Skocz do zawartości

Skarga na xKardzio


Szczepansky

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:Szczepansky

2.Nick Admina:xKardzio

3.Admin/Gracz:Admin

4.Data i Godzina: ok. 21:50

5.Świadkowie:Biceps#Fabik,PolskaPolicja i reszta obecnego w tedy servera.

6.Opis Sytuacji: Tak więc gram zobie na servie dethrun cs go i nagle wbija Polska Policja i zaczyna rozmawiać z ludzimi (ogólnie chodziło o trolla) wszyscy się śmiali itp. (nawet sam Pan xKardzio). Po całej sytuacji admin zaczyna ni z gruszki ni z pietruszki wszystkich mutować.

(wszystkie osobu uczestniczące w tamtej sprawie są ponad 16 roku życia ja nieuczestniczyłem w rozmowie). Po komendach ,, mute'' spytałem się admina dlaczego to robi a on mociumpanie daje mi muta (bez ostrzeżenia). Proszę o ostrzeżenie Admina że nadużywanie jego mocy psując przytym i udając mając 14 lat jakim jest się dorosłym niejest śmieszne. Po takich akcjach mi jak i innym graczom odechciewa się gry na tym serverze. Z poważaniem Szczepan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Gdzie ta reszta serwera? Dowodów w postaci ss'a i demka nie macie, a jedna osoba jako świadek mi nie wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepan, ty zbyt często łamiesz regulamin, więc święty nie jesteś. Zacząłem mutować, ponieważ nadużywali mikrofonu. Prawda, z początku zacząłem się śmiać ale potem był wielki "syf" na servie, ponieważ przez mikrofon mówiło około 5 osób. Jeden chłopak chciał nauczyć się bh, więc mu powiedziałem, aby wszedł na TS'a albo skype i pogadał sobie z tym Wojtaz'em. Lecz nie poskutkowało. Mogłem dać bana za nadużywanie mikrofonu, ale dałem tylko muta (nawet nie silenca). A ty Szczepan mówiąc, że napiszesz skargę to się śmiałeś. Chciałem poprostu zrobić porządek na serwerze...

 

http://370895.node83.pukawka.pl/dem-deathrun_aztecan_csgo_v1-1421353680-1421354880.zip Demko z mutami

Edytowane przez xKardzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrące ale jeżeli dobrze wiem to jest na serwerze GO TV :) Proszę znaleźć demko odpowiadające tamtej sytuacji i wstawić je :) Na demku jest wszystko więc nie będzie nikt miał problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności