dawidek2000 0 Posted January 14, 2015 Share Posted January 14, 2015 Nick: MUZG ZJADLY MI KASZTANYNowy nick: NolauCzemu chcesz zmienić nick?:Ponieważ ten nick mi się za bardzo nie podoba wieć wole mieć nick bardzie fajniejszy . Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted January 14, 2015 Root Share Posted January 14, 2015 Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora. Powód: Przeczytaj wzór! Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts