Jump to content

[UB]PROBLEM Z UB PaplaK SS'Y

PaplaK

Recommended Posts

Nick: PaplaK
Link do SS: http://www9.zippysha...70729/file.html
Wycinek z konsoli(bez IP)*:[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : PaplaK
[AMXBans] Powod : ' Wrzuc screeny na forum '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 51825776 '
[AMXBans] Twoje IP :
[AMXBans] ===============================================

Serwer:#7[RESET][ONLY DD2/NUKE/TRAIN/INFERNO/MIRAGE][bF2+FFA]Cs-Classic.pl (de_westwood)
Link do bana:
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=128239

Zostałem niesłusznie zbanowy, ssy zostaly zle rozpatrzone z przykroscia stwierdze, nie wiem z jakiej racji ub-team stwierdził ze mam wh :) na pierwszym ss'sie widac zielone cos fakt to wyglada jak wh :) ale prosze wejsc na ten serwer i rzucic SMOGA, gdy sie rzuca to pojawia sie zielony pasek za nim :) prosze wejsc i to sprawdzic jestem czysty :) to TYLE :)

ciężka sprawa z Tobą bo ss dałeś i nie znam się na tym ub ale prosze kogoś z ub aby mi wytłumaczył jak widać tam wh? Przecież dostał ub do Natalii i nie mma pojecia czemu dostał bana na nowo. Ma gościu steam to ciężko na czitach jechać a to zielone no to jest rzeczywiście to jak się rzuca smoga, proszę wytłumaczcie mi jak na to patrzeć, dziękuje :)

To był mój drugi ban na tym serwerze, perm bez ss ale sprawa została wyjasniona szybko iż pokazałem wczesniej stawione ss'y i zostalem odbanowany :), teraz zostałem zbanowany po raz 3 i wstawiłem ssy, ale wg ub-team mam wall hacka'a, a jestem czysty, a nadal jestem zbanowany :)

To ja ci bana nałożyłem to wg mnie, moze to był smoke ale pierw wyjaśnimy tego bana za wh , która sprawa nie była zgłaszana na forum. 

Czyli teraz mam ub za tego bana, ale nadal jestem zbanowy ale jak ta sprawa z tym banem za wh zostanie wyjasniona to bedze ub juz tak ?? troche skomplikowane co napisalem :D

Edited by PaplaK
  • Like 1

Rewox spaprał sprawe, ub było poza forum , dam info kubie żeby wyjaśnił tego bana za wallhack'a. 

@Tak trzeba wyjaśnić sprawe z banem od kuby, sprawa została 'załatwiona' poza forum czyli nieoficjalnie. 

Edited by Siwy

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy