Jump to content

mariano italiano

marianekłowcaszparek
 Share

Recommended Posts

1. Nick: mariano italiano

2. Imię: Mariusz

3. Wiek: 20

4. Znajomość Amx (0/10): 8

5. Mikrofon (Tak/Nie): TAK

6. Składka (Tak/Nie): TAK

7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/MARIANO%20ITALIANO/31.186.82.184:27691/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Uważam iż jestem odpowiednią osobą która stanie na wysokości powierzonego jej zadania i będzie stać na straży ładu i porządku na serwerze, wymierzając sprawiedliwość wszystkim cziterom! Zazwyczaj jestem na serwerze w godzinach wieczornych, ciężko wtedy o jakiegoś admina na serwerze, a cziterzy idą na nocne polowanie i czując sie bezkarnie zatruwają życie uczciwym graczom, psując całą zabawę. Przez doświadczenie nie mam problemów z oceną czy ktoś używa wspomagaczy czy nie, praktycznie każde moje zgłoszenie na [email protected] kończyło się banem. Jeżeli chodzi o forum to nie miałem z nim jakiejś szerszej styczności (raczej wrzucanie ssów, albo prośby o UB), ale to wszystko może sie zmienić o 360 stopni... pozdro600 z fartem, hej!

9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: STEAM_0:1:3366836

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 1h do 6h, w zależności od godziny lub dnia, obowiązków

11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): zazwyczaj gram w tygodniu od godziny 16-18, ewentualnie w godzinach nocnych 24-3, a w weekend to już do oporu jeśli nie mam żadnych zajęć

12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 10 latek

13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak, ale nie na cs-classic

• Like 1

Jesteś rozpoznawalną osobą, często Cię widze na serwerze. Masz dużo +

+mikro

+składka

+wiek

+doświadczenie

+dobry kontakt z graczami

jednakze nie spełniasz wymagań. 

jak to ktoś w innym podaniu napisał "będąc adminem na serwerze jesteś nim także na forum"

Jestem za okresem próbnym w którym będziesz miał szanse nadrobić aktywność :)

Pozdrawiam 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines