Skocz do zawartości

Skarga na KropkA


Herako

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielką przyjemnością pragnę złożyć skargę na "admina" KropkA. Niestety owy gracz nie może znieść faktu, że ktoś gra od niego lepiej i za każdym razem jak tylko znajdzie jakąś sytuację daje bana! A to za rzekome kampienie, gdzie dopiero zaczęła się runda i przeciwnicy rashowali, a ja w tym momencie perk kupowałem na respie. Wtedy udało mi się obronić i ich zabić jednak zdaniem "admina" specjalnie kampiłem. Następna sytuacja na mapce office_rats uciekałem przed przeciwnikiem przez szyb wentylacyjny i był on tak blisko mnie to go zabiłem. Skutkiem tego był kick za kampe w szybie... Ponad to grając Assasinem i osiągając level ponad 34K to mam prawo szybko biegać. Natomiast admin twierdzi, że mam "komende 400". Moim zdaniem ten gracz kompletnie nie nadaje się na admina! Nie da się normalnie grać, bo jak nie kicki i bany na kilka minut to daje jeszcze ss'y prawie za każdym razem jak się jego zabije. albo kogoś z lepszych graczy. Ja rozumiem, że grają odpaleni ludzie, ale już po piątych ss'ach mógłbym zrozumieć, że jestem czysty i nie gram na żadnych wspomagaczach!

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=136074

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. na respie mozesz stac 15 sek stales ponad 30

Po 2.Kampiles w szybie  2 rundy widzialem i dziki tez widzial 

Po 3. miales komende 400 bo biegles o wiele za szybko i dziki tez to widzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak wzoru

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności