Skocz do zawartości

Rezygnacja 3lu.


I3lu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 3lu

Powód rezygnacji:Nie mam tyle czasu....

Coś od siebie:Mam admina na ODD2 i 4fun. musiałem wybrać który serwer odrzucić i postanowiłem że będzie to ZMmoD. Dlaczego?

Dlatego że mój czas tam dobiegł końca, miałem tam swoje 5 min xDD Póki czas miałem i grałem. Jestem dumny z tego że serwer wygląda tak jak wygląda, i jak będzie trzeba zawsze pomogę przy tym serwerze.

Mogę śmiało powiedzieć że znam go bardzo dobrze xD Oczywiście czasami będę tam wbijał i będę udzielał się w dziale zm. :D Ale nie chcę blokować miejsca admina, skoro nie mam tam aktywności, może na moje miejsce znajdzie się godna osoba. Może kiedyś powrócę do roli admina na tym serwerze :)

 

Przede wszystkim chciałbym podziękować opiekunowi -_- za to że tyle czasu ze mną wytrzymał :D i za wspólną pracę, mam nadzieje że nie masz mi za złe xd

 

Pozdrawiam Całą administracje na tym serwerze 

 

I oczywiście wszystkich graczy :D

Trzymajcie się :)

 

Proszę o odebranie rangi na forum "Admin zmmod"

Edytowane przez 3lu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kuźwa to z kim będę teraz karał na serwerze? łee zawiodłeś mnie ._. idź na ten only dd2 i nie wracaj :D, nie no żartuje sobie :D dzięki za grę oraz za pomoc w ogarnięciu admina :D. Powodzenia na only dd2 ._______________________________________________________________________________.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ok

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności