Skocz do zawartości

Podsumowanie roku 2014


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Jest to najlepszy rok w historii Cs-Classic.pl, tyle zmian oraz problemów nie było chyba nigdy :)
Największą zmianą w tym roku było powiększenie liczby serwerów z 7 do aż 14, które są porządnie rozkręcone i chętnie odwiedzanie przez graczy.

Niby tylko rok, a taka zmiana:

2013

pre_1419977427__bez_tytulu.jpg

2014

pre_1419977521__bez_tytulu.jpg

 

 

 

Na pewno nowością na naszej sieci jest to, że prawie każdy serwer posiada swojego własnego opiekuna, co wcześniej było rzadkością. Wydaje mi się, że każdy opiekun wykonuje swoją pracę należycie i mam nadzieję, że nasi gracze to doceniają oraz wspierają ich w tym co robią, bo robią to dla was, nie dla siebie.

 

Czasy gry Counter Strike 1.6 powoli przemijają, a jej miejsce przejmuje Counter Strike Global Offensive, dlatego nasza sieć nie zostaje z tyłu i posiadamy aż 4 dobrze rozwinięte serwery z modami Free For All, DeatRhun, Only DD2, Deathmatch. Według mnie największy sukcesem sieci jest mod DeathRun, których w Polsce i na świecie jest naprawdę mało, więc jesteśmy jedną z nielicznych sieci, która taki mod posiada. W Polsce są bodajże tylko dwa takie mody.

 

Serwery Counter Strike 1.6 dalej oczywiście są u nas rozwijane i niedługo powstanie nasz ostatni serwer tej gry z modem 4fun. Gra ta dalej cieszy się popularnością, ale niestety nie są to jej najlepsze lata i powoli przemija, więc nie możemy skupić się tylko na tej grze, bo może się to dla nas źle zakończyć. Na razie posiadamy 9 serwerów, z tym ostatnim będzie 10, więc jest to idealna liczba serwerów. Mam nadzieję, że nasze serwery dalej będą cieszyć się popularnością i będą stale rozwijane przez opiekunów oraz administracje :)

 

Serwer głosowy Team Speak 3 jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów głosowych, a więc nie mogło go u nas zabraknąć. Jest on dość dobrze rozwinięty, posiada aktywnych adminów, którzy pilnują tam porządku. Sam serwer stał długi czas pusty, lecz ostatnimi czasy, dzięki pomocy niektórych użytkowników odżył i teraz przesiaduje na nim spora liczba osób.

 

Forum, co z forum? W wakacje zostały dodane dwa style, jeden w połowie wakacji (bialy), drugi pod koniec (czarny). Styl biały jest domyślne ustawiony dla każdego użytkownika forum, to on jest naszą wizytówką. 

W kilku działach dodano automatyczne wzory, które mają za zadanie pomóc nowym użytkownik w napisaniu tematu.

W maju została dodano modyfikacja TapaTalk, która ma pomóc osobom korzystającym z telefonów wejść na forum.

Dodano także system news'ow, który pomaga nam poinformować daną grupę użytkowników o jakieś ważnej zmianie.

Od listopada możecie rejestrować się bądź logować na forum przez konto steam, a także umieszczać swój własny profil steam, który jest wyświetlany w tematach.

Dodano także nasz własny hosting plików - IHost

Od początku istnienia forum napisaliśmy ponad 163 000, a na forum zarejestrowało się ponad 12 400 użytkowników.

Tamten rok zakończono z 75 000 postów oraz ponad 7000 użytkowników.

 

W tym roku dodano także stronę powitalną pod adresem cs-classic.pl, w której znajduje się krótka informacja o sieci oraz wszystkie potrzebne linki związane z naszą siecią.

 

Nie obyło się bez problemów. W listopadzie pukawka była atakowana przez prawie dwa tygodnie, straty były dość duże, na serwerach grało wtedy mało osób, ale na szczęście wszystkie serwery wróciły do normy i można teraz grać spokojnie. Problemy w tym czasie były dość duże, bo nie działało prawie nic, serwery padały co chwile, spam na forum/GG/PW/Steam był naprawdę duży i nie dało się nic spokojnie zrobić. 

Przypominam także, że takie problemy mogły zdarzyć się dosłownie każdemu hostingowi, więc komentarze w stylu "Zmień hosting" były bezsensu, bo reszta hostingów też pewnie nie dałaby sobie rady z takimi atakami.

Mam nadzieję, że już nigdy nie będziemy mieć takich problemów. 

 

Mam nadzieję, że grupa osób która jest teraz z nami, pozostanie z nami dalej i za rok znowu spotkamy się w tym samym składzie, dobrze by było gdybyśmy znowu podwoili liczbę rozkręconych serwerów, napisanych postów i zarejestrowanych użytkowników.
W skrócie, żeby rok 2015 był dla nas lepszy.

Sam muszę przyznać, że nie wierzę w to co widzę, bo sieć była zakładana dla zabawy(nie przeze mnie, ja nie byłem założycielem sieci), nikt nie myślał, że dojdzie ona do 4 rozkręconych serwerów, a mamy ich aż 14 (razem z ts3)

 

Życzę wam wszystkiego dobrego, spełnienia noworocznych postanowień i dobrze spędzonych chwil na naszych serwerach :)

 

 

nowy+rok4.jpg

Edytowane przez -_-
Temat został udostępniony
  • Like 29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam gdzie wyróżnienie dla mnie? Style i przed-strona same się nie zrobiły tak? 

+ moje wzory

 

Nie no żart xD, cieszę się że ten rok był taki dobrym ale myślę że następny będzie lepszy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem wnioskuję, że ta sieć serwerów rozwinęła się niesamowicie, forum również. Jestem dumny będąc jednym z członków tego forum oraz tej sieci serwerów, oby tak dalej niech idzie ku lepszemu! Powodzenia w 2015 roku! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, kto by pomyślał, że forum założone dla zabawy jak sam przyznałeś stanie się takim sukcesem :)

 

Dobra robota :)

 

Szczęśliwego 2015 :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Karol, to wszystko to tak na prawdę Twoja zasługa (My tylko w małym stopniu pomagaliśmy).

 

Rok 2014 był dla całej sieci bardzo dobry, mam także nadzieję, że w 2015 będzie tylko lepiej. Mam nadzieję, że pod koniec 2015 nadal na forum i serwerach będą takie świetne osobistości jak Wy wszyscy. 

 

Z tego miejsca chciałbym Wam życzyć szczęśliwego i udanego nowego roku, aby wszystkie Wasze postanowienia noworoczne się spełniły, by każdy z Was osiągnął to czego pragnie, hucznego i pijanego sylwka. 

Edytowane przez -_-
Co do pierwszej części zdania, to bym się nie zgodził.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lepszym forum jeszcze nie byłam! Życzę dalszych sukcesów. ;3

I jak tylko będę mogła to wezmę sie za ta grafikę!;) xD

Oraz życzę wszystkim pijanego Sylwestra i udanego, szczęśliwego ROKU 2015!!!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co czytam, to niesamowite przepięknie mi się to czyta, BARDZO I TO BARDZO DOBRZE że przyszedłem na tą sieć ludzie są tacy <3 :*:D można pogadać fajnie, pośmiać się na Tsie pogadać z hanysem pośpiewać ( wczoraj chcialem to nikogo nie bylo ) :D, ogólnie to przepięknie, niesamowicie to wygląda jak sieć się rozwinęła ! Życzę dużo sukcesów w tej sieci aby wyniki były jak najlepsze, atmosfera jeszcze lepsza niż taka jaka teraz jest, no i wszystkiego dobrego ! Miejmy nadzieje że jakaś poważna osoba, czy osoby nas nie opuszczą z byle jakich przypadków, bo są niektóre takie z jakimi się spotkałem. Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności