Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UbTeam] Euphemia


Ilonez

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Euphemia
Wiek: 17
Staż gry Counter-Strike: Jakoś 3-4 lata z przerwami
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans? : Nie, ale kiedyś już tam składałam podanie i ogarnęłam o co w tym chodzi ;3 (łatwe)
Ile czasu poświęcasz forum?: Różnie, zwykle kilka godzin dziennie.
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Ja osobiście nie, ale przy braciszku często się siedziało i wprowadził mnie w ten "świat" :D. Adminuje od jakiegoś roku i nieraz się z cziterem spotkało i umie rozpoznać ;), trochę filmików też się ogląda.
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Raz warn i raz ban za niechcący pakę na ostatniego :D
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Brak, aczkolwiek prześledziłam wszystko co należy do obowiązków UBT c:
Informacje o sobie lub uwagi: Parę miesięcy temu składałam już podanie, ale przez wyjazd musiałam zrezygnować. Teraz mam już pewność, że zostaję :3. Chyba nie było ze mną jako tako problemów z opanowaniem, czy kulturą :D. Z miłą checią pomogłabym graczom, którzy tak niecierpliwie czekają na to UB i ograniczyć do minimum ten ich spam na SB :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. złożyłaś już podanie na redaktora, masz admina na serwie. Nie widać cię zbyt często na forum, dopiero przez ostatnie dni jesteś w miarę aktywna. Ale jest luka po rewoxie, a ty masz doświadczenie, jesteś miła, z aktywnością jest średnio, ale mam nadzieję że poprawisz to. Cóż jestem na tak. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, prawdą jest, ze miejsce się zwolniło. Ludzie Cię lubią, szanują Twoje zdanie. Ale jednak jestem na nie, gdyż uważam, że potrzebna jest osoba z większym doświadczeniem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności