Skocz do zawartości

Skarga na Fakel


Mistrzu JP

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Fakel
Data Zdarzenia : 03.01.2015 i 04.01.2015
Osoba/y na które chcesz złożyć skargę : Fakel
Opis Sytuacji : Witam. Wbijam dzis na forum, patrze na poczte a tu ciekawostka "Zostałeś ostrzeżony przez Fakel. Nie jesteś adminem banującym. Samowanie" 2x . Raz ze wypowiedzialem sie w poscie o UB typka ktory dostal ss od Siwego ale dal mu demko wiedzialem ze bedzie demko wiec wbilem i napisalem post zeby poswiadczyc ze byl odpalony, wiec napisalem. A za drogiem razem zbanowalem typa dzien wczesniej napisalem post pod jego UB i dostalem " Zostałeś ostrzeżony przez Fakel. Nie byłeś proszony o wypowiedź. Spamowanie ". Chcialbym sie dowiedziec bez spin czy to ma oznaczac to ze tylko zarobic chcecie bo ja juz nie ogarniam na to wychodzi ze najlepiej nigdzie sie nie wypowiadac bo dostaniesz warna haha bezsens, to jest dla mnie smieszne jak i dla wiekszosci adminow, graczy. Pozdro AmfetaminA

Dowód :Skasowane posty mam tylko to Mistrzu JP


Zostałeś ostrzeżony przez Fakel.

Powód: Spamowanie


Nie byłeś proszony o wypowiedź.

Aby zobaczyć pełne szczegóły tego ostrzeżenia, odwiedź stronę logów ostrzeżeń klikając link: http://forum.cs-classic.pl/index.php?app=members&module=profile&section=warnings&member=12692

 
 
Mistrzu JP

Zostałeś ostrzeżony przez Fakel.

Powód: Spamowanie
Nie jesteś adminem banującym.

Aby zobaczyć pełne szczegóły tego ostrzeżenia, odwiedź stronę logów ostrzeżeń klikając link: http://forum.cs-classic.pl/index.php?app=members&module=profile&section=warnings&member=12692
 
 
Aha chcialbym zeby te warny znikly bo sa bezsensowne 
Edytowane przez Mistrzu JP
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zacznę może od tego tematu:

http://forum.cs-classic.pl/topic/28995-ubban-za-nic/#entry174149

Po co tam się wypowiadałeś? Twój post tam jest ukryty i kto powinien go widziec to widzi.

Zacytuję punkt z regulaminu:

 

"20. Zakazane jest wypowiadania się w dziale "Prośby o UB" przez osoby, które nie zostaną oto poproszone. Wypowiada się tylko UbTeam lub osoba (najczęściej admin banujący), która została oto poproszona."

 

Nie widziałem, abyś był proszony o wypowiedź.

 

Co do drugiego warna, w tym temacie:

http://forum.cs-classic.pl/topic/29055-ub-noisee/#entry174413

Też twój post jest ukryty, gdyż łamał regulamin.

Tutaj też pozwolę sobie zacytowac punkt z regulaminu - ten sam, nic się nie zmienia:

 

"20. Zakazane jest wypowiadania się w dziale "Prośby o UB" przez osoby, które nie zostaną oto poproszone. Wypowiada się tylko UbTeam lub osoba (najczęściej admin banujący), która została oto poproszona."

 

Więc tak tu też nie byłeś proszony o wypowiedź, ani nie byłeś adminem banującym.

Tak, ostrzeżenia dajemy dla pieniędzy, mamy z tego worki pieniędzy.

P.S: Nie łam regulaminu nie będziesz musiał płacic, poza tym jest też inna metoda odrobienia warna.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to duze Ha Ha dla was bo forum jest wlasnie od tego zeby odpisac, wypowiedziec sie. A to co tu jest zrobione... ehh szkoda gadac w takim razie na forum nie oplaca sie wchodzic bo za wszystko mozna dostac warna. Dla mnie jak i dla wiekszosci REGULAMIN do zmiany Ha Ha!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Regulamin jest taki sam od dawna, wchodząc w prośby o UB też masz regulamin, więc problem leży po twojej stronie, nie naszej.
Nie masz prawa wypowiadać się w prosbach o UB, bo nabijasz posty, niepotrzebne posty. Są osoby które zajmują się danym działem i to one pilnują tam porządku nie Ty, skoro nie proszono cię o komentarz, to nie miałeś prawa się tam wypowiedzieć. Warny są słuszne.

 

Pierwszy post

Ta skarge co napisales jest smieszna , szkoda ze wczesniej jej nie zobaczylem. A co do bana sprawdzalem cie bo uzywales niedozwolonych przyciskow wiec jak nastepnym razem napiszesz skarge to konkrety prosimy  :). Pozdrawiam

 

Co tutaj ważnego przekazałeś? Gościu prosi o UB, nie ma tam nic o skardze, a ty komentujesz skargę i się tłumaczysz z bana, gdzie on nawet oto nie prosił. To jest twój pierwszy strzał w kolano. Jak widać post jest bezsensu.

 

 

O witam serdecznie widzialem ta akcje na servie wiec demka nie ogladam. W tym momencie sie spaliles a przepraszam nie tylko w tym bo troche wczesniej na respie ct moze i tam typow widziales ale wygladalo mi na to ze jestes pewien ze oni tam sa. Dziekuje z mojej strony tyle i mam nadzieje ze UB nie dostaniesz.

 

Male pytanie czy masz zmienne IP odp.

 

Pozdro AmfetaminA

 

Po co to komentujesz? Skoro się spalił i jest demko to po co to komentujesz? Jeszcze mógłbym zrozumieć gdybyś rozpisał demko, a ty napisałeś tylko idiotyczny komentarz, który nic nie wnosi, bo nikt ci na słowo z jego odpaleniem nie uwierzy, o tym zadecyduje UbTeam, nie Ty.

To pytanie o zmiane IP też bezsesnu, bo równie dobrze mogłeś napisać na PW. 

Odstrzeliłeś sobie w tym momencie dwa kolana, więc już na razie wystarczy,

 

Jak widać każdy z twoich postów był bezsensu, bo nic wielkiego do tematu nie wnoszą i chodzi tylko o nabicie posta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Warny jak najbardziej słuszne

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności