Skocz do zawartości

Pożegnanie.


rewoX*

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Ostatnio w moim życiu się bardzo dużo zmieniło. Za niedługo będę brał ślub, lecz nie tylko to jest powodem, przez który muszę odejść. Otóż znalazłem nową pracę, która odpowiada mojemu kierunkowi studiów. Pracuję dużo więcej, dzięki temu też dużo więcej zarabiam. Mam mało wolnego czasu, a jeżeli znajdę chwilę wolną od pracy, studiów czy spędzania czasu z narzeczoną to wolę zagrać mixa w go lub obstawić jakiś mecz. Mam nadzieję, że wrócę po jakimś czasie, gdy bardziej ustabilizuję swoją sytuację.

Spędziłem tu miłe chwile, każdemu z osobna dziękuję za wszystko. Z całego serca każdemu życzę dużych sukcesów na sieci, czy w życiu osobistym.

Pozdrawiam wszystkich bo nie chcę o nikim zapomnieć ;)

 

Trzymajcie się i do jak najszybszego zobaczenia!

5! :)

 

(na steam przez przypadek zaznaczyłem wszystkich znajomych i usunąłem, większości zapewne zapomniałem dodać więc jak co to dodawajcie ;) )

Edytowane przez rewoX*
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie życzę szczęścia i cieszę się, że udało Ci się poruszyć ten jakże ważny temat z ukochaną :)

 

Powodzenia i na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w życiu prywatnym. Szczęścia i i hajsu w rodzinie i kariery zawodowej. 

Będziemy czekać na twój powrót i nie zapomnij o prawdziwych mordeczkach, których poznałeś na classiku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up2 widać kto gimnazjum kończy. Umiesz czytać? Napisałem, że wolną chwilę wolę poświęcić na zagranie w csgo czy przeanalizowanie meczu i obstawienie. Mówisz serio? Uważasz, że gra jest ważniejsza od życia? Ojej dostałem bana to chyba trzeba rzucić prace i dziewczynę i zająć się siedzeniem po nocach i graniem w csa. "Za niedługo" to może wyjdziesz z przed kompa i obudzisz się w realu ;))

Edytowane przez rewoX*
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności