Skocz do zawartości

To bardziej wyjaśnienie


I3lu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : 3lu
Data Zdarzenia : 19.01.2015
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge: To nie skarga :D S}{aDoW
Opis Sytuacji : Będąc na forum kilka razy , jak co dzień dnia 18.01.2014. I mam brak warnów (Ostrzeżeń)

Wchodzę na forum dnia 19.01.2015 koło godziny 01:00 coś takiego nie pamiętam już i nagle patrze mam 2 warny (ostrzeżenia)

Więc nie wiem o co chodzi. Skarga Fresh nie ma moich wypowiedzi.
Dowod : 

1.

e8e32ec6a23646f3.png

2.

18ec57de20ee4c4e.png

3.

cc8f141c935cde73.png

 

4. podaje link do tematu w którym podobno zostałem ukarany warnem.

http://forum.cs-classic.pl/topic/29624-skarga-fresh/

Możliwe że to po prostu pomyłka. proszę spojrzeć też na daty:

warny otrzymałem 15.01.2015 A w temacie ostatni post jest napisany przez S}{aDoW (zamykając temat) i jest to data 14.01.2015

 

Pozdrawiam.

 

Pamietaj

1. Nie kloc sie

2. Nie spamuj

Edytowane przez 3lu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1 Warn za swobodną wypowiedź, która nie dotyczy tematu:

 

 

Majster :D hahaha Czytaj ze zrozumieniem :) Szykuj 3,69 zł  :masturbacja:  

Za swoją "mądrość" ...

 

#2 Warn za wypowiedź, w której prosisz o zamknięcie tematu. Nie jesteś moderatorem, nie Twoim zadaniem jest pouczanie innych użytkowników, lecz moim/Fakela/Jay'a. Jedyne co powinieneś zrobić to zaraportować temat, a nie dalej go komentować.

 

 

1. Brak dowodów, skarga do zamknięcia i proszę już więcej nie nabijać postów.

2.Czepiasz się regulaminów. A nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać regulaminu. nikt nie ma z tym problemu tylko tylko (może jakiś lekarz ci pomoże? :D)

3.Napisałeś w skardze " 6.Opis sytuacji: Brak znajomości regulaminu przez admina Fresha "

To teraz ja ci coś napiszę panie Głupio mądry...

następnym razem gdy będziesz pisał na kogoś skargę przeczytaj regulamin !

Bo właśnie TY MASZ " Brak znajomości regulaminu. " !!. Przestudiuj to i napisz magisterke z tego xDDDD http://forum.cs-clas...egulamin-forum/

 

§2 Zasady pisania

2. Posty bezsensowne, powtarzające się, nie na temat lub nie wnoszące nic do dyskusji będą usuwane, a ich autor karany. 

6. Spam i bezsensowne nabijanie postów będzie karane. 

21. Skargi bez dowodów będą zamykane i nie będą rozpatrywane. Dowodem w przypadku Reklamy, obrazy/przekleństwa w say, itp. jest SS a w przypadku Czitu(Dopalaczy) jest DEMKO ! 

 

Pozdrawiam.

 

Zgodnie z zasadami panującymi na forum, posty które otrzymały warna zostały ukryte.

 

Temat najpierw został zamknięty (Napisany 14 styczeń 2015 - 23:53), a dopiero później przystąpiłem do ukrywania zbędnego spamu.

#1 Post ukryty przez S}{aDoW 15 styczeń 2015 - 00:05.

#2 Post ukryty przez S}{aDoW 15 styczeń 2015 - 00:15.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem o jaką sytuacje chodzi. 

Dziwne jest dla mnie to, że dopiero po 3 dniach przypomniało ci się i postanowiłeś mi dać warny. 

Następna sprawa nie zgodzę się z tobą że dwa warny.. Owszem jeden jak najbardziej zasłużony ale dwa? to tak jak bym latał na wh i dostał dwa bany [perm] (latasz na wh),(biegasz na wh). Jeżeli już w jednym ostrzeżeniu wymieniłeś :

2. Posty bezsensowne, powtarzające się, nie na temat lub nie wnoszące nic do dyskusji będą usuwane, a ich autor karany. 
5. Nie odpowiadaj na materiały łamiące Regulamin! O wykroczeniach użytkowników, które zakłócają dyskusję, należy poinformować moderatorów forum. 
6. Spam i bezsensowne nabijanie postów będzie karane.

 

To nie rozumiem tego drugiego warna?????!

 

5. Nie odpowiadaj na materiały łamiące Regulamin! O wykroczeniach użytkowników, które zakłócają dyskusję, należy poinformować moderatorów forum.

 

Nie fajnie się zachowałeś i nadal twierdzę że drugi warn po prostu za free od tak o sobie.

 

To mam rozumieć że jak bym się wypowiedział 10 razy to bym dostał 10 warnów? "hahahahahaha"

Nadal nie rozumiem drugiego warna. skoro za ten punkt (5. Nie odpowiadaj na materiały łamiące Regulamin! O wykroczeniach użytkowników, które zakłócają dyskusję, należy poinformować moderatorów forum.) dostałem w jednym temacie już warna to co to za pomysł żeby dać drugiego warna za to samo w tym samym temacie?!

Edytowane przez 3lu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem o jaką sytuacje chodzi. 

Dziwne jest dla mnie to, że dopiero po 3 dniach przypomniało ci się i postanowiłeś mi dać warny. 

Następna sprawa nie zgodzę się z tobą że dwa warny.. Owszem jeden jak najbardziej zasłużony ale dwa? to tak jak bym latał na wh i dostał dwa bany [perm] (latasz na wh),(biegasz na wh). Jeżeli już w jednym ostrzeżeniu wymieniłeś :

2. Posty bezsensowne, powtarzające się, nie na temat lub nie wnoszące nic do dyskusji będą usuwane, a ich autor karany. 

5. Nie odpowiadaj na materiały łamiące Regulamin! O wykroczeniach użytkowników, które zakłócają dyskusję, należy poinformować moderatorów forum. 

6. Spam i bezsensowne nabijanie postów będzie karane.

 

To nie rozumiem tego drugiego warna?????!

 

5. Nie odpowiadaj na materiały łamiące Regulamin! O wykroczeniach użytkowników, które zakłócają dyskusję, należy poinformować moderatorów forum.

 

Nie fajnie się zachowałeś i nadal twierdzę że drugi warn po prostu za free od tak o sobie.

Warny dałem od razu jak zamknąłem temat. Nie czekałem ani chwili. Jak wspomniałem wcześniej. Post zamknięty 14.01. o 23:00+, a warny i posty zostały ukryte 15.01. 0:00+.

 

Twój pierwszy post zawierał informację dla twórcy tematu, że złamał regulamin i należy go zamknąć. Był on zbędny, gdyż raport by całkowicie wystarczył.

Drugi Twój post to wzmianka o tym, że ma szykować pieniądze na odrobienie warna.

 

Wlepiałem warny od ostatniego postu, do pierwszego, dlatego też pierwszy warn o którym Ty mówisz to: spam, a drugi to odpowiedź na materiał łamiący regulamin.

 

Moderatorzy lub -_- zobaczą ten temat i będą znać kolejność. Zapewniam, że powody były adekwatne, a z przykrości informuję Cię że nie robię wyjątków w postaci omijania postów, użytkowników z wyższą rangą (wyższą od "użytkownika").

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z tego co widzę to warny zostały nadane prawidłowo 
Zamykamy temat - Napisany 14 styczeń 2015 - 23:53

Ukrywamy post - Post ukryty przez S}{aDoW 15 styczeń 2015 - 00:15.
Nakładamy ostrzeżenie - czw, 15 sty 15 (nie mam dokładnego czasu)

 

To tak jak w przypadku innych osób, które już do mnie z tym pisały, jeżeli piszesz posty w danym temacie i łamią one regulamin, to za każdy z nich dostajesz warna, nie ma jednego warna za to wszystko, bo niektórzy pewnie kłóciliby się bez przerw w skargach, bo przecież mogliby dostać tylko jednego warna. 

Warny słuszne, na pocieszenie mogę dodać, że jako donator możesz usunąć jednego warna na miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga niesłuszna

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności