Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na Admina!


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: STAFF SUICIDAL THOUGHTS etc.
2. Imię: Miłosz
3. Wiek: 20
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): Mam, ale musze naprawić (echo,tłumienie).
6. Składka(tak/nie): Tak
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Poszukuje pracy, aktualnie siedzę w domu i nic nie robię, wiec mogę wam pomoc a znam się na tym.
9. Czy posiadasz STEAM (**WYMAGANE!): STEAM_0:1:42556809
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 3-4h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: W dni robocze 8-10/18-21 w weekendy zależy czy jestem w domu ale tez gdzieś tak.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:  7 lat z przerwami
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: j4fk4, jafka
2. Imię: Wojtek
3. Wiek: 23
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): tak
6. Składka(tak/nie): Tak
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** duza kultura osobista, duzo czasu, asertywność
9. Czy posiadasz STEAM (**WYMAGANE!): Posiadam, http://steamcommunity.com/profiles/76561197963978770/
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 4h dziennie, nawet więcej ;)
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: W dni robocze od 10 az mi się znudzi(aktualnie) - weekendy aż zasnę ;P
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 4/5 lat z przerwami
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak, miałem swój serwer ale upadł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i szybka rekrutacja.. blablabla ale jako najaktywniejszy admin/gracz 4fun myślę że mogę się wypowiedzieć. 

Jeśli moje zdanie się liczy to co do j4fk4 jestem na nie. Rzadko widuję cię na serwie- widziałem cię 2/3 razy, a nie chcę żeby powtórzyła się wcześniejsza sytuacja: gracze brani na adminów na szybko a potem nagle nie grają i szukaj następnych..

Edytowane przez вℓαи¢ιк
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i szybka rekrutacja.. blablabla ale jako najaktywniejszy admin/gracz 4fun myślę że mogę się wypowiedzieć. 

Jeśli moje zdanie się liczy to co do j4fk4 jestem na nie. Rzadko widuję cię na serwie- widziałem cię 2/3 razy, a nie chcę żeby powtórzyła się wcześniejsza sytuacja: gracze brani na adminów na szybko a potem nagle nie grają i szukaj następnych

Może i rzadko dopiero od paru dni gram na waszym serwerze, gram codziennie u was po 3/4h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spamujcie już więcej. Decyzja należy do opiekuna.

 

 

Może i rzadko dopiero od paru dni gram na waszym serwerze, gram codziennie u was po 3/4h

Dlatego wolałbym żebyś się najpierw zadomowił. Co do 3/4 godzin to dziwne bo serwer stoi już kilka dni a ty masz trochę ponad 6 godzin na nim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zamknąć szybką rekrutację, bo robi się spam! Możnaby już składać podania zwykłe. 

 

Co do jafka jestem na nie, małoo Cię widać, słabe GT, i up time na forum.

 

 

Może i rzadko dopiero od paru dni gram na waszym serwerze, gram codziennie u was po 3/4h

 

Proszę cię raz byłeś 4h... normalnie to po max 1,5h dziennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

j4fk4

TWOJE PODANIE ZOSTAŁO ODRZUCONE!

 

Powód : Nie zainteresowałeś mnie tym podaniem , rozpisz się więcej . Co do godzin spędzonych na forum i jak w grze to jest za mało. Zadomów się u nas przynajmniej 2tyg, a potem złóż ponownie swoją kandydaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności