Skocz do zawartości

Wywiad z Porczopem - Konfrontacja redaktorów, jednocześnie elektroników!


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692651__porczop.png

 

 

Redaktor:

 

pre_1420731827__zimowyavatar.jpg

 

 

 

Gość:

 

pre_1420731870__porczop.gif

 

 

 

 

 

 

iiii.. Witam wszystkich bardzo serdecznie! Kolejny wywiad i kolejna znana osobistość na forum (zawitała?) do kącika redaktorskiego : D. Tym razem spotykam się ze światowej klasy redaktorem: Porczopem! Jak tam wywiady : P? Zapomniałem! Teraz Ja z Tobą go przeprowadzam : ). Czuję, że muszę się postarać :x. Czy chciałbyś się przedstawić Naszym czytelnikom?

 

 

- Oczywiście, że tak! Hehe.. dziękuję za komplement ; ) No to witam wszystkich! Mam na imię Wiktor, mam 14 lat, rocznikowo bedzie 15. Pochodze z małej wsi w Wielkopolsce o nazwie Brzoza. Interesuję się sportem. Gram bardzo dużo w piłkę nożną, czasem popykam z kumplami w siatkówkę. Nie ukrywam, że mam także słabość do bagbintona (nie wiem jak to się pisze xD).

 

 

14lat? O rany, sądziłem że jesteś starszy : P. Co opowiesz o swojej miejscowości? Czy znajduje się tam coś ciekawego oprócz Brzozy : D?
<ba dum tss>

 

 

Oh.. widzę, że ten wywiad sucho się zapowiada ; ) Ciekawego? Hmm... Reczej nie, mamy odnowioną niedawno świetlicę, sklep spożywczy, no i co najważniejsze boisko do siatkówki oraz piłki nożnej. Pomimo tego, że jest to bardzo mała wieś to nie idzie się tam nudzić ; )

 

 

W takim razie co robisz w wolnych chwilach? Nie wierzę, że w taki mróz chce Ci się grać w piłkę nożną czy siatkówkę, a ciągłe siedzenie przy komputerze też raczej do najciekawszych zajęć nie należy : ). Masz jakieś hobby?

 

 

- No tak zimą takie spędzanie czasu nie wchodzi w grę, ale zapomniałem także dodać, że mamy wielkie lodowisko do ślizgania się ; ) Moim hobby jest napewno oprócz sportu fizycznego gra w szachych! W szachy gram od małego i jest naprawdę fajna gra. ; )

 

 

Startowałeś może w szkolnych zawodach? Skąd akurat ta dyscyplina : D? Jak sądzisz, jaki reprezentujesz poziom?

 

 

- Pewnie, jeżdżę przynajmniej 2x w roku szkolnym na takie zawody. Dlaczego akurat ta? Mój dziadek, gdy byłem mały pewnego dnia sięgnął jakąś grę na tekturze... po kilku rundach od razu załapałem o co wniej chodzi.. i tak gram w to do teraz ; )
Uważam, że nie jestem jakimś tam wielkim weteranem tej gry, ale myślę, że na jakimś poziomie spobie radzę ; )

 

 

Z tego co pamiętam, na forum mamy już jednego szachistę : ). Musicie ze sobą zagrać : D Piłka nożna.. Real czy Barca? : D

 

 

- Zdecydowanie Barcelona!

 

 

Dopiero teraz doczytałem.. babington? Skąd to zainteresowanie? : D

 

 

- Hehe.. no sam nie wiem... po prostu kiedyś, gdy byłem na wakacjach kuzyn chciał, żebym zagrał z nim w tą grę. Na początku nie zbyt rozumiałem o co w niej chodzi.. trzyamlem w rekach paletke i wymachiwalem nia na wszyskie strony ; ) Ale z biegiem czasu uświadomiłem sobie, że to banalnie prosta gra ; )

 

 

ha, w takim razie życzę sukcesów w babingtonie : D. Do jakiej chodzisz szkoły? Niedługo staniesz przed wyborem szkoły średniej. Jaką wybrałbyś na chwilę obecną? Dlaczego taki, a nie inny wybór?

 

 

- Dziękuję! Chodzę do Gimnazjum nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Krotoszynie. Najchętniej poszedłbym na elektronikę, w ślady ojca, zawsze lubiałem pomagać mu w naprawianiu różnych mechanizmów ; )

 

 

Nie wierzę, znalazłem w końcu elektronika na forum! Co udało Ci się naprawić? Dlaczego myślisz o elektronice, a nie informatyce? Nie sądzisz, że przyszłe wolne stanowiska pracy będą wyłącznie na posadzie informatyka? Czy miałbyś zamiar w przyszłości pójść na studia? Co sądzisz o tym kierunku?

 

 

- Mi samo nic... Czasem z nudów pomagałem ojcu przy naprawie bodajże samochodów, komputerów, czy telewizorów. Informatyka to praca w której wiele czasu poświęcasz na jednym miejscu, przed komputerem, a ja bym napewno tak nie wytrzymał. Nigdy nie myślałem o studiach.. i nie mam zamiar tam się w przyszłości udać.

 

 

Rozumiem. Cóż.. elektronika to bardzo szeroki kierunek, dzieli się na mechanikę, automatykę, elektrykę, czystą elektronikę, telekomunikację itd.. Którym działem chciałbyś się zająć? Gdzie chciałbyś pracować?

 

 

- Najbardziej odpowiadałby mi dział z mechaniką. Byłoby tam wiele pracy, co ja bardzo lubię ; )

 

 

W takim razie trzymam kciuki! Mechanika w połączeniu zapewne z automatyką, to sama fizyka + matma na poziomie studiów, dlatego nauki też będziesz mieć wiele : P. Co sądzisz o dziewczynach w gimnazjum? Pozwolę się spytać, czy związałeś się z którąś?

 

 

- Dzięki wielki. Tak, zdaję sobie z tego sprawę! Oh... w naszym gimnazjum są różnego rodzaju dziewczyny. Praktycznie każda ma inny charakter... Mój poprzedni związek bardzo niedawno się zakończył, więc teraz jestem... ekhem... "singlem" xD

 

 

Rozumiem : P. Jakiej słuchasz muzyki? Jakie gatunki preferujesz?

 

 

- Najbardziej lubię słuchać rapu oraz moim zdaniem bardzo dobrze brzmi muzyka typu electro house ; )

 

 

Ouu.. co za połączenie : D. Które kawałki zapadły Ci w pamięci z ubiegłego roku?

 

 

- Z gatunku Electro bardzo spodobała mi się cała seria NCS, a co do rapu mam wiele ulubionych kawałków oraz wykonawców. Jak bym miał wybierać jednen z nich to... hmm może Zbuku - Młoda Krew? ; )

 

 

Ok! a co z filmami? Hit 2014? Jakie najczęściej oglądasz?

 

 

- Jednym z moich ulubionych jest "21 Jump Street" oraz jak wszyscy to wszyscy xD - "Szybcy i Wściekli". Bardzo spodobała mi się seria Hobbita. Do tej pory oglądałem tylko pierwszą oraz drugą cześć, ale niedługo lukne sobie na 3! Najbardziej preferuję komedie oraz filmy akcji.

 

 

a książki drogi redaktorze, to Pan czyta? : D

 

 

- Ehh... nie zabardzo xD Jedyna książka jaką przeczytałem to "Wiedźmin".

 

 

W takim razie dlaczego postanowiłeś zostać redaktorem, drogi Porczopie : D? Skąd pomysł zajmowania się kącikiem redaktorskim, który bądź co bądź opiera się na humanistyce : D

 

 

- Z czytaniem to jest inna sprawa, niż z pisaniem. Ja osobiście lubię dużo pisać ; ) Redaktorem, drogi Shadole postanowiłem zostać, ponieważ był tylko jeden redaktor do wywiadów, a ja lubię pisać więc pomyślałem, "Czemu, by nie? ; )"

 

 

I myślę, że dobrze wybrałeś, ponieważ nie wyobrażam sobie przeprowadzania z każdym wywiadu, który miałby trwać dobre półtorej godziny. Jest interesująco.. ale bez przesady, co za dużo to nie zdrowo : D. Kiedy zacząłeś grać w Counter-Strike 1.6? Jak znalazłeś ten tytuł?

 

 

- W Counter Strike 1.6 gram od 11 roku życia, kolega polecił mi tą grę. Na początku nie byłem do niej przekonany, ale z czasem przekonałem się jaka to interesująca gra : D

 

 

Od jakich serwerów zaczynałeś? Jak znalazłeś się CSC Call of Duty?

 

 

- Jakoś rok temu, były ferie. Coś mi się zepsuł CS 1.6 i musiałem odinstalować oraz zainstalować od nowa. Sciągnołem go z pierwszej, lepszej stronki i okazało się, że to Wasz CS. Od razu w zakładce ulubione miałem serwer Call of Duty MoD 4001 LvL. Wszedłem na niego i okazało się, że panowała na nim świetna atmosfera i tak gram na nim, aż do dziś.

 

 

Rozumiem, że miałeś już wcześniej administratora na cs 1.6 : ). Dlaczego postanowiłeś się o niego starać akurat na tym serwerze? Chodziło tylko o atmosferę?

 

 

- Tak, miałem. O tą rangę chodziło mi tylko dlatego, bo pamiętam, że, gdy składałem podanie były czasy kryzysu na CoD'zie 4001 LvL. Był wtedy tylko jeden administrator...

 

 

Rangi.. właśnie, posiadasz administratora na CoD 4k1, a teraz pewnie już serwera 4fun. Czyżbyś się powoli przenosił? Planujesz jeszcze jakieś rangi na forum : )?

 

 

- Nie, z CoD MoD 4001 LvL nie mam zamiaru rezygnowac. Był to pierwszy serwer na waszej sieci i zostanę na nim jak tylko długo mogę! ; ) 4FUN jak narazie zapowiada się na hit, juz po pięciu minutach otwarcia serwera było na nim 17 graczy ; ) Jak narazie nie planuje żadnej nowej rangi.

 

 

W porządku! Zatem dziękuję Ci za poświęcony czas i mam taką samą nadzieję jak Ty, serwer 4fun będzie czymś nowym, co zainteresuje również stałych użytkowników forum. Jak Ci się podobał wywiad? Wiem.. pewnie zrobiłbyś go 100 razy lepiej ode mnie, ale cały czas się uczę : ). Ostatnie linijki wywiadu zostawiam dla Ciebie. Napisz co chcesz! : D. Powodzenia i do zobaczenia na serwerach! : )

 

 

- Na koniec chciałbym pozdrowić Ciebie, dzięki za wywiad! Pozdrawiam także: Trzaskiera, ff3na, Blancika, Parabole, Cwaniaczka, SZAREGO, Haze, Omega, Pride. Dziękuje jeszcze raz za wywiad, 3maj się! narka.

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shad nie wiem co tak się słabo oceniasz jako Redaktor :P, wywiady przeprowadzane przez Ciebie są zawsze dopracowane i świetnie się je czyta. 

 

Co do gry badminton :3 - świetna jest :D.

 

Lubię to! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności