Skocz do zawartości

Ban za niewykonanie celów Mapy..


RvG

Rekomendowane odpowiedzi

1. RvG.Pro

 

2. RvG.Pro (czyli ja )

 

3. RvG.Pro

 

4. 21-01-2015 ok.17:10

 

5. Świadek Besi523 

 

6. Grałem na serwerze DD2 Only Cs-classic o Ip: 91.185.185.20:27161 Mój Nick To RvG.Pro, więc tak do momentu wyrzucenia miałem statystki 40:10 ale to mało znaczy, w ostatniej rundzie wyrzucone mnie Banem za nie wykonanie celów mapy jak potem dowiedziała się moja koleżanka od jednego z Vipów którzy wezwali admina, Sytuacja wyglądała następująco przy dosyć nie fortunnym zagraniu mojego teamu zostałem sam z AWP i dosyć małą ilością hp na nie jestem pewien 3-4 ludzi Bomba była podłożona na B gdzie wszyscy byli z pewnością dobrze obstawieni, postanowiłem nie pchać się na siłę i zostawić sobie broń na następną rundę tak ze pobiegłem na długą patrząc środek wyczekując aż może jeden z TT będzie uciekał to pozbawię go życia, tak ze sie stało jeden wybiegł udało mi się go zabić po czym chwilę dosłownie zauważyłem jak jeden z VIP napisał !sm_admin i jakieś 10s potem zostałem zbanowany, troszeczkę nie rozumiem dlaczego wyrzucono moją osobę z serwera.. dlatego ze użyłem głowy ? i nie pchałem się na siłę zeby tylko zginąć ? proszę adminów i rozpatrzenie problemu gdyż według mnie jak i osoby która zemną grała tamtego meczu jest to nie słuszne i czuję co nieco urażony...

 

 

 

Pozdrawiam RvG

Edytowane przez RvG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ban niesłuszny, z racji że Aramos to nowy admin a to nie był jakiś wielki błąd to odpuszcze ostrzeżenia. Zapraszam do dalszej gry na serwerze :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności