Porczop 257 Posted January 8, 2015 Share Posted January 8, 2015 (edited) Nick: Porczop Powód: Wystartował 4FUN, zostałem przyjęty na okres próbny... chciałbym go przejść. Czas nieobecności: Do końca mojego okresu próbnego, czyli 2 tygodnie. Coś od siebie: Przepraszam f33N, ale chciałbym przejść jakoś ten okres próbny. Później będę spędzał czas na 4k o wiele bardziej obficie xD Nieobecność biorę tylko z admina COD 4001! Edited January 8, 2015 by Porczop Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted January 8, 2015 Root Share Posted January 8, 2015 Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora. Powód: ok Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts