Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie-AdE


AdE

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:AdE


2. Imię:Damian


3. Wiek:17


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre (7/10)Ciągle się ucze 


5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak


6. Składka (Tak/Nie):Tak


7. Link do swojego GT**:https://www.gametracker.com/player/AdE/193.33.177.166:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Mam na imię Damian w wolnym czasie lubię grać w piłkę ręczną i oczywiście grać w Cs. Chce zostać adminem ponieważ widzę bardzo dużo graczy którzy nie przestrzegają regulaminu (najwięcej osób nie robi celi) . Niedawno dostał Dark Z Rises admina, lecz on najczęściej zostaje ostatnią osobą w ct i nie może zobaczyć czy ktoś robi cele czy nie robi.Jak by był drugi admin który patrzy w zombie kto robi cele a kto nie, to gracze by się bali że dostaną bana na 3h i nie będą mogli grać na sieci Cs-Classic


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:4-5h albo wiecej


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Jak narazie mam skręconą nogę to w dni robocze nie muszę chodzić do szkoły.Od 9 do 15 potem od 20 do 23 godz W weekendy od 8 do 14 potem od 17-18 do 22


12. Staż w grze counter strike 1.6:5-6 lat oczywiście z przerwami


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie. GT wskazuje, że grasz po długiej przerwie dosłownie od kilku dni. Na taki czas aktywność na forum też słabiutka. A punkt 8 mnie rozbawił, czyli chcesz Admina po to żeby banować za cele gdy Dark jest ostatni tak xD? Poza tym już za wczoraj masz bana za słowa, więc jaki chcesz dawać przykład. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności