Skocz do zawartości

Proszę bardzo.


soot

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego że parę osób nie chce mnie na tym stanowisku to chce zrezygnować z każdej funkcji jaką tutaj pełnię (opiekun,admin). Może to też pora aby zacząć inne życię a nie tylko poświęcać sie dla Bf2 chociaż i tak nikt tego nie zrozumie ani nie doceni. chciałem zostac i razem z kubaa poprowadzić dalej serwer ale niestety wyleciało mi to z głowy szczególnie przez jedna osobę.Dużo przeżyłem na tej sieci i była ona jedną z najlepszych na jakich byłem sory jest ona najlepsza w Polsce :D. Nie będę się tutaj rozpisywał bo to nie ma sensu może kiedyś wrócę może nie zobaczymy. Na sam koniec chcę pozdrowić parę najlepszych osób oraz tych najgorszych.

 

-_- - dzięki ci za wszystko, za pomoc przy bf2, za danie mi szansy jako opiekunowi serwera oraz spróbowaniu sił przy innych funkcjach. Jestes najlepszym administratorem jakiego spotkałem i trzymaj tak dalej a ta siec będzie jedną z najlepszych na swiecie :D

 

Rybak- Jego nie ma i pewnie tego nie zobaczy ale także dziękuję ci za duża pomoc przy bf2 i za cierpliwość do mnie :D 

 

Admini Bf2- Dzięki wam za wasza pomoc przy pilnowaniu porządku na serwie, dużo razem przegraliśmy oraz przegadaliśmy. Trzymajcie sie i dbajcie dalej o ten serwer. 

 

Bezi- Botem byłeś,  jestes, i będziesz ale za to zajebistym :D 

 

Shadow- najlepszy moderator, opiekun oraz admin pozdro dla cb i wprowadz FFA do Polskiej czołówki :P

 

naxiu- czasami mnie denerwowałeś ale dobry z cb ziom :D dzięki za admina na dd2 :P oraz za wspólne mixy na których zawsze lamiłeś :)

 

Krypton - dzięki za pomoc oraz wspólne mixy. Jestes jednym z najbardziej ogarnietych osob na tej sieci 

 

Jest jeszcze wiele osób którym chciałbym podziękowac ale po tych zmianach niku to nie wiem kto jest kim :D Także dziękuję wam wszystkim za wspolnie spędzone chwile na tej zarąbistej sieci serwerów. I powodzenia w zyciu :D 

 

natalja- za pomoc przy dawaniu banow gdy juz nie mialem ubt i za to ze jestes jedną z najlepszych w gronie UBT

 

Daniel - za dobry humor, mixy i za różne twoje odpały

 

Damian Nl/Pl - najlepszy czlowiek na tej sieci, ogarniety i pomocny. Pozdrowienia dla cb brachu. 

 

Dziękuję także grafikom za sygnaturki i avatarki dla mnie, jesteście najlepsi :P 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siwy- Jesteś dla mnie zerem i będziesz bez pozdrowień dla cb.

 

 

 

Także narazie wszystkim może do zobaczenia a może juz wgl nie odwiedzę "starych smieci"  Trzymajcie sie wszyscy. I jeśli Karol uszanuje moją ostatnią wolę to chce aby nowym opiekunem został kubaaa tak jak ci pisałem argumenty także ci podałem a jeśli chłopak czegoś nie będzie wiedział to zawsze może do mnie napisać i mu pomogę.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no kamil , jak tak oceniasz to co dla ciebie zrobiłem to spk. Kto ci pomagał na twoich początkach opiekowania się serwem? No ja, a tak mi dziekujesz. 

Szkoda ;( narka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no kamil , jak tak oceniasz to co dla ciebie zrobiłem to spk. Kto ci pomagał na twoich początkach opiekowania się serwem? No ja, a tak mi dziekujesz. 

Szkoda ;( narka 

Rozpłacz się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak jak wspomnialem wcześniej, ja tam miałem zawsze problem z tym gadaniem na ss, bo nigdy nie dało się wam przetłumaczyć, że na ten błąd składa się wiele czynników, gdzie w tym momencie nie jest to wina samego pluginu od ss, bo jakiś plugin może kolidować z nim i stąd błąd "Segmenton fault" xD

 

 

Co do reszty, tak jak pisaliśmy na PW o twoim braku czasu z powodu matury, opiekuna przyznaję tak jak prosiłeś kubie.

Na koniec, życzę powodzenia w napisaniu matury.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności