Jump to content

POdanko Na Adminka

krylik98
 Share

Recommended Posts

Wiek: 15 latKontakt: mam gg mam steama mam skypaKiedy zaczynałeś grę w cs'a: Gram W Csa Juz 6 latDoświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Mam o tym jakieś pojecie jak złapać cheatera (wiem)Ile masz wolnego czasu: Czasu wolnego mam dużo (na pewno będę na serwie codziennie po południu lub wieczorem częściej wieczorem)Dlaczego starasz się o to stanowisko: Chcę wam Pomóc w Pracach nad serwerem Pilnować porządku na serwerze aby nie było żadnego cheateraUżywałeś jakiś hax'ów ? (jeśli tak to jakich): Nie Używałem hax'ów na żadnym serwerze i nie zamierzam włączać ich nigdy (jestem czysty :D)Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Podanie na admina to nie ten dział.Jesteś śmieszny 0 postów dzisiaj dodane konto przed około 20 minutami.Wielkie nie, bez sens poco to wgl pisałeś

Czlowieku jaja se robisz? Jestes na forum od dzis i juz chcesz dolaczyc do UnbanSupport ? Graj wiecej na naszych serwerach, a nastepnie wiecej siedz na forum. I iloscia postow mnie tez nie przekonales :DNa Nie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy