Jump to content

[PRZYJĘTE]podanie Smite


Smite

Recommended Posts

1. Nick: Smite        ---> LOS AMI
2. Imię: Paweł
3. Wiek: 22 w lipcu
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9, bo nie wiem jak jest z pluginami
5. Mikrofon(Tak/Nie) tak
6. Składka(Tak/Nie): tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Smite%20%20%20%20%20%20%20%20---%3E%20LOS%20AMI/193.33.177.101:27156/ ogólnie steam mam nazwę aniol35 ale jeśli mnie ktoś szuka by zaprosić do znajomych wpisuje aniol, i wszystko już wiadome :)
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: opisać siebie hmm, jestem jak normalny człowiek, lubię się bawić, imprezować, w wolnym czasie grać w cs, dlaczego mam zostać adminem ?? znam sie na cs i grze, po za tym mam doświadczenie w tym co robie.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): posiadam steam a oto ID; STEAM_0:0:84117756   0 00:11   64    0
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: jeśli mam czas wolny, tzn, wolny od pracy to mogę nawet i 6h dziennie, czasem więcej czasem mniej, chyba sami rozumiecie, człowiek tez ma życie po za cs :) jeśli z pracą, to ok. 2/3 h dziennie.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  jesli z pracą to wieczorkiem ok. 18/19/20/21 jeśli po za pracą gdy mam wolne, to od rana do wieczora z przerwami oczywiście.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: nie mialem steam i grałem, teraz mam steam i tez gram, wiec jakies 4 lata w porywach do 5.
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):  Mam admina na innym serwie - nie będę podawał ip, chyba że chcecie to nie ma sprawy, mam go już ok, 2 lata w dodatku jestem tam "MODERATOREM"  serwer był wysoko ale niestety powoli upada, i raz się wznosi a raz opada i takie ma zawachania :P

 

czekam na odpowiedz i pozdrawiam :)

 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy