Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Sumekler


Sumekler

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Sumekler
 
2. Imię: Jarosław
 
3. Wiek: 16 (17.02.1998)
 
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Jeśli chodzi o adminowanie 9/10 a jeśli o całego amxx'a to 5/10
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
 
6. Składka (Tak/Nie): Tak
 
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Sumekler/193.33.176.64:27015/
 
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nie cierpię opisywać siebie bo nigdy nie wiem co mam napisać no ale jak mus to mus. Nazywam się Jarosław pochodzę z Zabrza aktualnie mieszkam w Niemczech w miejscowości Pegnitz na Bawarii (Bayern). Interesuje się informatyką, muzyką i kinematografią lubię grać w koszykówkę i pływać. Chciałbym zostać adminem ponieważ myślę, że dobrze pełniłem tą funkcję przed przerwą do tego sztuką jest mnie wyprowadzić z równowagi i rzadko działam pod wpływem impulsu.
 
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Posiadam ale aktualnie gram na NS
 
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3 godzin dziennie
 
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Nie mam ustalonych godzin, jeśli jest okazja to gram.
 
12. Staż w grze counter strike 1.6: Zacząłem grać w cs'a na przełomie 2008/2009r miałem przerwy ale nie długie teraz miałem najdłuższą.
 
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Pierwszego admina miałem w 2009 roku i pełniłem tą funkcje na jednym serwerze przez około 1,5 roku, niestety serwer padł a ja chciałem odpocząć od adminowania. Jakiś czas potem powstał nowy serwer i złożyłem podanie odszedłem po 3 miesiącach z powodu braku ogarniętej kadry. Było jeszcze kilka takich sytuacji ale te najbardziej mi utknęły w pamięci. Potem trafiłem na cs-classic COD 350lvl i adminowałem tu parę dobrych miesięcy, niestety byłem zmuszony do zrobienia sobie przerwy no ale wróciłem :)Chciałbym jeszcze dodać, że od czasu kiedy po raz pierwszy w 2009r dostałem admina było na mnie może z 10 skarg i każda została odrzucona.

Edytowane przez Sumekler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności