Skocz do zawartości

Skarga Fresh


Kay

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Kay

2.Nick admina/gracza który zawinił: Fresh
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina: 15:43 / 14.04.2015
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Brak
6.Opis sytuacji: Brak znajomości regulaminu przez admina Fresha
 
2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm)
2.7 Pro VIP może postawić max 3 lm'y w kampie, nawet jeśli jest ostatni

Nigdzie nie stawiałem nawet 3 min jednocześnie będąc ostatnim żywym, ograniczałem się do 2 laser min. Musiałbym stawić 4 laser miny jednocześnie aby złamać regulamin.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm)
2.7 Pro VIP może postawić max 3 lm'y w kampie, nawet jeśli jest ostatni

 

A więc, nie widziałem zdarzenia ale się wypowiem bo chyba wiem o co ci chodzi z tymi minami ponieważ czytałem twój post tyczący się nie niejasności regulaminu, jak już była mowa pierwsze zdanie tyczy się stawiania lm gdy jest więcej niż jedna osoba w kampie, natomiast gdy jesteś sam obowiązuje cię zasada 1lm=2zm (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm). A co do stawiania lm jednocześnie to nie można ich postawić więcej niż 2 ponieważ jest blokada więc nawet nie ma o tym mowy.

Edytowane przez ___KOKA___
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się czy masz Pro Vipa ty odpisałeś że tak. Pro vip może postawić max 3 lm, ty postawiłeś 4.

 

+ pytanie jak mam odróżnić pro vipa od vipa? xD mi się wydaje że mają takie same skiny.

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak demka, co znaczy, że dowodów potwierdzających winę admina nie posiadasz a zatem skarga do zamknięcia.

p.s nie grałem od dwóch dni z racji braku czasu a więc nie mam pojęcia kim jesteś, ale mogę Ci poradzić abyś przeczytał regulamin (DOKŁADNIE) i interpretował go we właściwy sposób, widziałem twój bezsensowny temat o rzekomej niejasności co świadczy, że po prostu masz problemy ze zinterpretowaniem regulaminu, radziłbym Ci na przyszłość poprosić kogoś o wyjaśnienie o co dokładnie chodzi w tych zapiskach w regulaminie, ponieważ ewidentnie nie potrafisz ich "rozszyfrować". Tyle ode mnie tak jak wcześniej pisałem skargę proszę zamknąć z braku dowodów.

Pozdrawiam Dark Z Rises. 

Edytowane przez S}{aDoW
Ja Tobie również poradzę czytanie regulaminu, ale forum: 5. Nie odpowiadaj na materiały łamiące Regulamin! O wykroczeniach użytkowników, które zakłócają dyskusję, należy poinformować moderatorów forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic rozszyfrować, regulamin powinein być jasno napisany.  Czyli dobrze rozumiem jak jestem ostatnim zywym (pro vip)  to moge tylko 3 lmy łącznie postawic? i potem elo ? nawet jak jest 24 zombie? (25 slotow serwer)

Edytowane przez Kay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w regulaminie tak jest napisane, że jak jesteś ostatnim (ProVip) to możesz postawić max 3 lm. Nawet gdy jest 24 zombie.

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic rozszyfrować, regulamin powinein być jasno napisany.  Czyli dobrze rozumiem jak jestem ostatnim zywym (pro vip)  to moge tylko 3 lmy łącznie postawic? i potem elo ? nawet jak jest 24 zombie? (25 slotow serwer)

Tak dokładnie patrz na regulamin masz jasno napisane, że każdy gracz jako ostatni żyjący human może postawić 2 lm na 1 zm (to jest wykładnik), ale Pro Vip niezależnie od tego czy jest pierwszy czy ostatni może postawić tylko 3 lm'y przez całą rundę (jeśli żyję, Jeżeli go zarażą i użyje antidotum to dalej może 3 lm'y stawiać). Regulamin jest dosyć jasno napisany, ale dobrze, że pytasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Fresh'a.Przecież Fresh pytał się cb czy masz pro vipa ty odpisałeś że tak, i on się przyjrzał ile stawiasz lm'ów i postawiłeś 4 to nie miej pretensji do Fresh'a że nie zna regulaminu 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytałem wczoraj w moim temacie czy to chodzi o stawianie min jednoczesnie czy łącznie Head admin napisał ze to chodzi o jednocześnie, a pierwszy raz się spotykam z takimi zasadami na serwerze, a grałem na wielu.

Edytowane przez S}{aDoW
ale na tych "wielu" jest inny regulamin, a Ty grasz na Naszym i Nasz regulamin musisz przestrzegać. KONIEC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem temat bezsensowny.Brak dowodów to już znaczy ze nie ma co dalej prowadzić dyskusji.

 

A czytając te komentarze,to widać ze Fresh dobrze zrobił,ogarnięty gracz i admin.

Pozdrawiam Szybki ^^.
 

Edytowane przez Szybki ^^
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Brak dowodów, skarga do zamknięcia i proszę już więcej nie nabijać postów.

2.Czepiasz się regulaminów. A nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać regulaminu. nikt nie ma z tym problemu tylko tylko (może jakiś lekarz ci pomoże? :D)

3.Napisałeś w skardze " 6.Opis sytuacji: Brak znajomości regulaminu przez admina Fresha "

To teraz ja ci coś napiszę panie Głupio mądry...

następnym razem gdy będziesz pisał na kogoś skargę przeczytaj regulamin !

Bo właśnie TY MASZ " Brak znajomości regulaminu. " !!. Przestudiuj to i napisz magisterke z tego xDDDD http://forum.cs-classic.pl/topic/2478-regulamin-forum/

 

§2 Zasady pisania

2. Posty bezsensowne, powtarzające się, nie na temat lub nie wnoszące nic do dyskusji będą usuwane, a ich autor karany. 

6. Spam i bezsensowne nabijanie postów będzie karane. 

21. Skargi bez dowodów będą zamykane i nie będą rozpatrywane. Dowodem w przypadku Reklamy, obrazy/przekleństwa w say, itp. jest SS a w przypadku Czitu(Dopalaczy) jest DEMKO ! 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez S}{aDoW
Od pilnowania innych użytkowników czy nie łamią regulaminu jest Moderator. Inni mogą je tylko zgłosić: 9. Posty w tematach bezpośrednio łamiących regulamin są zabronione. Wszelkie posty typu : „zamknijcie już ten temat” będą karane.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Brak dowodów, skarga do zamknięcia i proszę już więcej nie nabijać postów.

2.Czepiasz się regulaminów. A nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać regulaminu. nikt nie ma z tym problemu tylko tylko (może jakiś lekarz ci pomoże? :D)

3.Napisałeś w skardze " 6.Opis sytuacji: Brak znajomości regulaminu przez admina Fresha "

To teraz ja ci coś napiszę panie Głupio mądry...

następnym razem gdy będziesz pisał na kogoś skargę przeczytaj regulamin !

Bo właśnie TY MASZ " Brak znajomości regulaminu. " !!. Przestudiuj to i napisz magisterke z tego xDDDD http://forum.cs-classic.pl/topic/2478-regulamin-forum/

 

§2 Zasady pisania

2. Posty bezsensowne, powtarzające się, nie na temat lub nie wnoszące nic do dyskusji będą usuwane, a ich autor karany. 

6. Spam i bezsensowne nabijanie postów będzie karane. 

21. Skargi bez dowodów będą zamykane i nie będą rozpatrywane. Dowodem w przypadku Reklamy, obrazy/przekleństwa w say, itp. jest SS a w przypadku Czitu(Dopalaczy) jest DEMKO ! 

 

Pozdrawiam.

POLAĆ MU!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha kto tu posty nabija :D nic nie wniosłeś do tematu bo wszystko zostało wyjaśnione. Zapewne nawet nie przeczytałeś poprzednich wypowiedzi. Czytałem regulamin gdybyś przeczytał poprzednie posty to zauważył byś ze zrobiłem temat w którym pytałem admina czy chodzi o jednoczesne stawianie min czy łączne, w regulaminie tego nie było napisane wiec nie rób z siebie idioty :) "przestudiuj go i napisz magisterke z tego XDDDD" no kurwa jesteś smieszny, dojebałeś do pieca tym sucharem aż zgasło. :)

1. Brak dowodów, skarga do zamknięcia i proszę już więcej nie nabijać postów.

2.Czepiasz się regulaminów. A nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać regulaminu. nikt nie ma z tym problemu tylko tylko (może jakiś lekarz ci pomoże? :D)

3.Napisałeś w skardze " 6.Opis sytuacji: Brak znajomości regulaminu przez admina Fresha "

To teraz ja ci coś napiszę panie Głupio mądry...

następnym razem gdy będziesz pisał na kogoś skargę przeczytaj regulamin !

Bo właśnie TY MASZ " Brak znajomości regulaminu. " !!. Przestudiuj to i napisz magisterke z tego xDDDD http://forum.cs-classic.pl/topic/2478-regulamin-forum/

 

§2 Zasady pisania

2. Posty bezsensowne, powtarzające się, nie na temat lub nie wnoszące nic do dyskusji będą usuwane, a ich autor karany. 

6. Spam i bezsensowne nabijanie postów będzie karane. 

21. Skargi bez dowodów będą zamykane i nie będą rozpatrywane. Dowodem w przypadku Reklamy, obrazy/przekleństwa w say, itp. jest SS a w przypadku Czitu(Dopalaczy) jest DEMKO ! 

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster :D hahaha Czytaj ze zrozumieniem :) Szykuj 3,69 zł  :masturbacja:  

Za swoją "mądrość" ...

Edytowane przez 3lu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panu wyżej poprosze warna za offtop, kiedy temat został wyjasniony przez poprzednich rozmowcow, gdyby przeczytał je to by wiedział, temat do zamkniecia. "szykuj 3.69zł " ahahahaha u made my day <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Brak

 

+ Warn dla wszystkich członków towarzystwa.

Tematy takie jak te się raportuje, a nie komentuje.

 

 

2. Posty bezsensowne, powtarzające się, nie na temat lub nie wnoszące nic do dyskusji będą usuwane, a ich autor karany.

5. Nie odpowiadaj na materiały łamiące Regulamin! O wykroczeniach użytkowników, które zakłócają dyskusję, należy poinformować moderatorów forum.

6. Spam i bezsensowne nabijanie postów będzie karane.

16. Pisanie bezpodstawnych skarg wiąże się z warnem.

21. Skargi bez dowodów będą zamykane i nie będą rozpatrywane. Dowodem w przypadku Reklamy, obrazy/przekleństwa w say, itp. jest SS a w przypadku Czitu(Dopalaczy) jest DEMKO !

 

/CL

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności