąć.

 

W Podstawówce mój kolega zaproponował mi grę Diablo 2 z dodatkiem LoD. Kompletnie nie wiedziałem o co chodzi, nigdy wcześniej nie chodziłem samodzielnie po katakumbach i nie zabijałem powstałych przez obce siły potworów pokroju Andariel, Duriela, Mefista, Baala czy samego Diablo. Nigdy nie zgadniecie ile przesiedziałem w tej grze..  5lat.

Tak, byłem tak zauroczony innowacją, możliwościami rozwoju postaci (nigdy nie miałem z tym do czynienia a inne gry uznawałem za nudne), tym charakterem że zacząłem siedzieć.. siedzieć.. siedzieć i grać.. Po raz pierwszy zainteresowałem się handlem przez internetową walutę (Forum Gold), zacząłem brać udział w mini turniejach, angielski wreszcie był mi potrzebny do komunikacji i co ważne.. uznaję ten czas po części stracony.

Nie raz musiałem kłócić się z rodzicami czy z siostrą, która w klasie maturalnej posiadała komputer w swoim pokoju. Do dziś pamiętam tworzenie UT-exp (Uber Tristram) i zarabianie na tym, tylko dlatego, że posiadałem dobrze zbudowaną postać; hammerdina oraz smitera. Jedyne co musiałem to stać i trzymać przycisk myszy. Gracze diablomod'a zapewne nie bez przyczyny grają na takim serwerze. Zgaduję, że to właśnie oni będą pamiętać patch 1.11, 1.12 (najlepszy) oraz niszczycielski 1.13.

 

Pierwsza "przemiana"

Po dobrych czterech latach, bodajże w drugiej klasie postanowiłem się zmienić. Postanowiłem z tym raz na zawsze skończyć znaleźć coś innego. Dzięki temu uniknąłem wiele nieprzyjemnych środowisk, gdzie wylądowali moi koledzy z klasy. Jedyne o czym myślałem po powrocie do domu wcześniej to gitara, diablo.. nic więcej się nie liczyło. Do czasu, kiedy zrozumiałem, że jestem w ostatniej klasie. Mam egzamin, moja siostra wyszła za mąż i zostałem sam. Nikt mi już nie pomoże w nauce. Z nikim nie będę się dogadywać tak jak z siostrą. Los chciał, że w trzeciej klasie poznałem dwóch super kumpli, z którymi do dziś (mniejszy bo mniejszy..) kontakt. Jeden z nich był już stałym bywalcem steam, natomiast drugi dopiero zaczynał. Namówili mnie i postanowiłem się do nich przyłączyć. Do wspólnej gry, wspólnej nauce itd. itd.

 

Steam i Counter-Strike

Po moich urodzinach we wrześniu zakupiłem oryginalną wersję gry "Counter-Strike 1.6" wraz z kluczem steam. Co to było wtedy dla mnie? Nie miałem pojęcia.

Po pierwszym uruchomieniu byłem.. załamany. Załamany grafiką, typem rozgrywki, słownictwem jakie było używane przez młodzież. Kompletnie nie znałem strzelanek tego typu.

Pamiętam swoją pierwszą mapę: fy_pool_day.

Czy grałbym w cs'a gdyby nie moi koledzy? Jestem w stu procentach pewny, że nie.

 

Druga "przemiana"

W ostatniej klasie gimnazjum postanowiłem się wziąć za siebie. Zacząłem się uczyć, myśleć nad przyszłością, stałem się.. perfekcjonistą? Nie potrafiłem jak i nadal nie potrafię robić czegoś "na odwal się". Zacząłem wszystko od zera, szczególnie naukę. Kiedy poszedłem na pierwsze zajęcia do technikum, do którego chciałem się dostać.. byłem zaskoczony. Zaskoczony podejściem innych osób, którzy przecież specjalnie wybierali właśnie to technikum, by zdać maturę oraz egzamin zawodowy.

Od pierwszej klasy ukazywałem się z jak najlepszej strony.. tu prace domowe na zwykłe przedmioty, tu pracownie elektroniczne, tu protokoły.. robiłem wszystko na 110%, dlatego też jestem taki teraz.. Do dziś i pewnie też do przyszłego jutra będę wyznawać zasadę: "Chcesz czegoś dokonać? Dokonaj to sam".

 

Counter-Strike. Początki od 2k9

Chwileczkę.. opowiadam o gimnazjum.. o technikum.. ale co ma do tego cs i steam?

Otóż w międzyczasie mocno zakręciłem się na różnego rodzaju modach. Szczególnie poświęciłem dużo uwagi na Jailbreaku, call of duty i.. pokemodzie.

Czemu na jailbreaku? Kolega z gimnazjum, który posiadał steama od dawna miał lepszy komputer, cs 1.6 mu się znudził.. drugi natomiast był(jest) typem dowcipnisia. Pokazał mi mod Jailbreak, gdzie rozkazywałeś innym i zabijałeś ich wtedy.. kiedy tak naprawdę chciałeś.

Poznaliśmy innego gracza, który utrzymywał serwer, na którym graliśmy. Zakolegowaliśmy się z nim i wtedy po raz pierwszy otrzymałem Administratora.

Nie miałem zielonego pojęcia co to jest, nie wiedziałem o co chodzi i w ogóle wtf. Będę mógł wywalać innych graczy z gry? Żart? Co ja mam do ich gry? Przecież ją kupili to jak mogę ich wywalać z serwera?

Po paru dniach.. może tygodniach nauczyłem się wszystkiego, co było potrzebne.. w parze grałem też na serwerze deathrun, który bardzo mi przypadł do gustu.

Założyciel serwera postanowił stworzyć sieć (ale co to było sobie myślałem..), pokazywał mi czym jest FTP, jakim programem mogę się połączyć i co za pomocą niego robić.

Czy cokolwiek z tego zapamiętałem przed otrzymaniem opiekuna? Jedyne to, że Total Commander, którego wcześniej używałem do podmieniania plików, kiedy gry na komputer były crackowane, służy również do połączenia się z innym serwerem.

 

Powoli.. Jailbreak coraz bardziej mniej mi się podobał.. coraz więcej było gówniarstwa.. nie widziałem w tym już sensu.. Dlatego przeniosłem się na serwer deathrun, który uwielbiałem i przypada mi do gustu również dzisiaj. Slow exp, umiejętności, dzięki którymi zdobywasz kolejny poziom. Widzisz coraz więcej komentarzy typu: Jak on to zrobił? Jak on się rozpędza? Dlaczego ja nie mogę? To było miłe, gdyż ja.. uczyłem się wszystkiego na jailbreaku.. całego bh, całego skakania szczególnie w trakcie zadań na niektórych mapach. Nagle mogłem grać z lepszymi. Po nowym roku zobaczyłem, że nie ma mojego ulubionego serwera, w którym prawie wymaksowałem wszystkie klasy (było ich koło 10). Był jailbreak.. deathrun to co teraz? Ach tak.. pokemod. Pokemony lubię do dziś.. mam nawet na telefonie emulator GBA i czasem poexpie poki z różnych generacji. Kiedy zacząłem się uczyć w gimnazjum angielskiego.. kiedy zacząłem do diablo pisać bota, skrypty.. chciałem również edytować inne gry.. Myślałem o swojej przyszłej karierze jako tłumacza gier komputerowych. Dobry pomysł do nauki angielskiego oraz zobaczenia jak gry wyglądają od wewnątrz. Pokemony były ze mną od dziecka również ze względu na kolegę z zerówki.. wracając.. Uwielbiałem tego moda! Sprawdzanie w pokedexie umiejętności, zbieranie ich i expienie.. to była magia.. spędziłem na tym modzie grube miesiące. Serwer oczywiście dalej istnieje, aczkolwiek nie cieszy się zbytnią popularnością.. już nie.

 

Chęć rywalizacji, nie tylko gry i expienia.

Po tym.. zobaczyłem call of duty.. spotkałem "prawdziwych" przeciwników, a nie tylko dzieci cieszące się z roweru kupionego na respie. Postanowiłem wraz z serwerem call of duty zacząć grać na serwerach pokroju: aim/fy/awp.

 

Później powiedziałem sobie.. chwila.. po co te głupie umiejętności i wysokie poziomy? Przecież mogę znaleźć serwery na których każdy ma ten sam poziom. I o to w końcu zacząłem poszukiwać serwera Teamplay.. FFA itd. Uwielbiałem mniejsze teamplay'e.. gdyż tam była cisza, spokój i każdy grał swoje.

 

Pierwsza styczność z serwerem

Jest rok 2013. Październik/Grudzień.. nie ma co robić.. a znajdę sobie jakiś serwer FFA. Wchodzę na wyszukiwarkę.. widzę.. DD2/INF/NUKE.

Super. Grałem głównie wieczorami, ze względu na to.. że jestem przyzwyczajony od siedzenia do 2:00 w Diablo.

Gram gram.. nagle zostaje czwórka graczy na serwerze. Ja + ktoś oraz dwóch innych, który co chwile grozi, że zostanę wyrzucony z serwera.

Była to mapa de_nuke.

Strzelam.. strzelam.. śmieję się z tego gracza i nagle patrzę:

"WH (demko)"

 

[Link do mojego bana :D] http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=719

 

Myślę sobie, "-haha, śmiech, dobra.. wejdę i chciałbym zobaczyć co o mnie napisze"

Wtedy właśnie zarejestrowałem się na forum. Na tym koncie się wypowiadałem w sprawie bana.

 

Oczywiście zostałem wyczyszczony z zarzutów, aczkolwiek niesmak pozostał.. więc szukałem dalej. Od stycznia grałem trochę tu.. trochę tam.. aż w marcu/kwietniu postanowiłem sobie powiedzieć.. a kiedyś grałem na takim fajnym serwerze.. były tylko trzy mapki.. a dobra! poszukam coś tego typu.

 

Początki na FFA. ~ Kwiecień

Pograłem.. poznałem parę osób.. W szczególności Administratora FFA: Kitola, który wieczorem bywał bardzo często i bardzo często też zostawaliśmy 1v1 na mapie awp_india.

Do dziś śmiejemy się z kółek, które robiliśmy jak postanowiliśmy walczyć na noże.

Niestety nie pamiętam, kto zaproponował mi zostanie Adminem, aczkolwiek przypuszczam że był to właśnie Kitol, który bywał nocami.

Chciałem zarejestrować się na forum.. a tu zong? Jest już konto na to e-mail? No ok.. patrzę.. i przypominam sobie, że to właśnie tutaj zostałem zbanowany za WH :D

 

Udzielałem się troszkę na forum..troszkę tzn.. miałem max 10 postów.

Kitol powiedział mi, bym dowiedział się czy rekrutacja jest nadal otwarta. Zapytałem się Damiana na steam, czy rekrutacja jest otwarta. Powiedział mi, że potrzebują adminów nocnych.. po postach na forum również widziałem, że jest taka potrzeba, dlatego odważyłem się zadać do pytanie :D. Przyznaję.. nie miałem pojęcia, że opiekunem serwera jest właśnie Damian.. dopiero później, bo przyjęciu mojego podania zrozumiałem.. z kim pisałem xD.

Moje podanie możecie zobaczyć tutaj, gdyż jest ostatnim egzemplarzem podania, które się zachowało z tego okresu..

http://forum.cs-classic.pl/topic/17338-podanie-by-sadow/

 

Ostatnio sobie to podanie otworzyłem i patrzę... o rany.. serio, to ja pisałem? Jakim cudem mnie przyjęliście?

 

Porobiłem parę reklam, aczkolwiek nie dodawałem o tym informacji na forum.. bo zrobiłem je maksymalnie 4 :( Za dużo z tym roboty :D

 

Po otrzymaniu Administratora.

Stopniowo.. bo dostaniu administratora na serwerze zacząłem udzielać się na forum.. poznawać graczy, innych administratorów: Hajdzika, Natalję, Polaczka, Doskonałego Milorda, Ziela, Dudka, Sikora.

 

Niegrzecznie jest mi to mówić.. ale według mnie był to najlepszy okres dla serwera.. Kiedy grono administratorskie było właśnie stworzone z takich osób. Oczywiście wielu nie poznałem od razu, np. Dudka, Sikora czy Ziela, aczkolwiek było widać ich profesjonalizm.

 

Rozkwit na forum

Zacząłem się na tym forum tak udzielać.. i tak myślę.. hmm.. fajne tu są nawet działy. Ooo! Można się zapisywać na wywiad? Co to? Zacząłem czytać wywiady innych i rozmawiać z innymi adminami. O miałeś już wywiad? I jak? Co to? Kto może się zapisać?

Spytałem się Damiana.. czy jest w ogóle szansa, bym mógł startować na redaktora. Oczywiście powiedział, że tak, bez problemu, tylko musisz poznać innych. Pochodź na inne serwery, pograj. Cóż.. postanowiłem się na ten wywiad najpierw zapisać! Przeprowadzał go ze mną Soot, któremu bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Na jedno pytanie odpowiadałem dobre 30minut, a pozdrowienia przygotowałem wcześniej (dobre tydzień temu wcześniej) :D.

Po wywiadzie.. postanowiłem spróbować swoich sił.. Chciałem stworzyć dział, związany z elektroniką, związany z nowinkami technologicznymi (który teraz zapuszczam.. ale obiecuję, że coś wyskrobię). Nie myślałem kompletnie o wywiadach.. Owszem.. lubiłem rozmawiać z innymi, ale chwileczkę.. Ja? Dwójkowy uczeń w gimnazjum raz pochwalony za pracę domową związaną z wywiadem.. mam je przeprowadzać? Cóż.. można się przekonać.

Przeprowadziłem swój pierwszy wywiad.. przed nim przeczytałem wszystkie inne, głównie skupiłem się na wywiadach Danielka oraz Soota. Wiedziałem jak to wygląda, ponieważ sam w takim procederze brałem udział. Dzień wcześniej przygotowałem multum pytań na różne części wywiadu:

[Przywitanie]

Wersja 1. .....

Wersja 2. .....

[Zainteresowania sportem] , [Muzyka] ....

Patrząc na to teraz? To było.. może i nie głupie.. ale całkowicie niepotrzebne.

Wywiad oczywiście przeprowadzam w zależności od humoru, aczkolwiek staram się go wypełnić jak najlepiej. Nie da się przewidzieć, co powie rozmówca. Nie da się kierować wywiadu w konkretny kierunek, gdyż wszystko zależy od gościa.. co odpowie, jak odpowie, może coś interesującego, może się na czymś skupił, lecz nie dokończył.. na prawdę.. bywa różnie.

 

Wyjazd Damiana - Opieka nad serwerem.

No w porządku, byłem administratorem, redaktorem.. nowi gracze przychodzili.. nowi admini również (Luffy, Rewox), wypowiadałem się najlepiej jak tylko mogłem.. i nagle.. dowiaduję się, że Damian musi wyjechać na cały miesiąc. Szczerze? Był to dla mnie szok, że mi o tym powiedział i co najlepsze.. zaproponował mi to stanowisko.

Czy byłem z tego dumny? Oczywiście, kurczę.. ja.. zwykły admin..? Mam zostać opiekunem na jakiś okres czasu? Przecież.. chwila.. nie mam o tym pojęcia!

Damian napisał, że mogę zgłosić się do Soot'a, który mi pomoże (bardzo Ci dziękuję jeszcze raz za pomoc). Pomyślałem sobie.. ale przecież.. jest Natalja.. Kitol.. Hajdzik.. Polaczek.. czemu nie Oni? Są ode mnie dłużej na forum.. Damiana słabo znałem (taka prawda! :D), więc skąd ten pomysł?

 

Powrót Damiana i chęć zrezygnowania.

No w porządku.. zajmuję się serwerem.. wszystkimi skargami zajmował się Damian, a ja propozycjami itd. Było mi ciężko, ponieważ.. tak naprawdę miałem władzę, choć nic nie mogłem zrobić. Co do skarg.. proponuję ja rozwiązanie, aczkolwiek Damian je zatwierdza. Propozycje.. niby mogę to wprowadzić ale za pozwoleniem Damiana.

Kiedy już Damian wrócił.. postanowiłem zrezygnować z opiekuna jak i z administratora. Napisałem to Damianowi na steam, aczkolwiek dowiaduję się.. że ma on odejść.

 

"-Chwileczkę, nie rezygnuj, bo ja mam to zrobić".

 

Co wtedy poczułem? Strach.. bo bałem się, że to ja go do tego zmusiłem.. że to przeze mnie odchodzi.. że go.. wygryzłem, o czym w ogóle nie myślałem w trakcie tego września.

Cóż.. stałem się opiekunem.. no ok.. jakoś się trzeba nauczyć tych pluginów itd.

Wciąż umiem tylko podstawy, a wszelkich modyfikacji.. muszę szukać gotowych w internecie. Powoli się uczę, aczkolwiek czy ma to sens? Myślę, że nie.

 

Chęć dalszego rozwoju - Moderator

W wywiadzie napisałem, że chciałbym w przyszłości zostać zielonym.. moderatorem. Miałem już "władzę" w kąciku redaktorskim, a teraz również w FFA. Wiem mniej więcej na czym to polega.. poprzednie kłótnie(Wuzet vs Milord. Ajmi vs FFA ....Polaczek, Ziele.. Dudek...) nauczyły mnie.. że trzeba je szybko kończyć.

Potwierdzam, według mnie również, był to najgorszy okres dla serwera. Nikt nikomu nie ufał.. każdy się bał odezwać.. nie wiedział co się stanie dalej, dlatego postanowiłem że będę "pilnował porządku" oraz udzielał pomocy innym użytkownikom. Poza tym.. jako opiekun nie widziałem warnów innych graczy, którzy np. składali podanie. Ograniczało mnie to i frustrowało, że nie mogę być "samodzielny", dlatego postanowiłem napisać podanie.

 

Zostało ono rozpatrzone pozytywnie.. jakim cudem? Domyślam się, że wszystko to zawdzięczam wywiadom, poradnikom oraz samemu Damianowi, który dał mi szansę zostania opiekunem oraz powiedział bym spróbował złożyć podanie o admina, redaktora.

 

W sumie.. o to moja historia.. jestem z Wami dzisiaj.. lecz nie zapewniam czy będę jutro.

 

Przemyślenia

Dlaczego pisałem o grze Diablo na początku? Ponieważ przez nią zawalałem szkołę.. nie jestem w stanie "poświęcać" się tutaj... oraz w szkole.. Nie w okresie maturalnym, kiedy muszę pójść na studia. Szczerze? Rodzice mają dość, że ciągle zajmuje się gierkami.. spędzam dużo czasu przy komputerze.. bo a to nauka, a to serwer.. a to forum.. a to wywiad.. a to ktoś pisze.. a to komuś pomóc.. a to obowiązki domowe.. a to znajomości.. jest tego wiele.. dlatego mówię Wam szczerze, nie wiem.. nie wiem ile z Wami zostanę.

 

Widzicie? "Chcesz czegoś dokonać? Dokonaj to sam". Aktualnie wyznaję również drugą zasadę przez protokoły, które przygotowuję cały czas do szkoły (właśnie jeden muszę napisać...) "Jak coś robisz, rób to tak, jak chcesz.. ale i do końca".

Wszystkie powstałe tematy, informacje, poradniki.. to moje pomysły.. to wyłącznie mój pomysł jak ma wyglądać to.. jak tamto..

 

Mam tyle do roboty, ale co z serwerem?

Nic, ma się według mnie dobrze.. choć nie bardzo dobrze. Oczywiście lubię na nim grać.. z wyjątkiem dwóch map (Ludzie od mixów wiedzą jakie :) ). Aczkolwiek czego nie cierpię? Dezinformacji.

 

"Marzenie"

Mix.. mówisz, gdzie pójść.. gdzie jest.. wykazujesz się grą zespołową.. a na FFA? Każdy leci gdzie chce.. jak chce.. Oczywiście ma to swój urok, dlatego często jak jest na mixie bardzo źle.. zmieniam nick na: Czyste FFA :D. Nie krytykuję serwera ani jego graczy.. w żadnym przypadku. Krytykuję jednak system w jakim grają. Spowoduje to na 100% spadek graczy, dlatego nigdy serwer nie zostanie zamieniony na Teamplay. Jeżeli serwer ma być dalej FFA.. musi czymś przyciągać innych. Dlatego też staram się tworzyć rs'y, jeżeli gracze ich nie zaproponują.. staram się wprowadzić to.. tamto.. aczkolwiek zauważcie.. jest to tylko serwer FFA. Co może na nim być więcej? Co może posiadać gracz.. a co vip?

Jest stały cykl.. mi to pasuje.. nawet bardzo.. aczkolwiek wiele graczy ma tez dość.. chciałaby zagrać coś nowego (ja również), dlatego ostatnio dodałem siódmą mapę.

 

Moje marzenie?

 

Teamplay Steam/NS MAPCYCLE: DD2/INF/NUKE/TRAIN/TUSCAN.. i tyle!

 

Nigdy ten pomysł nie zostanie zrealizowany.. dlatego myślałem o własnej sieci.. pomysł nie wypalił z prostego powodu.. są ważniejsze sprawy.. niż zajmowanie się tylko serwerem i grami :) Gram dla przyjemności, aczolwiek charakter często uderza i pragnę robić wszystko jak najlepiej.. dokładnie.

Coś nie działa? Coś się nie sprawdza? Usuwam!

 

"Osiągnięcia"

Co "dodałem" na serwer?

 

Przenikanie przez swoj team
Ochrona na poczatku rundy
Blokowanie granatów na mapach aim, ak, awp
Blokowanie mleka i smoków na mapach fy
Licznik do wybuchu bomby (poprawiony)
Zima, chodzenie po sniegu i zmieniona paka
Padajacy snieg na mapach
Zmiana modeli broni na zimowe
Nowy vip 30.11.
Nowe RoundSoundy
Ciemne niebo w godzinach 20-6.
Czapka Mikolaja na Swieta
 

Co zrobiłem na forum?

 

Stworzyłem regulamin FFA (kiedyś opierał się na serwerze BF2+FFA)

Serię poradników (nadal myślę by je kontynuować, aczkolwiek działy te są tak odległe, że mało kto tam zagląda)

Multum wywiadów

Zmieniłem wymagania na admina

Porządek w poradnikach za pomocą funkcji moderatora

+++++ resztę, którą możecie zobaczyć.

 

Pozdrowienia i zmęczenie dalszym pisaniem (już 4:00!!)

Co myślę aktualnie o serwerze FFA wiecie.. aczkolwiek co myślę o ludziach na forum/steam/serwerze?

 

Nigdy, nigdy nie związałem się tak bardzo z siecią.. nigdy nie związałem się tak silnie z osobami, których nigdy nie widziałem na żywo i też pewnie nigdy nie zobaczę...

 

Więcej nie piszę, bo jeszcze muszę ten mój wylew uporządkować, podzielić bo zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy to przeczytają.. To w końcu forum dla ludzi, który grają w cs'a.. nie dla licealistów, którzy czytają lektury czy opowiadania z ogromnym zapałem. Zbliża się czwarta.. palce już mnie zaczynają powoli boleć.. dlatego kończę tu! W tym miejscu!

 

Kogo mogę pozdrowić? Wszystkich, wszystkich, których poznałem.. Wszystkich, z którymi utrzymuję kontakt. Bywało różnie.. aczkolwiek mam nadzieję, że zapamiętacie mnie takiego.. jakim byłem na początku, jakim staram się też być mimo nerwów czy innych nieprzyjemnych spraw.

 

Ktoś powie.. "pozdrawia wszystkich, czyli nie chce mu się pisać dalej.. leń".. dobra! W takim razie pozdrawiam i dziękuję, że udało mi się Was poznać

 

Kolejność nie jest przypadkowa:

 

Kitol,

Hajdzik,

Mentor,

Syska,

Artem,

Polaczek,

Arioch (do Blancika nie mogę się przyzwyczaić)

Natalja,

Ziele,

Perre,

Bez spiny luźno,

James,

Miszejla,

Luffy,

Damian,

Ajmi,

Doktor Hajs,

Siwy,

Soot,

Rewox,

Mazowiecki Marcin,

Gimbus,

Sapphire,

Fakel..

 

i cała reszta!: (kolejność przypadkowa w większej lub mniejszej części)

 

Fragic, Headshoot, Koala, Dodo, Dudek, Sikor, Bluskay, Hooli, Zoom, Złodziej życia, Wozik, Doskonały Milord, Free, Brawo dla tego pana, Rammstein, Ofensywa, Nevergiveup, Mazeq, Kav, Dolar, Jay, Jaskier, kroppek, Guliwer, Grzechotnik, Filipek, Dzieciak, Pride, Pebble, Bezimienny, Adrian, Papku, Kasiula, Wiola, Shanell, Kinga, Damian, Pauulyn, -_-.

 

Podałem wszystkich, których poznałem na mixach/serwerze i zapadli mi na tyle w pamięci.. by teraz.. na szybko o późnej porze sobie ich przypomnieć

Wszystkich innych bardzo przepraszam, szanuję Was.. aczkolwiek mówiąc szczerze.. nie mieliśmy ze sobą do czynienia!

Do następnego roku i trzymajcie kciuki, bym pogodził maturę, egzamin zawodowy, przyszłe studia, wywiady, raporty, propozycje dotyczące serwera!

 

 

____

Po nagłówkach.

Cóż.. chciałem stworzyć post w którym podam całą swoją historię.. niestety nie dało rady.. bo tyle do umówienia.. W sumie.. cieszę się z tego.. bo taki jest mój cel w życiu.. Przeżyć tyle, by nie móc napisać o tym książki

 

__

Chcę dodać a tu co? Za dużo emotikonek  #edit......

 

___

Dodam jeszcze coś o wywiadach, moderowaniu, opiekowaniu,

Edytowane przez S}{aDoW
Skończyłeś?! Ja niedałbym rady xD
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Do archiwum! :) Następne podsumowanie za rok!

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności