Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]mariano italiano v2


marianekłowcaszparek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: mariano italiano


2. Imię: Mariusz


3. Wiek: 20


4. Znajomość Amx (0/10): 8


5. Mikrofon (Tak/Nie): TAK


6. Składka (Tak/Nie): TAK


7. Link do swojego GT: http://www.gametrack...6.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Uważam iż jestem odpowiednią osobą która stanie na wysokości powierzonego jej zadania i będzie stać na straży ładu i porządku na serwerze, wymierzając sprawiedliwość wszystkim cziterom! Zazwyczaj jestem na serwerze w godzinach wieczornych, ciężko wtedy o jakiegoś admina na serwerze, a cziterzy idą na nocne polowanie i czując sie bezkarnie zatruwają życie uczciwym graczom, psując całą zabawę. Przez doświadczenie nie mam problemów z oceną czy ktoś używa wspomagaczy czy nie, praktycznie każde moje zgłoszenie na u@ kończyło się banem. Jeżeli chodzi o forum to nie miałem z nim jakiejś szerszej styczności (raczej wrzucanie ssów, albo prośby o UB), ale to wszystko może sie zmienić o 179 stopni... pozdro600 z fartem, hej!


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: STEAM_0:1:3366836


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 1h do 6h, w zależności od godziny lub dnia, obowiązków


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): zazwyczaj gram w tygodniu od godziny 16-18, ewentualnie w godzinach nocnych 24-3, a w weekend to już do oporu jeśli nie mam żadnych zajęć


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 10 latek (ofkors +/-, gdyby odliczyć przerwy to byłoby dużo mniej, no ale mniejwiecej mając 9 lat dostałem csa pod choinkę)


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak, ale nie na cs-classic


Edytowane przez marianekłowcaszparek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym, ponieważ było z Tobą dość duzo nieporozumień. Osobiście nie mam nic do Ciebie, masz odpowiedni wiek, steam, ogarniasz amx plus ciagle widze Cię w grze. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem jak jest na FFa, a nie będę gadał jak ekspert, także pójdę za słowami natalji. 

Jestem na tak okres próbny, /składka , wiek , staż na serwie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż ja jestem za okresem próbnym

wymagania spełniasz więc nie będę ich wypisywać

czas na serwerze oraz jesteś ogarnięty

 

dodam tylko że musisz poprawić kulturę pamiętam jak obrażałeś Izę (tylko dla tego okres próbny) popraw się i witam na pokładzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś się troche wysilić z tym podaniem a nie tylko kopiuj wklej z poprzedniego :)

Tak jak wyżej pisali okres próbny dla Ciebie.

Nadrób przez ten czas czas na forum oraz ogarnij troche kulture:)

Jestem na nie.. wypowiadasz sie we własnym podaniu.co świadczy o braku znajomosci regulaminu z Twojej strony. brawo ;]

 

@mariano powiedz mi po co te spiny? oczywiście że masz prawo sie odnieść do tego co piszemy ale do tego jest opcja edytuj. Jest to w regulaminie całego serwera nie zależnie czy pisze podanie o admina, redaktora czy UBT czy czegos innego.

Edytowane przez Kinga
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę przesadzacie z tą kulturą, jak widzę wszyscy macie savoir vivre w małym paluszku, a to że czasem przeklnę to nie oznacza że brak mi od razu kultury i pluję w urzędach

p.s nie podpinajcie mi tych "akcji" bo wszystko przecież zostało wyjaśnione, zostałem odbanowany i oczyszczony ze wszelkich zarzutów, więc nie nazywajcie podejrzeń drugiej osoby MOIMI AKCJAMI

Edytowane przez marianekłowcaszparek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpisałem bo nie mogłem już wytrzymać tego stwarzania pozworów idealnych adminów przez niektórych, Hames może Ty sie najpierw zapoznaj z tym jak ma działać admin a nie dajesz mi bany za aktywnego bo ustawiam sobie nick Marko a Ty nawet nie raczysz sprawdzić steamid :), super regulamin, wszyscy mogą hejtować moje podanie a ja z uśmiechem na twarzy mam do tego przytakiwać i nei mam prawa głosu, to jeszcze wprowadźcie zakaz wypowiadania się w dziale UB przez osoby które zakładaja posty

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest dać dzieciom pieczę nad forum, jesteśmy tylko ludzmi a czasem mam wrażenie że admin ma być straznikiem teksasu, wkładacie w to tyle energii jakby zależało od tego wasze życie a zapominacie że to tylko gra, która ma być rozrywką a nie jakimś politycznym wypierdem

Edytowane przez marianekłowcaszparek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo,i marianek wkońcu złożył :D. ja na tak: jesteś spoko,wiek,składka,steam itd, lecz minusem jest te wypowiedzenia się we własnym podaniu,także teraz już znów nie przyjęty będziesz :/,następnym razem nie wypowiadaj się xd a z kulturą to też uważam że trochę przesadzacie,każdemu zdarzy się przeklnąć,nikt nie jest idealny. :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie... kultura kulturą, ale przesadzacie. Rozumiem jakby tylko wchodzil na serwer i od razu epitetami rzucal, ale tak nie jest. Jest w spod doswiadczony, ogarniety z wiedza i bez problemu by eliminował graczy, ktorych nie powinno byc na swerwerze, a to powinno byc kluczowe do oceny podania, a nie czy powie na jednej mapie 10x "ku*wa" czy 20x. Poza tym wierze, ze gdyby otrzymał te funkcje to by wszystko ograniczyl. Byłaby to bardzo odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, ale sprowokowalicie do tego, aby podanie zostalo odrzucone... Troszeczke zacznijcie patrzec na csa jako gre, a nie zycie, bo niektorzy zachowuja sie jakby byli jakimis szeryfami :P Nie potrzebnie wywołujecie spiny.


Pozdraaaawiam Was!
Hajsik :*

Edytowane przez doktor hajs
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem od początku:

 

trochę przesadzacie z tą kulturą, jak widzę wszyscy macie savoir vivre w małym paluszku, a to że czasem przeklnę to nie oznacza że brak mi od razu kultury i pluję w urzędach

p.s nie podpinajcie mi tych "akcji" bo wszystko przecież zostało wyjaśnione, zostałem odbanowany i oczyszczony ze wszelkich zarzutów, więc nie nazywajcie podejrzeń drugiej osoby MOIMI AKCJAMI

 

Kto Ci cokolwiek wypomina? Jakie akcje? Mówisz o tych skryptach? Napisałeś prośbę o UB, wrzuciłem dowody, jesteś czysty - koniec tematu. Nikt Cię o nic nie podejrzewa oraz nikt Ci nie wmawia, że masz podejrzane akcje. Taką notkę mogłeś dodać w podaniu, niepotrzebnie zacząłeś pisać dalsze posty, które tylko wyrażają Twoje "niezadowolenie".

 

odpisałem bo nie mogłem już wytrzymać tego stwarzania pozworów idealnych adminów przez niektórych, Hames może Ty sie najpierw zapoznaj z tym jak ma działać admin a nie dajesz mi bany za aktywnego bo ustawiam sobie nick Marko a Ty nawet nie raczysz sprawdzić steamid :), super regulamin, wszyscy mogą hejtować moje podanie a ja z uśmiechem na twarzy mam do tego przytakiwać i nei mam prawa głosu, to jeszcze wprowadźcie zakaz wypowiadania się w dziale UB przez osoby które zakładaja posty

Administrator jest tylko człowiekiem i każdy może się pomylić. Ja również to uczyniłem posądzając Cię o skrypty. Skarga została wtedy przyjęta, a James ostrzeżony.

 

Oczywiście, że masz prawo do głosu, oczywiście że masz możliwość napisania swojego zdania na dany komentarz, ale sprawa dotyczy Ciebie - użytkownicy Cię komentują, oceniają, czasem też krytykują. Musisz to przyjąć z honorem, ponieważ na tym właśnie polega wybieranie. Jeżeli większość osób, mówi że z Twoją kulturą jest coś nie tak.. oznacza to że nie pokazałeś się z jak najlepszej strony przed złożeniem podania.

Zobacz, tworzysz podanie, główny wątek tematu dotyczy Twojego podania, czy możesz otrzymać admina, czy też nie. Odpowiadając za każdym razem na każdy komentarz innego użytkownika stworzyłbyś niesamowity spam. To nie jest temat do dyskusji pomiędzy Tobą, a użytkowników, który wyrażają o Tobie opinie. Czy Twoje wypowiedzi dotyczyły tematu? Nie, dotyczyły komentarzy innych użytkowników, a tego typu rozmowy przez regulamin są zabraniane, ponieważ nie mają kompletnie nic związanego z głównym wątkiem.

 

"zakaz wypowiadania się w dziale UB przez osoby które zakładaja posty". Szczerze? Nie widzę w tym niczego złego. Oczywiście są różne osoby, jedni będą prowadzić polemikę z UBTeaM a inni będą wciąż komentować "Chyba kpisz, nic nie mam", "Admin jest idiotą", "Może sprawdzicie wreszcie moje UB?" Jeżeli użytkownik zgłosił, że otrzymał niesprawiedliwego bana, admin banujący się wypowiedział, to nie już nic innego do powiedzenia. Poszkodowany może edytować swój post, by wszystko zostało zapisane w jasny sposób, w jasny dla członka UBTeaM, który rozpatruje zgłoszenie.

 

 

 

tak to jest dać dzieciom pieczę nad forum, jesteśmy tylko ludzmi a czasem mam wrażenie że admin ma być straznikiem teksasu, wkładacie w to tyle energii jakby zależało od tego wasze życie a zapominacie że to tylko gra, która ma być rozrywką a nie jakimś politycznym wypierdem

Oczywiście że admini są to tylko ludzie przed komputerami. Wspomniałem już o tym wcześniej. Zauważ jednak jedną zależność:

Administrator ma "władze" nad serwerem oraz nad graczami, którzy na nim przebywają. Załóżmy, że na serwerze nie istnieje coś takiego jak "regulamin rozmów". Można sobie przeklinać do woli, można wyzywać, krytykować, ośmieszać itd. itd. Co by się działo? Kompletna anarchia i chaos. Gracze wyzywaliby każdego jak leci, wykrzykiwali przez mikrofon różne idiotyczne teksty, a ludzie "normalni", którzy przychodzą na serwer porozmawiać w cywilizowany sposób i pograć w spokoju, nie mogliby się odpędzić od darmowych wyzwisk. Co miałby zrobić admin? Nic, bo obowiązuje go regulamin tak samo jak zwykłego gracza. Jak może pilnować porządku na serwerze, jak może banować skoro nie ma o tym notki w regulaminie serwera? "Jakim prawem dostaniesz mandat, skoro nie ma takich paragrafów"?

Dlatego też jest jasno w regulaminie powiedziane:

 

3.1. Surowy zakaz obrażania innych graczy w jakikolwiek sposób. [ban 1 godzina – 1 dzień].

3.3. Zakaz notorycznego stosowania wulgaryzmów. [1. Ostrzeżenie. 2. Kick].

3.4. Zakaz urażania innych graczy w jakikolwiek sposób. [1. Ostrzeżenie. 2. Kick. 3. Ban na 5 minut – 1 godzinę].

 

Ciągle jest problem, o to jedno słówko użyte w punkcie 3.3: notoryczny.

 

Nie wiem.. może większość z Was nie wie co to znaczy? Może Pan Lassero oraz Ty, drogi Marianie nie wiecie, że notoryczny mówi:

«o zjawiskach negatywnych: ciągle się powtarzający»

 

Jak to wygląda w praktyce? Gra cs jest od 16 roku życia, dlatego też dodałem tę notkę w regulaminie, która mówi że można, tak - MOŻNA przeklinać na serwerze. W takim razie czemu niektórzy otrzymują bana? Bo zaczynają tego nadużywać. Sądzisz, że napisanie raz przekleństwa, a trzydzieści razy jest tym samym? Nie. Nie obchodzi mnie Twoja reakcja, jest pewnie różna, dlatego daję możliwość przeklinania, ale nie daję możliwości ukazywania chamstwa i specjalnego stosowania języka z pod bloku. Serwer w jakiejś części jest serwerem publicznym i nie wszyscy muszą lubić lub tolerować ciągły spam.

 

 

mój błąd, nie doczytałem regulaminu, ale dla mnie osoba kulturalna to osóba która potrafi zachować się w każdej sytuacji, a nie "na serwerku nie przeklinaaaam, a potem na tsie co drugie słowo kur*a, ja pie*dole" hipokryci

Dla mnie osoba kulturalna, to taka, która potrafi się powstrzymać i potrafi też reprezentować swoją osobę w adekwatny sposób. W domu, możesz być kim chcesz, w szkole tym bardziej, na ts jeżeli nie posiadasz rangi, również. Ale nie masz prawa wyklinać sobie do woli oraz obrażać innych osób jeżeli masz dawać przykład innym.

W tym świecie, na tym serwerze posiadając rangę administratora, masz obowiązek dawać przykład przestrzegania regulaminu.

Czy ja przeklinam? Oczywiście że tak. Nawet na serwerze mi się zdarzy, by podkreślić sytuację lub moje niezadowolenie. Ale nigdy, nigdy nie kieruję tego do innych osób.

Sądzisz, że osoba, która nie potrafi się powstrzymać zostanie administratorem? Możesz się z kimś pokłócić wybuchnąć i co? Zbanujesz pół serwera? Taki z Ciebie będzie wtedy szeryf? Czy może będziesz szarą myszką, która nic nie widzi? Po co wtedy taki admin?

TS na którym słyszą Cię tylko poszczególne osoby, najczęściej maksymalnie 5, a serwer, który liczy 25 slotów oraz każda rozmowa pozostaje w logach.. nie jest dobrym przykładem.

 

 

dobra drodzi kulturalni admini, blokujcie moje podanie, sprobuje moze za tydzień jak zrobię się bardziej kulturalny i nauczę regulaminu na pamięć, z fartem hej

 

Cóż.. możliwe że o tym nie wiesz.. ale opiekun sugeruje się głównie zdaniami innych użytkowników i zapewniam Cię. To co tutaj napisałeś nie zostanie zapomniane wraz z napisaniem nowego podania. Ludzie, aż tak szybko się nie zmieniają. Możliwe, że będą się ukrywać, ale w przypadku stresującej sytuacji i tak wyjdzie prawda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności