Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Pomarancza


deadangel

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Pomarancza
2. Imię:Tomek
3. Wiek:16
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):7/10
5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak
6. Składka(Tak/Nie):To zależy ale raczej tak :) 
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.87:27051/top_players/?query=Pomarancza&Search=Search
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:No to tak mam na imię Tomek w cs'a pykam już dość długo lecz z przerwami interesuję się motoryzacją jak i sportem.Adminem  chciałbym zostać ponieważ gram na tym serwerze już kilka godzin do tego byłem już kilkukrotnie opiekunem serwera  więc wiem oraz również chciałbym pomóc w łapaniu czitow. Co do graczy sądzę iż dogaduję się z większością :)

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Tak posiadam STEAM_0:0:42850027 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: od 2 do 4 godzin dziennie  na weekendzie zależy mogę i grac ok 4h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: W dni robocze to od 18 do 21 a na weekendzie to zależy od 10-13 potem jeszcze 2 godzinki wieczorem ;)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:6 lat 
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak byłem 

 

Co do małej aktywności forum  gdyż nie chcę udzielać się bezsensu   lecz nadrobię to :)

 

 

 

 

Ps Przepraszam że nie używam przecinków gdyż po prostu nie działa mi ten przycisk :)

 

Poprawione 

I nie zakładaj  od razu z góry że nie wiem co to steam ID  :)

 

Grzywka czy widnieje gdzieś informacja że rekrutacja na admina jest off? I wgl sam cie nie widuje od kilku dni na serwie.

Edytowane przez deadangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobra, jak by miał dobrą aktywność to by miał więcej niż 33h na serwie, a gra już niecały miesiąc na serwie. 

Jestem na nie, ja akurat może cię 2/3 x na serwie widziałem.

Słabo z twoją aktywnością na serwie, wystarczająco myślę adminów bo innego powodu chyba nie ma, a trzeba jak modek stoi nad tobą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nadrobisz aktywność na serwie jak i na forum jestem jak najbardziej na tak :) lecz na razie nie, musisz też poznać graczy i wiedzieć kto jaki jest, oczywiście mówie o stałych bywalcach no i cieszy, że masz duże doświadczenie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UmciaGymcia napisał:

 

Na tak, bo:

+steam

+micro

+wiek

 

 

Dajesz na Tak bo ma micro i steama?

Jesteś z Deathruna co Ty możesz wiedzieć czy on gra w ogóle na BF2?

Na nie adminów jest dość 

Edytowane przez Grzywka
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, popieram tutaj Grzywkę, ponieważ to nie wystarczy że ma mikro, wiek czy steam'a. Aktywność na serwerze to podstawa. Posiedzisz trochę na serwerze, powypowiadasz się na forum i jak najbardziej mógłbyś być dobrym kandydatem na admina. Dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie . Bo chyba ani razu Cię nie widziałem na serverze. (szczegół)  Jak by grał często to bym go widział, albo rano, albo pod wieczór, a tak go wgl nie widziałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności