Skocz do zawartości

Skarga koka


Kay

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Kay


2.Nick admina/gracza który zawinił: ___KOKA__

3.Admin/Gracz : 

4.Data i godzina: 23:33

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 23:33

6.Opis sytuacji:Stawiłem regulaminowo 3 lmy, potem z zm wypadlo antidote gracz je podniósł wpusciłem go do kampy, potem postawił 1 lma na sufit który i tak nie blokował zombiakom droge, to MrKowes który złamał regulamin otrzymał bana, a pozniej ja otrzymałem za nie złamainie regulaminu.

7. SID/IP:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie minęło nawet 5 minut a ty już zabierasz się za skargi, a więc tak ja widziałem postawionych 4 na 2 osoby jak pojawi się demko wkleję link. Po drugie ty myślisz że jeżeli kampisz z kimś i kładziecie we 2 tyle lm to poniesiecie obaj konsekwencje bo wtedy by było nie sprawiedliwe dla 2 osoby co z tobą kampiła że tylko ona dostała bana. Przypominam było was 2 w jednej kampie na dodatek ty pro vip ty też mogłeś przypilnować kolegę żeby nie stawiał więcej lm. Więc powtarzam gdybym dał tylko Mrkowes bana to by było nie sprawiedliwe jak kampiliście we 2 , a na dodatek było tylko 5 zombi.

 

-- jakby ktoś mógł wrzucić to demko bo ja już "dzisiaj" nie dam rady wiem od której minuty więc potem podam dalsze informacje.

Edytowane przez ___KOKA___
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kay ban słuszny mimo, że jasno z regulaminu tego odczytać się nie da. Byłeś w kampie i nie zgłosiłeś tego na u@ zatem admin nie miał wyboru i zbanował Was obu. Następnym razem pisz do admina, że zbyt dużo lm stawiają tam gdzie siedzisz i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przez siedem godzin nie dostarczyłeś dowodów, a zatem skarga nie słuszna.

Po drugie ban był jak najbardziej słuszny nie napisałeś nam na u@, że gościu Ci wbił do kampy, po za tym sam Administrator był wtedy w grze ^^ to pewnie widział.

Po trzecie, po co się Szczur3k wypowiadasz skoro skarga nie tyczy się Ciebie, nie było Ciebie przy danej sytuacji, oraz nic nie wnosisz do skargi? nie rozumiem.

p.s raportuje temat, proszę o jego zamknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak dowodów.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności