Skocz do zawartości

A Ty? Co ciekawego robisz poza grą?


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :D

Możliwe, że był już taki temat, ale robię mały ref

 

Robicie coś ciekawego oprócz grania na kompie? :) Ja jeszcze pół roku temu grałam codziennie w koszykówkę. Meeeega fajnie spędzałam czas oczywiście omijając naukę XD Niestety już nie mogę ćwiczyć i nawet spacer robi mi problem :/ Częste hospitalizacje i leżenie w domu nie jest fajne heh.

Ciekawi mnie co wy tam porabiacie jak was nie ma przy kompie :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo jak fachowo :D Ja powiedziałabym, że po prostu złamałam palec haha

Ja musiałam zrezygnować ze sportu przez wadę serca(wat nawet nie pamietam jaka) :D

 

@Edit

/\Up

Pisz pisz haha :D

Edytowane przez dzika ryba
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się zgorszysz i uciekniesz z forum ?;} Później nikt mnie lubieć nie będzie ;(

Nie no tak serio to poza graniem to słucham muzyki, ogladam Tv, szukam pracy xd jeszcze wczoraj spędzałem czas z dziewczyną ale już z nią nie jestem ;( po ponad 2 latach. Ehhh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trenowałem siatkówkę, grałem jako libero ale dopadła mnie kontuzja i już nigdy nie bd mógł wrócić do gry prawdopodobnie. Nie mogę chodzić specjalnie więc słucham muzyki, oglądam filmy i gram xd taka oto moja urzekająca historia ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie bywa różnie . ;D Ale też uczę się do sesji i do zaliczeń na studiach bo na tym niestety teraz muszę główną uwagę przykuć. Spotykam się ze znajomymi i tak jak głównie studenci imprezuje. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie biegam, ćwiczę sambo. Gram w piłkę ręczną (w małej ilości).

Mam sporo spraw związanych z wojskiem.

Kilku dniowe poligony, spotkania z jednostkami specjalnymi, strzelnica, śnieżniki, treningi czerwonej, zielonej, czarnej taktyki itd itd..

Symulujemy działania walk polowych. Sporo tego jest ^.^

Nie jest nudno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybka, nie masz ubytku komory sercowej? Też mam wadę serca.
Gram w piłkę, przeszedłem z 3 do 2 ligowego klubu i dopadła mnie kontuzja, mam rok z głowy i chcą się mnie pozbyć więc prawdopodobnie wrócę do miasta rodzinnego łupać za rok w gałę.
Z takiej okazji, iż mam kontuzję dużo czasu spędzam z kolegami i troszkę popijamy ^^.
Na każdym dniu wolnym uprawiam street workout i dużo ćwiczę MMA. Myślę, że to wszystko. W wakacje łowię rybki i takie duperelki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ubytku. Prawdopodobnie niedomykalność zastawki plus jakaś choroba osłabiająca wysiłek fizyczny.

 

Nie popijaj tylko pykaj w gałe :D

Łowisz rybki hmm... Tylko mnie omijaj, albo nałóż czekoladę na haczyk to chętnie zjem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedomykalność to ten ubytek, tylko nie napisałem "ubytek W komorze..." No to ja mam to samo, mam 6mm "niedomykalności" :D
Pauulyn mnie zdradza, dlatego piję XD.
Nie łowię dzikich rybek :/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przestałem biegać powód , po prostu jestem troszkę za chudy.. nie było narzekania dobrze bylo.. 7 rano wstaje, 7;15 jem śniadanie nie za ciężkie ;), 7;30 kończę jeść no i ciąg dalszy to motywacja i wybieg o 8 i było dobrze. Muszę ogarnąć się , aktualnie motywacja jest mam teraz zamiar jeździć na basen oraz wziasc się za siebie, tam brzuszki, pompki i ze sztangą coś :), Po za grami co jeszcze robię.. wychodze na spacery, z koleżankami, dobra ekipa ;) słucham muzyki luz na propsie :D i wiele wiele więcej, pomagam mamie w domu itd :), postanawiam jeszcze za niedługo wziąć się za jedną Dziewczynę :). Pozdrawiam :D

Edytowane przez SaTiV.╰_╯
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczę się (przygotowania do matury za rok).

Wypady z kumplami.

Słucham muzyki.

Gram w siatkówkę.

Przygotowuję się to egzaminów zawodowych.

Nawiązuje nowe znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności