Skocz do zawartości

rewoX


rewoX*

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Nie mam pojęcia gdzie to napisać więc piszę tu. Dzięki za zgłoszenie, choć ja bym najpierw napisał do osoby, którą chcę zgłosić :> Jak w zgłoszeniu, mam dowody, że to nie byłem ja ale chyba nie chcę już współpracować z moją dawną "ekipą" z ffa, choć cieszył bym się z ub po przedstawieniu dowodów. Spędziłem tu grubo ponad pół roku, fajnie mi się grało, poznałem masę fajnych ludzi. Nawet coś tu osiągnąłem bo dostałem się do ubt. Czy odejdę? Wydaje mi się, że nie, choć niektórzy by pewnie sobie tego życzyli ;> Cóż no nie będę się rozpisywać, dzięki Damian, Soot, -_- za danie mi szansy w byciu adminem, członkiem ubt. Na forum zostanę o ile -_- mnie nie zbanuje. Chciałbym otrzymać rangę gamera bo dalej mam chęć "prowadzić" dział CSGO lounge.
Dzięki wszystkim, których tu poznałem. Za dużo by wymieniać ale naprawdę ten okres zapamiętam dobrze, bo to niby tylko gra, a tyle we mnie zmieniła. 
W szczególności dziękuję:
Damianowi NL/PL i Sootowi - za danie mi szansy adminowania.

-_- - za danie mi szansy bycia w ubt

natalji - za wszystko :)
laserro - prawdziwy ziomek, dzięki za wszystko.

Całej ekipie z ffa, nie będę wymieniał bo dużo osób a nie chcę kogoś pominąć 

Siwy - za porady i pomoc w ogarnięciu bansa, porady odnośnie banów.

Saphireee - dobrze się dogadywaliśmy, dobra morda :) 
Dziękuję również wszystkim, których tu, na forum poznałem, mam nadzieję, że dalej będę miał chęci tutaj być :)

@Siwy jeżeli będę mógł grać na serwerach csgo z csc to zostanę pewnie jeszcze na długo.

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mnie nie pozdrowiłeś, ale może to dlatego że my się nie żegnamy. Ogólnie grasz już tutaj sporo czasu i wierzę, że miałeś, masz i będziesz mieć skilla, niżeli wh, ale no cóż. :) Nie wiem w sumie czy ci życzyć powodzenia czy nie bo mam nadzieję, że na ts Ciebie zobaczę. ;d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam rozumieć że nie odchodzisz, tylko żegnasz się z 1.6 :)

Może kiedyś wpadnę do ciebie o ile kompa lepszego kupie na cs:go :) 

Ja ci również rewox dziekuje ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mnie nie pozdrowiłeś, ale może to dlatego że my się nie żegnamy. Ogólnie grasz już tutaj sporo czasu i wierzę, że miałeś, masz i będziesz mieć skilla, niżeli wh, ale no cóż. :) Nie wiem w sumie czy ci życzyć powodzenia czy nie bo mam nadzieję, że na ts Ciebie zobaczę. ;d

Rewox sam potwierdził, że demko było spalone więc nie ma mowy o pomyłce w zgłoszeniu:

 

 

demko jest spalone, co widać ewidentnie.

 

 

Może uwierzyłbym w to co napisałeś odnośnie grania przez kogoś innego, gdyby nie komentarz Damiana:

 

 

Rewox mój kochany niestety chyba ci się nie udało bo ja grałem wtedy gdy ty grałeś są demka sorki ale byłeś ty na kompie niestety bo sam się podniecałeś na mikro jakie ci głowy wchodzą i jakich to pleców nie robisz z kosy jeszcze sam ci mówiłem żebyś to wyłączył i że jesteś odpalony a ty powiedziałaś że jeżeli mam jakiś problem żebym demko rozpisał na ciebie więc raczej ci nie wyszło a twojego głosu chyba nikt nie podrobił sorki ale tak było.

 

/Admin odebrany (dzięki za wyręczenie :x)

 

Żegnam.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- serio? aż taki utalentowany nie jestem żeby podrobić wpis o pobycie w szpitalu. Kartę pacjenta też mam skopiować :) ?

 

 

// -_-

To mnie nie interesuje. Skoro ludzie potwierdzają, że to Ty, a sam zostawiasz i pozwalasz na dostęp do twojego konta innym osobom, to miej żal do siebie, nie do nas. Dla mnie zachowałeś się jak gówniarz i tak też cię będę traktował.

Naprawdę masz inteligentnego brata czy tam kogoś innego, skoro czitował on na twoim koncie i pewnie załatwi ci teraz bany na BL/AC, tylko pogratulować, choć tutaj też należą się gratulacje tobie, za to w jaki sposób chronisz swojego steam'a.

Mogli poczitować ci na csgo, wtedy na pewno z VAC nie byłoby ci do śmiechu.

 

 

Dobrze, skoro władza wie lepiej .. do zobaczenia ludziom, których mam na steam, może zobaczymy się w go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności