Skocz do zawartości

Skarga na Ade


Fresh15

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Fresh

2.Nick admina/gracza który zawinił: Ade

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: Około 17:00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): HLTV

6.Opis sytuacji: Ade zeskanował przez tą szybę. Oglądajcie od 26 minuty.

7. SID/IP: ---

 

@edit. Ade powinien stracić admina ponieważ ma okres próbny.

Ade gdy już znalazłeś się pod szybą mogłeś puścić lewy przycisk myszy.

Pisałeś że nie dało się zmieniać broni i włączać latarkę itp. Ale klawiszy myszy dało się używać. Bo gdyby nie dało się ich używać to byś tam wogóle na knife nie poleciał.

Klawisze myszy działały Ci idealnie czyli gdy już byłeś pod szybą mogłeś go puścić.

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem demko, główny wątek akcji zaczyna się od minuty  26:15 i kończy 26:54 minuty, a więc AdE zbugował knifa ponieważ po tym jak gracz udał się pod szybę on nie puścił lewego przycisku myszy i go przyciągało do gracza, a więc złamał on regulamin czy świadomie czy nie? nie wiem, aczkolwiek bardzo dużo graczy nie wie co to jest bugowanie knife, lecz ta wiedza adminów niestety obowiązuje, co tutaj dużo mówić, przez swoją niewiedzę (prawdopodobnie) AdE złamał regulamin teraz decyzja należy do Administratora co z tym fantem zrobić. 

 

#edit no.1 

skarga słuszna (zapomniałem dopisać :x)

Edytowane przez .Supression.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak skarga słuszna ale jak pisałem do darka i fresha mówiłem że to jest niechcący miałem jakiegoś buga nie mogłem zmieniać broni strzelać i infekować innych graczy poprostu nic dopiero po zresetowaniu kompa to się skończyło bo jak wychodziłem z gry to ciągle to było.Zostawiam decyzję [email protected] nigdy nie złamałem regulaminu tylko za "słowa" ale to nie takie duże przekroczenia każdemu mogą puścić nerwy.

 

 

Ja już zostawiam skarge dla h@ czy zostane adminem czy nie , a ty Fresh powiem ci tyle ,ty nie wiesz co mi się stało nawet na HLTV było pokazane,przed paką jak na mnie rzucił ktoś już z lamy nie mogłem strzelać tylko przybliżać i oddalać a później sam nie wiem co się stało dopiero po zresetowaniu komputera wszytko dobrze chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ade muszę powiedzieć ze dziś też żeś maniane zrobił , pisałem Ci zbanuj ziomów za lm postwaili chyba 7 lm . A ty zbanowałeś 1 i to na 30 min . Kolega twój czy co ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości szukałem kogo Ade zbanował za postawienie za dużo lm i znalazłem takie coś: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=136643

AdE zbanował gracza za używanie działka na miesiąc. A można zbanować max na tydzień.

 

@edit. Niestety ale gracz dostał UB z przyczyn niewiadomych.

Moim zdaniem AdE zobaczył że "dopisałem" do skargi tego bana i poprosił kogoś z UBteam żeby go odbanowali.

Edytowane przez Fresh.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fresh nie zauważyłem na ile go zbanowałem bo wszyscy pisali za dużo lm nie robią celi skany itp a ja sam na serwerze jako admin też mogłem się pomylić,A Ruskiee powiem tyle strasznie mało osób grało na serwie i nie chciałem dawać więcej niż 30min wiem ze powinienem od 1h do 3h ale chciałem im dać szanse.To chyba nie jest złe aby być dobrym dla innych i dawać im ostatnia szansę.

A i zapomniałem dodać nikogo z UBteam nie poprosiłem aby go odbanowali bo dopiero teraz zauważyłem że mu dałem bana na 1 miesiąc 

Edytowane przez AdE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga słuszna

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności