Jump to content

Pokażmy się światu

MaDn3sS
 Share

Recommended Posts

Zabawa polega na tym aby dodać swoje zdjęcie i opisaćcoś o sobie :

ja zacznę :

MAm na imię Michał. Mieszkam w Wielkopolsce w margoninie gdzie mamy duży wyciąg nart wodnych. JA jeżdzę na nich a w szczególności na desce. lubię cs i piłkę nożna trenuje w miejscowym klubie .

Tylko proszę się nie śmiać z nikogo

Heh nie no :D Troche padłem z krzesełka jak to zobaczyłem :P Ale zeby nie było ze on pokaze a ja się tylko śmieje :)Dziewczyna robiła mi przed szkoła :P I odrazu strzelałem mine :PPodro dla mojej laski :P

Heh :P Ciekawe gdzie moje zdjęcie ? No wiesz jestem sławny to wiesz ... xD :D Nie no co ty chcesz mam to zdjęcie od 1 roku :P Od kąt robiła te zdjęcie mi dziewczyna :D

Ok. Masz racje zmyślona fotka :)

to masz tą z 4 lat temu ... :)

Dodany obrazek

Ale tą co ty dałes też widziałem :) w necie... i zara poszukam jej i ci też pokaże :) ze jestes w sieci :)

Ale tą co ty dałes też widziałem :) w necie... i zara poszukam jej i ci też pokaże :) ze jestes w sieci :)

Mówisz do mnie ? To jest moje prawdziwe zdjęcie, ale ok

Dawajcie swoje prawdziwe zdjęcia, a nie szukacie po netach i dajecie fikcyjne. Chyba, że chcecie warny za plagiat. Styll, to jest akurat prawdziwe zdjęcie Matiego.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines