Skocz do zawartości

c.d.n. Ban Shadow!


Herako

Rekomendowane odpowiedzi

 

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 

==== Zbanowany nick : Shadow 

==== Zbanowane IP : 89.229.200.27 

==== Admin : HaQ 4k4 B!Nl4DEN 

==== Powod Bana : ab 

==== Wygasa : Nigdy ( od 12/29/2014 - 21 : 32 :22

 

Po tym wczorajszym banie odczekałem te 2 godziny. Jednak po tym czasie dalej mam bana! Za co?! Nie rozumiem tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ab to aktywny ban czyli byłeś wcześniej karany typu aimbot i zmieniłeś ip i na aktywnym grałeś.

Co z tego że te 2 h odczekałeś ? Naucz się czytać!

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 
==== Zbanowany nick : Shadow 
==== Zbanowane IP : 89.229.200.27 
==== Admin : HaQ 4k4 B!Nl4DEN 
==== Powod Bana : ab = Aktywny Ban
==== Wygasa : Nigdy ( od 12/29/2014 - 21 : 32 :22 )
Ważne na zielono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow@ Miałeś bana za kulture na tydzień , sam mówisz że odczekałeś tylko pare godzin , a powinieneś odczekać tydzień, ale tego nie zrobiłeś , wbiłeś na jeszcze aktywnym banie więc admin dał ci perma za takie coś bo tak się własnie robi. Mogłeś odczekać tydzień i byś normalnie grał , a teraz nie wejdziesz wogóle na serwa. 

 

 

Tazor@ "Od dzisiaj każda osoba która dostała bana permanentnego z powodem "Wstaw ss'y na cs-classic.pl" ma prawo starać się UB JEDNORAZOWO" , Screeny a nie ab czy kulture.

Edytowane przez Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie dostałem bana na tydzień za kulturę! Wszedłem na serwera i zaraz bana dostałem za nic. Dosłownie za nic, bo tylko tyle co wybrałem klasę. A jak się zapytałem admina za co jest ten ban to odpowiedział że nie wie i żebym sobie to wyjaśniał na forum... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wcześniej miałem bana na 2H za "użycie dziwnego przycisku" pod nickiem Sopelek, kiedy w tym dniu nawet na serwa nie wchodziłem! W dodatku nigdy nie grałem pod takim nickiem! A jeśli mam płacić za UB 11,07zł to chyba są jakieś kpiny skoro bana dostałem niesłusznie, bo jakoś sobie nie przypominam żebym cokolwiek powiedział, co by łamało zasady kultury na serwerze! Skoro tak podchodzicie do osób grających na serwerze, że dacie bana od tak sobie, a później zapłaćcie za niego to życzę powodzenia całej "ekipie" serwera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakiś żart!!! Nikogo nie obrażałem, a tym bardziej rodziny admina!

 

 

Musiała być to podszywka, bo tego dnia mnie nawet nie było na serwerze.

 

// -_-

połączono posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie to że nie wejdzie już wogóle gdyż może skorzystać z "Szansy dla zbanowanych" jeżeli chesz dalej grać to masz tutaj link http://forum.cs-classic.pl/topic/15682-szansa-dla-zbanowanych/#entry91466

nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności