Skocz do zawartości

Obstawianie meczy z rewoXem.


rewoX*

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! W tym temacie będę podawał swoje typy i wyniki meczy w cs:go. Postaram się typować jak najwięcej meczy.

 

Paradox vs A51 | lounge : 28% : 72%

Tutaj bardziej jestem za A51, prezentują lepszą formę i ostatnio dużo wygrywają.

Ja obstawiam na A51 ale jak na lounge glosy na A51 wzrosną do 75% to można postawić ICB ( inventory clean bet ) na Paradox bo nie wiele się straci a można całkiem dużo zyskać.

 

Kode vs Ubinited | lounge : 61% : 39%

Mimo, że jest 61% głosów jednak proponuję postawić jakieś słabsze skiny na Ubinited. Jest to mecz ryzyka bo według mnie drużyny są równe ale osobiście stawiam low bet na Ubinited.

 

Lunatik vs HJC | lounge : 25% : 75%

Zdecydowanie jestem za HJC bo Lunatik prezentuje średnią formę, a HJC ostatnio dobrze się prezentuje. W tym meczu pokusił bym się nawet o jakiś większy bet na HJC

 

Wyniki meczów podam jutro.

Co myślicie o moich typach?

 

 

TAK OBSTAWIAM JA, NIE GWARANTUJĘ WYGRANEJ.

 

Wyniki:

Paradox vs A51 : A51 +

Kode vs Ubinited : Kode -

Lunatik vs HJC : HJC +

Edytowane przez rewoX*
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volgare vs GPlay | 22% : 78%

Zdecydowanie GPlay. W ostatnim meczu GPlay rozłożyło Volgare i zwyciężyli z innymi drużynami, które pokonały Volgare. Tutaj można śmiało postawić dobre skiny na GPlay.

 

TAK OBSTAWIAM JA, NIE GWARANTUJĘ WYGRANEJ.

 

Wynik:

Volgare vs GPlay : GPlay +

Edytowane przez rewoX*
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myRev vs Volgare | lounge 20% : 80%

 

Volgare stoi średnio z formą. Dużo zależy od ich meczu z GPlay. Jeżeli przegrają ( jest to bardzo prawdopodobne ) to można obstawiać dobre skiny na myRev, a jeżeli Volgare pokona GPlay to pewnie niektórzy zmienią zdanie i obstawią słabsze skiny na Volgare.

Wstępnie jestem za myRev

 

Adapt vs HJC | lounge 19% : 81%

 

HJC prezentuje wysoką formę co pokazali w swoim ostatnim meczu z Lunatik.

Nie opłaca się bo obstawiać bo raczej można mało wygrać ale jeśli już to obstawić dobre skiny.

 

TFlying vs TMP | lounge 34% : 66%

 

Według mnie drużyny prezentują podobny poziom i wydaje mi się, że można postawić jakieś słabe skiny na TFlying. Tylko takie skiny, których nie będzie szkoda gdyby przegrali

Według mnie 50/50 ale postawię low bet na TFlying.

 

TAK OBSTAWIAM JA, NIE GWARANTUJĘ WYGRANEJ.

 

Wyniki:

 

myRev vs Volgare : Bez rozstrzygnięcia, oszustwo ze strony myRev

SKINY ZA TEN MECZ ZOSTAŁY ZWRÓCONE BO CZŁONEK MYREV DOPUŚCIŁ SIĘ OSZUSTWA I POSTAWIŁ MAXBET NA VOLGARE, MECZ BYŁ USTAWIONY.

Tutaj możecie wszystko przeczytać :

 

 

 

Adapt vs HJC : HJC +

 

TFlying vs TMP : TFlying +

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LDLC vs mouz | lounge : 91% : 9%

 

Czysty skip. Odradzam betowania bo w zasadzie i tak nic się nie wygra. Jeżeli już ktoś obstawia to na LDLC bo mouz gra w nowym składzie i w zasadzie nie mają szans.

 

TAK OBSTAWIAM JA, NIE GWARANTUJĘ WYGRANEJ!

 

Wynik :

 

LDLC vs mouz : LDLC +

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapt vs Winout | lounge : 81% : 19%

 

Adapt prawdopodobne wygra ale przy takim kursie proponuję postawić jakieś słabe skiny lub ICB na Winout. Oczywiście jeżeli ktoś ma czym obstawiać.

 

HJC vs OK2STR | lounge : 88% : 12%

 

Jestem prawie pewny, że HJC wygra, ale nie opłaca się betować bo niewiele się zyska.

 

eLevate vs Mythic | lounge : 40% : 60%

 

Jeżeli kurs na Mythic nie przeskoczy 70-75% to można postawić low-medium beta na nich. Jak kurs wzrośnie to ICB lub low bet na eLevate - opcja dla ludzi, którzy mają skiny do obstawiania.

 

TAK OBSTAWIAM JA, NIE GWARANTUJĘ WYGRANEJ!

 

Wyniki :

 

Adapt vs Winout : Winout +

 

HJC vs OK2STR : bez wyniku. Wiadomość z lounge : "Rule No. 12 - Match rescheduled to past 80 hours."

 

eLevate vs Mythic : eLevate -

Edytowane przez rewoX*
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat odświeżam, a zarazem mam pytanie. Czy chcecie żebym dalej go prowadził? Dużo osób mnie prosi abym im pomógł w obstawianiu lecz nie do końca wiem czy jest sens prowadzić ten temat. Proszę o opinię w komentarzu, na gg/steam, pw na forum. 

5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na szybko.

 

GGWP vs NiP | lounge : 4% : 96%

 

NiP wygra, ale odradzam betowania, bo nawet obstawiając kosę nie było by za dużej wygranej, skip.

 

3DMAX vs KPV | lounge : 87% : 13%

 

3D wygra ale to samo co up, skip.

 

NiP vs Epsilon | lounge 86% : 14%

 

NiP wygra lecz tym meczu również się nie opłaca betować.

Ewentualnie można spróbować zrobić ICB na Epsilon ale to taki yolo bet.

Skip

 

myXMG vs Dignitas | lounge : 10% : 90%

 

Dignitas łatwa wygrana, za duży % na Dignitas żeby się opłacało obstawiać , skip.

 

 

 

Na'Vi vs Titan | lounge 43% : 57%

 

W końcu jakiś dobry mecz. Decyzja trudna, bo drużyny są bardzo wyrównane. Jest to BO1 na mapie Nuke. Ma to ogromne znaczenie i właśnie dlatego oddaję głos na Titan. Na tej mapie bardzo istotnym punktem jest dobry snajper. Ktoś kto dobrze strzela z awp jest w stanie sam ugrać rundę. Drużyna Na'Vi jest bardzo mocna lecz są głównie nastawieni na grę ak47/m4 . Zapewne GuardiaN będzie próbował strzelać z awp w tym meczu ale bardzo daleko mu do poziomu KennyS'a. Dużo też zależy od stron, w których zaczną drużyny ale według mnie ten mecz należy do Titan i tak też polecam obstawić - low/medium bet.

 

TAK OBSTAWIAM JA, NIE GWARANTUJĘ WYGRANEJ!

 

@down

NiP miało bardzo dobre taktyki w meczu z Titan.

Szczerze mówiąc bet na Na'Vi to taki yolo bet bo bardzo mało było dobrych skinów obstawionych na nich. Na Titan z tego co widziałem było kilka asiimov'ow czy cyrexow. Wydaje mi się, że nuke to bardziej mapa Titan aniżeli Na'Vi lecz jak pisałem nie gwarantuję wygranej :)

 

Wyniki :

 

GGWP vs NiP

Zwycięzca : NiP

Bet : skip

 

3DMAX vs KPV

Zwycięzca : 3DMAX

Bet : skip

 

NiP vs Epsilon

Zwycięzca : NiP

Bet : skip

 

myXMG vs Dignitas

Zwycięzca : Dignitas

Bet : skip

 

Na'Vi vs Titan

Zwycięzca: Titan

Bet : Trafiony

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Tymczasowo zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności