Jump to content

Opinie dotyczące siódmej mapy dołączonej do cyklu.

ShaD
 Share

De_Forge Opinie  

15 members have voted

1. 1. Czy podoba Wam się nowa mapa de_forge?

• Tak [Zostaje]
    • Nie [Usunięcie]

Recommended Posts

Witam,

chciałbym zobaczyć Wasze odczucia dotyczące nowej mapy, która została wprowadzona parę dni temu.

Według Was się nadaje? Pasuje?

Dajcie znać w ankiecie :)

Na moje to taka rozwojowa mapa, lepiej poznawać nowe mapki niż ciągle grać na takich samych.
Może też zaczną się nowi gracze pojawiać, gdy mapy nie będą ciągle takie same jak na przeciętnych FFA. :) 

Ja jestem za tym zeby została jest fajna i nawet mi na niej idzie ^^ mapa według mnie jest lepsza niż cbble i gracze od niej nie uciekają co jest najwazniejsze i niech zostanie :)

Edited by JamesRodriguez
  • Like 1

Grałam dosłownie 2 razy i owszem słyszałam, ze gracze narzekają, jednak to mapa na której frekwencja sie trzyma, więc myślę, ze to bedzie strzal w 10.

• Like 2

Jestem na nie mimo że grałem na niej parę razy a jestem graczem gdzie jest nauczony na podstawowych mapach grać może z czasem mi się spodoba ta mapka ale jak na razie nie podoba mi się wolał bym już stare dobre de_cbble

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines