Skocz do zawartości

Skarga na "admina"


Krashek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Prefix "AWP Ninja" Nick : Krashek


2.Nick admina/gracza który zawinił: xKardzio czy równie podobny nick

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 11.01.2015 godzi od 18:36 do godziny 18:50

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): HLTV serwera wszyscy obecni na serwerze 

6.Opis sytuacji: Tak więc gram sobie i wchodzi ten pożal się boże admin, gadał z kimś na początku na temat jakiegoś ts`a, następna runda admin w terro przechodzimy mapę i nagle zamraża gracza na pułapce którą użył 2 terrorysta, zamrożony został sam reszta padła Admin mówi że ma 5 sek aby przejść mapę inaczej dostanie bana, gracz troszku zdezorientowany wiadomo zaczął biec po tej mapie mimo iż do końca rundy były jeszcze 2/3 minuty do końca, następna mapa snow zaczynam zwracać adminowi uwagę że nadużywa swoich praw i nie powinien się tak zachowywać nagle słyszę zamknij ryj/pysk/mordę itp. itd. tam nawet parę bluzgów na mnie poleciało więc żeby nie zniżać się do poziomu tego "admina" powiedziałem żeby się spodziewał skargi na co on bo co na to odpowiadam ponieważ nadużywasz admina potem znowu coś tam seplenił do mojej osoby i nie wiem czy dostałem kicka czy bana ale po prostu zostałem przekierowany do głównego menu z powodem "zostałeś zbanowany na naszym serwerze odwiedź cs-classic.pl" lub podobnie. Według mnie admin powinien mieć jakiś poziom kultury osobistej a admina nie używać "do zabawy" ale po to aby pilnować porządku. Jak dla mnie wprowadzasz tylko chaos i wogóle nie nadajesz się na tą posadę. Zamrażanie bądź slapowanie ludzi aby spadli to twoja główna rozrywka gdy ktoś zwróci Ci uwagę kikujesz/banujesz wyzywasz bądź zagłuszasz aby zamknął ryj ? Jesteś śmieszny ! A to co sobą reprezentujesz niszczy tylko reputację serwera, jak lubiłem wasz serwer naprawdę tak teraz moje zdanie o tej sieci spada w dół. Jestem dość nowym graczem a już takie niespodzianki... Tyle z mojej strony

 

Pozdrawiam !

@Edit

O to dema :

http://370895.node83.pukawka.pl/dem-deathrun_tropical_island_final_csgo_v1-1420996980-1420998240.zip  - Tak połowa mapy bardziej pod koniec gdy admin się pojawił na serwerze.


 

A o to ban który dostałem od admina za upomnienie i zwrócenie uwagi na jego zachowanie (Mam mutację oraz nie nadużywałem mikrofonu, więc nie rozumiem za co ban ?) - http://drcscgo.gameclan.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Krashek&advType=name

Edytowane przez Krashek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czekam do 21 na dowody, jeżeli nie będzie, zamykam

Edytowane przez -_-
Nie ma admina xkardzio na 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem działy temat miał znaleść się w deathrun -,-

Prosze o przeniesienie tematu.

 

@ Edit dowody zostały załączone w 1 poście skargi.

Edytowane przez Krashek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku, kiedyś skróciłeś, a ja tobie zwróciłem uwagę, a ty wtedy zacząłeś mówić coś w stylu "Zakupiłem vipa, więc mogę przeskakiwać przeszkody ponieważ vipa kupuje się po 2x skok". Od tamtego czasu nie zmieniłeś się.

Po 2 powiedziałem z tym 5 sek dlatego, że stał przed tą pułapką około 10 sek i nic nie robił.

Po 3 nie mówię "zamknij pysk" od razu (przyznaję, nie powinienem tak robić) lecz gdy taki chłopak typu RaVeN czy jakoś tak zacznie tobie puszczać filmiki MC Grzesia (nie pierwszy raz) z jego trollami to można się wkurzyć.

Po 4 sam napisałeś, że jesteś "nowym graczem", a pamiętam jak mi mówiłeś co można, a co nie. Gram na tym DR więcej od ciebie, więc wiem co można, a co nie.

Po 5 nie wyzywałem ciebie.

Jeśli tobie chodzi o zamrożenie na mapie Tropical Island, to zamroziłem go, ponieważ nadużywał mikrofonu (mówili mi, że puszczał jakieś piosenki z radia) a nie miałem demka.

(post będę edytować)

Edytowane przez xKardzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc stosunkowo odpowiadając, nigdy nie maiłem tutaj VIPA lecz fakt skróciłem kiedyś mapę i wdałem się w dyskusje bo skoro ominąłem przeszkodę bez grawitacji podwójnego skoku czy czegokolwiek to nie powinno się to nazywać skracaniem a bugiem mapy. Na snow przy końcu mapy możliwe jest obejście wiatraków których bez vipa prawie nikt nie przechodzi z boku po prostu tam gdzie są miny wystarczy przytulić się do ściany wcisnąć W i już gotowe.

2.5sek ? Czekał aż pułapka przestanie się kręcić a ty możesz co najwyżej zwrócić mu uwagę żeby się ruszył a nie grozić mu itp. Ma wyznaczony czas do końca rundy i może go wykorzystać jak kolwiek chce w ramach rozsądku.

3. Nie mówisz ? sam sobie przeczysz... Skoro w moją stronę takie teksty puszczałeś. Więc skoro ktoś puszcza takie filmiki od tego masz admina aby się tym odpowiednio zająć... jednak gdy nie zna się komend i nie umie go obsługiwać to tak jest że graczy się wyzywa zamraża bądź slapuje a gdy przychodzi prawdziwe przewinienie tylko irytuje ponieważ nawet nie zna się komend na mute.

4. Jestem nowym graczem na tym serwerze lecz w cs`a gram stosunkowo długo i wystarczająco na tyle że gdy widzę twoje zachowanie to aż ręce mi opadają....

5. Wyzywałeś mnie nawet jeśli nie dziś to jakoś w przeciągu paru dni... zapamiętałem to sobie.

6. Dlaczego dostałem bana na 1h z powodem "mikro" ? Tego już nie byłeś wstanie wytłumaczyć dlaczego zbanowałeś gracza który po prostu zwrócił Ci uwagę że nie powinieneś się tak zachowywać a gdy ty zacząłeś piszczeć do mnie przez ten mikrofon powiedziałem że prawda w oczy kolę, wlepiłeś bana ? To już potrafiłeś zrobić... 

 

 

@Down sprawa nie dotyczy mojego skracania z które dostałem już bana tylko twojego nie właściwego zachowania. Więc zamiast wypominać stare śmieci skup się na temacie a nie uciekaj od niego, rozumiem że na temat bezkarnego bana nie masz nic do powiedzenia ? Tak myślałem...

Edytowane przez Krashek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzenie obok tych wiatraków to skracanie.

/Dlaczego dostałeś bana napiszę jutro.
Teraz nie mam czasu

Powód bana: Dyskutowałeś gdzie jasno dałem tobie znać, abyś się zamknął. Nie był to pierwszy raz. Uwagę może słuszne zwróciłeś, dobrze zrozumiałem, ale ty dalej mówiłeś swoje.

Edytowane przez xKardzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bana za własne zdanie ? Pogratulować... Dla twojej wiadomości czasy PRLu się już skończyły teraz każdy ma prawo do własnego zdania a jeżeli sądzisz że jeżeli powiesz "zamknij pysk" to kogoś uciszysz grubo się mylisz działa to w odwrotną stronę. Trzeba było po prostu przyznać się do błędu lub powiedzieć jak człowiek do człowieka abym nie udzielał Ci uwag gwarantuje że poskutkowało by to bardziej niż twoje darcie jak ty to nazywasz "Pyska" do mikrofonu głupimi gimnazjalnymi tekstami. Nie był to pierwszy raz amsz racje na demku dokładnie widać jak próbujesz mnie zagłuszyć tekstami "zamknij pysk". Dowody są admin się wypowiedział czekam na opinie administratorów, jednak sądzę iż ten admin nie powinien reprezentować swojego stanowiska, udowodnił to swoim dziecinnym i nie poważnym zachowaniem. Ponad to chciałem dodać iż nigdzie nie znalazłem w regulaminie punktu za który admin mógł mnie zbanować. - free ban... 

 

 

 

@Edit Tak teraz nawet pomyślałem że zamiast dawać bana i zagłuszać mnie głupimi tekstami mogłeś po prostu zmutować. Jednak z tego co widzę i wnioskuje nie masz pojęcia co to jest co świadczy o twojej nie kompetencji.

Edytowane przez Krashek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przychylam się do skargi. Admin dostaje ostrzeżenie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności