Jump to content

ADMiNI a Są jacyś?


jasio Boyka
 Share

Recommended Posts

1.Twój Nick: jasio Boyka

2.Nick admina/gracza który zawinił: ogólnie od tygodnia wszyscy dają dup....

3.Admin/Gracz : 

4.Data i godzina: 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

6.Opis sytuacji:chodzi o to,że od ok. tygodnia w sumie od resetu admini mają wyje...ane, cele mapy w głębokiej dup...e kampienie do konca mapy tt kiedy musi podłożyć pakę kampi nie mowię o wszystkich, ale gdy już nie rusza się nikt do paki admin typu fa4lity wyświetla te swoje napisy na środku typu cele mapy albo ban i tyle i tak przez całą mapę a bana zadnego, i w dugą str. to samo ct jak juz paka pika kampi bo co wiedzą, że adm wyśietli napis 3 razy i tyle. Po drugie pisanie na [email protected] mija się z celem a to szczególnie do fa4lity piszę i piszę do niego a on .......0 reakcji.Jeden,który ogarniał to ivan ale go ostatnio mało, no i bl3nd swego czasu bo po resecie też chyba jajca na to wywalił.Ogólnie jest lipa po resecie. Ogarnijcie ich trochę bo adminami są z własnej woli, a wygląda to tak jakby za karę nimi byli, może trzeba ich wymienić jak to olewają. Ps. dopiero przeczytałem skargę ostala odnosnie f4litego aktycznie było jak pisze w skardze, a mianowicie myślę,żę chodziło o to że walczyli o 1 w topce,a że ostal miał lepsze staty to poleciał niby za ping co dziwne bo jeżeli ping jest za wysoki to serw wywala auto,więc po co interwencja admina była, czemu tak szybko i błyskawicznie nie reaguje przy kampieniu i przy tym jak połowa graczy cele ma w dup...e,pewnie żeby kampił gracz z lepszymi statami od niego poleciał by szybko.

Link to comment
Share on other sites

Panie Boyka cele są wykonywane regularnie , a te bindy które wyswietlam działaja na graczy. Jesli bym dawał bana każdemu według waszego widzimisię ,to nie było by graczy na serwerze. Co do [email protected]  to czasami moge nie zauważyc,bo nie zawsze jestem w grze . Sprawa odnośnie Ostala została zamknieta i trzeba było się wypowiedzieć w tamtym temacie , a  nie w tym.

Edited by Fat4lity
Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak dowodów.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines