Jump to content

A Ty? Co ciekawego robisz poza grą?

dzika ryba
 Share

Recommended Posts

Hej :D

Możliwe, że był już taki temat, ale robię mały ref

Robicie coś ciekawego oprócz grania na kompie? :) Ja jeszcze pół roku temu grałam codziennie w koszykówkę. Meeeega fajnie spędzałam czas oczywiście omijając naukę XD Niestety już nie mogę ćwiczyć i nawet spacer robi mi problem :/ Częste hospitalizacje i leżenie w domu nie jest fajne heh.

Ciekawi mnie co wy tam porabiacie jak was nie ma przy kompie :D

• Like 2

Oo jak fachowo :D Ja powiedziałabym, że po prostu złamałam palec haha

Ja musiałam zrezygnować ze sportu przez wadę serca(wat nawet nie pamietam jaka) :D

@Edit

/\Up

Pisz pisz haha :D

Edited by dzika ryba
  • Like 1

A jak się zgorszysz i uciekniesz z forum ?;} Później nikt mnie lubieć nie będzie ;(

Nie no tak serio to poza graniem to słucham muzyki, ogladam Tv, szukam pracy xd jeszcze wczoraj spędzałem czas z dziewczyną ale już z nią nie jestem ;( po ponad 2 latach. Ehhh..

Trenowałem siatkówkę, grałem jako libero ale dopadła mnie kontuzja i już nigdy nie bd mógł wrócić do gry prawdopodobnie. Nie mogę chodzić specjalnie więc słucham muzyki, oglądam filmy i gram xd taka oto moja urzekająca historia ;>

No to u mnie bywa różnie . ;D Ale też uczę się do sesji i do zaliczeń na studiach bo na tym niestety teraz muszę główną uwagę przykuć. Spotykam się ze znajomymi i tak jak głównie studenci imprezuje. :D

• Like 1

Ja sobie biegam, ćwiczę sambo. Gram w piłkę ręczną (w małej ilości).

Mam sporo spraw związanych z wojskiem.

Kilku dniowe poligony, spotkania z jednostkami specjalnymi, strzelnica, śnieżniki, treningi czerwonej, zielonej, czarnej taktyki itd itd..

Symulujemy działania walk polowych. Sporo tego jest ^.^

Nie jest nudno ;)

Nie mam ubytku. Prawdopodobnie niedomykalność zastawki plus jakaś choroba osłabiająca wysiłek fizyczny.

Nie popijaj tylko pykaj w gałe :D

Łowisz rybki hmm... Tylko mnie omijaj, albo nałóż czekoladę na haczyk to chętnie zjem :)

Ostatnio przestałem biegać powód , po prostu jestem troszkę za chudy.. nie było narzekania dobrze bylo.. 7 rano wstaje, 7;15 jem śniadanie nie za ciężkie ;), 7;30 kończę jeść no i ciąg dalszy to motywacja i wybieg o 8 i było dobrze. Muszę ogarnąć się , aktualnie motywacja jest mam teraz zamiar jeździć na basen oraz wziasc się za siebie, tam brzuszki, pompki i ze sztangą coś :), Po za grami co jeszcze robię.. wychodze na spacery, z koleżankami, dobra ekipa ;) słucham muzyki luz na propsie :D i wiele wiele więcej, pomagam mamie w domu itd :), postanawiam jeszcze za niedługo wziąć się za jedną Dziewczynę :). Pozdrawiam :D

Edited by SaTiV.╰_╯

Uczę się (przygotowania do matury za rok).

Wypady z kumplami.

Słucham muzyki.

Gram w siatkówkę.

Przygotowuję się to egzaminów zawodowych.

Nawiązuje nowe znajomości.

Żyję ^^. Chodzę do szkoły, w weekendy razem z kolegami gramy w piłkę nożną, chodzę po mieście :O. Ogólnie to zależy od pory roku i pogody ;].

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines