Skocz do zawartości

mariano italiano


marianekłowcaszparek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: mariano italiano


2. Imię: Mariusz


3. Wiek: 20


4. Znajomość Amx (0/10): 8


5. Mikrofon (Tak/Nie): TAK


6. Składka (Tak/Nie): TAK


7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/MARIANO%20ITALIANO/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Uważam iż jestem odpowiednią osobą która stanie na wysokości powierzonego jej zadania i będzie stać na straży ładu i porządku na serwerze, wymierzając sprawiedliwość wszystkim cziterom! Zazwyczaj jestem na serwerze w godzinach wieczornych, ciężko wtedy o jakiegoś admina na serwerze, a cziterzy idą na nocne polowanie i czując sie bezkarnie zatruwają życie uczciwym graczom, psując całą zabawę. Przez doświadczenie nie mam problemów z oceną czy ktoś używa wspomagaczy czy nie, praktycznie każde moje zgłoszenie na u@ kończyło się banem. Jeżeli chodzi o forum to nie miałem z nim jakiejś szerszej styczności (raczej wrzucanie ssów, albo prośby o UB), ale to wszystko może sie zmienić o 360 stopni... pozdro600 z fartem, hej!


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: STEAM_0:1:3366836


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 1h do 6h, w zależności od godziny lub dnia, obowiązków


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): zazwyczaj gram w tygodniu od godziny 16-18, ewentualnie w godzinach nocnych 24-3, a w weekend to już do oporu jeśli nie mam żadnych zajęć


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 10 latek


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak, ale nie na cs-classic


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś rozpoznawalną osobą, często Cię widze na serwerze. Masz dużo +

+mikro

+składka

+wiek

+doświadczenie

+dobry kontakt z graczami

jednakze nie spełniasz wymagań. 

jak to ktoś w innym podaniu napisał "będąc adminem na serwerze jesteś nim także na forum"

Jestem za okresem próbnym w którym będziesz miał szanse nadrobić aktywność :)

 

Pozdrawiam 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności