Skocz do zawartości

PaplaK SSY


PaplaK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PaplaK
Link do SS:http://www73.zippyshare.com/v/EMsvg2XM/file.html
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : PaplaK
[AMXBans] Powod : ' Wrzuc screeny na forum '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 51825776 '
[AMXBans] Twoje IP :
[AMXBans] ===============================================
Serwer:#7[RESET][ONLY DD2/NUKE/TRAIN/INFERNO/MIRAGE][bF2+FFA]Cs-Classic.pl (cs_assault_1337)
Link do bana:
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=130834

 

 

CHCE UPRZEDZIC, bo raz juz mialem taka sytuacje ze to zielone "cos" to nie wh tylko ta krecha jak sie rzuca smoke, uprzedzam bo raz juz taka sytuacje mialem ze ub-team uznal ze to wh :)

Pomoc:

1. SS'y wrzucamy na zippyshare

2. Link do bana

3. Przeczytaj regulamin 

4. Nie spamuj w prosbie o UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz demko wrzucę. Oraz Proszę,aby to natalja obejrzała i zrobiła co należy ;) I od tego zacznę, że pięknie się obróciłeś, gdy zacząłem walić ssy, tak aby na polu widzenia nie było widać graczy ;)



http://www4.zippyshare.com/v/NRyO2MoX/file.html

5 minuta. Dziwnie stoi z tym granatem i czeka, aż shadow wejdzie.
8:15. Nie ta sytuacja co patrzy na prawe okno,ale ta sytuacja co patrzy się na drugie. Hmmm ciekawe, skąd wiedział, że akurat tam ktoś jest i akurat tam wyjdzie. Patrzmy, że nawet jeszcze raz spojrzał i strzelił okno bo już wiedział, że nawet drugi jest.
8:40 next skan prosto w typa. Dziwny skan co nie ? A, gdy już wszedłem zaczął lamić hmm dziwne ? ;p

Moje proste zdanie. Koleś włącza wh, gdy tylko admina nie ma. A, gdy jest od razu off i lami . :)

HAhhaha uparłem się. Tyle graczy zgłasza, że masz wh, że to mała bania ;) Weź się nie pogrążaj ;)

A po drugie. Jeżeli są jakieś wątpliwości co do tych sytuacji. To po proszę zobaczyć na grę jak grał przez wejściem moim na serva, a po wejściu. Całkiem inaczej grał ;)

@Kitol. Tak ta sytuacja 8:15 to tak trochę nie normalna moim zdaniem. Bo skąd widział ze akurat z tej strony mu wyleci przeciwnik a nie z drugiej ? :) Skąd wiedział ze tam będzie jeszcze trzeci ? :) takie sobie postaw pytanie ;) Ale wiesz co jeszcze ? Już wcześniej dawałem i też była dziwna sytuacja, gdzie ja mogę powiedzieć, że on ma wh, ale było za mało dowodów. Chyba teraz jest wystarczająco . znaczy mam nadzieje ;)

Edytowane przez Skiperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze czlowieku, dajesz mi 3 raz bana i kazesz mi wstawiac ssy :) ogarnij sie serio :) obrocilem sie specjalnie zeby patrzec w miejsce gdzie na pewno by gdzies byli :)



Hahahhaha nie mam powodu ci sie tlumaczyc :)

 

 

Czekam na demko z niecierpliwoscia :)


Faktycznie, jak jestes na serwie, dajesz mi pecha :))

 

 

A teraz Ci powiem, ze ogladam demko przy moich statach 5:4 wszedles na serwer i caly czas juz na nim byles i jakos dobrze mi szlo, to nie rozumiem ? :)

Edytowane przez PaplaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minuta. Dziwnie stoi z tym granatem i czeka, aż shadow wejdzie.

8:15. Nie ta sytuacja co patrzy na prawe okno,ale ta sytuacja co patrzy się na drugie. Hmmm ciekawe, skąd wiedział, że akurat tam ktoś jest i akurat tam wyjdzie.  Patrzmy, że nawet jeszcze raz spojrzał i strzelił okno bo już wiedział, że nawet drugi jest.

8:40 next skan prosto w typa. Dziwny skan co nie ? A, gdy już wszedłem zaczął lamić hmm dziwne ? ;p 

 

05:07 - CT prawie zawsze tam kampi, więc normalną rzeczą było rzucenie tam he, natomiast wiedział kiedy go rzucić / b

08:15 - nic tutaj nie widać, wyczekał przeciwnika / -

08:50 - dokładnie wiedział kiedy podszedł przeciwnik i kiedy strzelić / b+

 

Dla mnie troszkę za mało akcji na zbanowanie. Czekam na wypowiedź innych członków UBTeaM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:40 słyszałem ze ktoś z tt strzela z awki, wiec wypatrywalem okna i skanowalem te miejsca gdzie moze sie znajdowac :)  zawsze moze sie pofarcic i wyskoczyc ze trafilem i ile dmg zabralem :)

Edytowane przez PaplaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08:50 - dokładnie wiedział kiedy podszedł przeciwnik i kiedy strzelić / b++ modelowo, spalone.

 

Jednak to za malo jak na cala mape. UB

Edytowane przez natalja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności