Skocz do zawartości

Galeria Blancika ;3


Makaveli.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Co jakiś czas bd wstawiał moje nowe prace. Zdaję sobie sprawę z tego że nie jest to jakiś wysoki poziom, ale uczę się cały czas. Co najważniejsze tworzenie tych prac sprawia mi sporo satysfakcji i radość :)

 

1.

34363646554698708209.jpg

 

2.

81052927109971575870.jpg

 

3.

88186019450795324863.jpg

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 . po co ta wielka ramka xd  niby efekt 3D Ale fajny napis tu wyszedł taki pasujący do tematyki pracy

2. Laska nie wtopiona gdzieś na rogu :D a mi sie wydaje , ze powinna być głównym elementem tej pracy i powinna być bardziej "wysunięta" na plan pierwszy.

A u Ciebie tło jest na pierwszym.  I jak bierzesz tło to nie bierz z adresem jak tutaj w prawym górnym rogu 

1. Fajne oko , ładne oświetlone , napis bardziej dałabym po prawej stronie , po lewej masz liscie to zlewa się troszku 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam krytykować nie będę, bo w sumie lepsza nie jestem. Mogę napisać tyle, że w pierwszej pracy mogło obyć się bez napisu, a druga taka trochę nieestetyczna jest. Trójka mi się w sumie podoba. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blancik robisz postępy.

 

 

1. 10/10

2. 8/10

3. 9/10

 

 

PS. Mam takie małe pytanko do Grafików, czy mógłby ktos mi zrobic pezet.png tylko że Real Madryt ? Odwdzięcze się jakos napewno. =D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na więcej, bo na razie żadna nie jest w moim guście! :D

(Motywuję do wykonywania dalszych dobrych prac!)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Proszę o oryginał obrazka, bo wygląda jak dodanie samego napisu, który jest zwyczajnie słaby

2. To z kolei poza słabym napisem, wygląda jak randomowa tapeta z google i słabo wycięty render ze strony typu planetrenders.net no i tak jak ktos już napisał, render powinien być w centrum pracy a nie gdzieś z boku.

 +hehe nikt nie zauważył literówki 8)

3. Ramka do usunięcia. Render niewtopiony. Napis. Ten napis... To jest... Za takie coś powinna być kara śmierci. Po prostu NIE. Nie.

No i do tego w tle ten tandetny efekt 'rozmycia w ruchu', jak mniemam pracujesz na GIMPie?

 

Prace są słabe, ale skoro dopiero zaczynasz, to nie pozostaje mi nic innego jak zmotywować Cie do dalszej pracy. Grafika to super sprawa, więc siedź w tym, bo daje naprawdę sporą frajdę :) a na początek polecam popracować z tutorialami z tej strony, mają naprawdę masę poradników dla beginnerów :)
Nie poddawaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@citiencel

1.

 

2. Tu masz rację.

3. Moim zdaniem nie jest tak jak mówisz. 

Wyrażasz się jakbyś był profesjonalnym grafikiem a nie widziałem żadnej twojej pracy nawet. Z avataru można wywnioskować że poziom wysoki.

Nie mam zamiaru oglądać żadnych poradników. Uczę się sam. Pracuję w photoshopie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zobaczysz jeśli zachce mi się otwierać swoją galerię, na razie nie widzę potrzeby, bo poziom na tym forum jest trochę niski i nie chcę mieć ocen typu "fajne" lub "9/10" ;)

 

@edit:

Jeśli chcesz się uczyć sam to rób to jak najbardziej :) nie chodzi mi o to, żebyś przez tutoriale wyuczył się jednego czy dwóch stylów i robił cały czas takie same prace. Nie. Chodzi mi o to, żebyś lepiej poznał program, w którym robisz, bo masz naprawdę potencjał. Moje prace początkowe wyglądały tragicznie, dalej się śmieje jak czasem je oglądam, a Twoje nie są wcale takie najgorsze.

Edytowane przez citiencel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Napis kosz, wali troche w oczy.

5. W sumie nie widzę tu nic prócz napisu 

6. Nie podoba mi się. Jeśli robisz już sam napis jako sygne, to postaraj się, aby to jakoś wyglądało.

To tylko moja opinia oczywiście. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Tak jak wyżej, napis do śmieci. Do tego tandetne światło, marne efekty, słaba praca.

5. Tutaj nie ma czego oceniać

6. I też tak jak @up, jak robisz napis jako sygnę to się bardziej postaraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Tak jak wyżej, napis do śmieci. Do tego tandetne światło, marne efekty, słaba praca.

5. Tutaj nie ma czego oceniać

6. I też tak jak @up, jak robisz napis jako sygnę to się bardziej postaraj :)

Hmm.. ciężko przyjmować krytykę od osoby, która nic w danej dziedzinie jeszcze nie zaprezentowała.

Może jednak podniesiesz poziom forum dodaniem swoich prac? "bo poziom na tym forum jest trochę niski i nie chcę mieć ocen typu "fajne" lub "9/10" ;)"

 

"W życiu mawiają, że najwięcej mówią Ci, co nic do powiedzenia nie mają"

 

piątka nie jest taka zła :)

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 "bo poziom na tym forum jest trochę niski i nie chcę mieć ocen typu "fajne" lub "9/10" ;)"

Czego wy tu oczekujecie? Tak jak pisałem jestem początkowym grafikiem. A oceny innych? Przecież to jest forum o cs a nie o grafice. Tutaj gracze wypowiadają się głównie na temat cs'a a nie na temat grafiki. Dla mnie każde zdanie się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności