Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie (TheMachwes) [2]


Machwes

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: TheMachwes

2. Imię: Kacper

3. Wiek: 13 (chciałbym dodać, że wiek nie świadczy o człowieku ;>)

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie)TAK

6. Składka (Tak/Nie): TAK

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/TheMachwes/193.33.176.143:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Kacper i mam 13 lat ;). Chodzę do I klasy gimnazjum. Na serwerze gram od 4/5 miesięcy może więcej ;). Grałem na wielu DR lecz ten mi się spodobał był inny niż wszystkie ;d. Jest na nim miła atmosfera lecz gracze często pod nieobecność administracji lubią łamać regulamin ;> . Dlaczego ja? otóż to... dlatego, że chciałbym wspomóc serwer ;). Gdy nie ma administratorów np: FunnyPuma ^^, Rias Gremory, Ilonez itd. wielu graczy starych oraz nowych łamie regulamin.. typu: duch, txt, skracanie. Dosyć mnie to denerwuje ponieważ ja oraz inni gracze są bezczynni, a i przy tym się denerwują.. wychodzą z serva itp ;), a to się tyczy tego, że „przechodzą do konkurencji” ;).

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: NIE

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: w dni robocze 2/3/4h(przeważnie 3/4 ;d), a w weekendy 3/4/5h ;d (Różnie)

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: od około 15 do 18/19, weekendy: od około 10/11 do 15/16 czasem od 14 do 18 (Różnie) ;).

12. Staż w grze counter strike 1.6: 3 lata 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): TAK 2 razy ;)

 

 

  1. Ukończone 15 lat:  -
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze: +
  3. Zachowanie kultury na serwerze: sądzę, że tak (oceńcie wy +/-)
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum: +
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń): +
  6. Posiadanie mikrofonu: +
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna): +
Edytowane przez Machwes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ludzie nie powtarzajcie wszyscy "wiek, kultura" to już było...

Akuratnie w twoim przyadku posiadanie mikrofonu to żadna korzyść bo korzystać z niego nie możesz. 

Wiek świadczy o człowieku ale szansa się należy według mnie bo może nie jesteś tak nieogarnięty jak być powinieneś w tym wieku.

GameTracker'a masz ładnego, jesteś codziennie w granicach swoich możliwości.

 

Dlaczego Ty masz zostać adminem? Wymyślcie coś nowego, powielanie wzoru, że ludzie cheatują gdy nie ma adminów to nic nowego... To jest oczywiste, nawet jak są admini to gracze cheatują, na to nie ma reguły i tego nigdy nie wyplenisz czy będzie adminów 4 czy 8. Minusik!

 

Steam, właściwie to jbmnt, też nie mam i mi to nie przeszkadza w byciu adminem, to nie jest najważniejsze więc minusika nie dam.

 

"w dni robocze 2/3/4h(przeważnie 3/4 ;d), a w weekendy 3/4/5h ;d (Różnie)"

 

Z tego się wywiązujesz w większości dni, to się chwali :3

 

 

Uważam, że wiek nie może go skreślać i powinien dostać szansę na okres próbny.

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za okresem próbnym można dać mu szanse , niech się chłopak wykażę i udowodni że będzie dobrym adminem.

Teraz 2 adminów odeszło więc przyda się kolejna para rąk do pomocy :)

Pozdrawiam (wiek nie ma nic do znaczenia ja znam jeszcze młodszego admina xD)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym. Wiek to tylko liczba, nie jest najważniejszy. Człowiek w wieku np. 11 lat może być bardziej ogarnięty od 18-latka. :) Dochodzi też aktywność na serwerze. Jeśli jestem na serwerze zgłasza mi graczy na u@, a jeśli nie to na gg xd i jeśli jest wolny slot to wbijam i banuję :). Okres próbny jak najbardziej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek nie jest wielce istotny, liczy się to jak ogarnia i jak się zachowuje. Machwes często mi zgłasza co się dzieje na serwerze, kulturalnie się zachowuje, można z nim normalnie pogadać. Jestem za okresem próbnym (żeby nie było, że nie zwracam uwagi na Wasze zdanie). Zgłoś się na PW/GG.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności