Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]podanie VenatorCapita`


Sanctus~

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: VenatorCapita`
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 16
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): tak
6. Składka(Tak/Nie): tak

7. Link do swojego GT**: obecnie: http://www.gametracker.com/player/VenatorCapita%60/193.33.177.87:27051/ , nick poprzedni: http://www.gametracker.com/player/%5BS%5DancTus~/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mogę pomóc serwerowni. Dużo nowych ludzi pojawia się na serwerze, ja gram często, więc mogę pilnować porządku. Przykład z przed 1,5h. Gramy 22osoby na serwie i mapa fy_poolday, a admina akurat żadnego nie było.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): nie posiadam
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: na dzień około od 4 do 6 godzin.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: dni robocze od 14/15 do 22/23 (ostatnio gram póki an serwie ktoś jest)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 6 lat z przerwami
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): byłem

 

 

@Kuba to co na ts to na ts... tam każdy pozwala sobie na więcej. Co do serwera to już od dłuższego czasu nie nadużywam micro, ani say'u

@@@Kuba: twoje przeciwwskazania są śmieszne, gdyż na ts wśord swoich na prywatnym kanale gadamy co chcemy i o czym chcemy to jak to się ma do bycia adminem na serwerze? Chyba nijak. Nikt nie jest idealny, ale to co robi we własnym gronie chyba może być akceptowalne? Z takim podejściem to na serwie żadnych adminów nie powinno być.

@@@@Kuba : dobra wyrażasz swoje zdanie, przyjmuję twoją opinię, ale jednak to było parę dni temu, sytuacja była tak nie inna, na ogół zachowuje kulturę i inni mogą to potwierdzić. A siebie wyobrażam jak admina, okej i na dobrym poziomie

 

@Kowal: przeczytaj wypowiedź beziego. Te zachowanie co wspomniałeś to było dawno, teraz już wszystkie jest okej, więc nie wiem czemu tak te sentyenty w tobie siedzą.

Edytowane przez Sanctus~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. No tak, fajnie, że gra i gra dobrze i że często jest na serwie ale co z tego skoro nie jest kulturalny??? Zdarzyło się mi pare razy go upomnieć na serwie jak i na ts'ie. Mam wątpliwości co do tego, żeby ogarnął serw, skoro sam czasami się gubi... jestem na nie a po za tym jest pare podań do rozpatrzenia jak i przyjęcia dwóch adminów na okres próbny. Jak zmienisz zachowanie jak i język, chodzi mi o przeklinanie, to możemy pogadać :)

 

@ San: to co na ts'ie jest swawolka? to gdzie są admini na ts? co do say ok zgadzam się ale do mikro zdarza Ci się  jeszcze. Masz zawalone z ts'em i ze względu na to klnięcie tam, nie zgadzam sie 

@@ San: no i co z tego że "sami swoi", regulamin jest jeden. Nie, nie po to tam wbiłem. Wbiłem po to żeby pogadać z wami bo już dawno mnie na ts'ie nie było ale po paru słowach zrezygnowałem.

@@@ San; Tak, ja też nie jestem idealny ale regulamin obowiązuje też prywatne kanały... To co macie we własnym gronie to jest między wami a ja do tego nie mam nic, a to, że wyrażam opinie na Twoje podanie o Admina to już jest inna sprawa. Jak Ty se wyobrażasz siebie, jako admina? można co można, nie powiem, że nie ale stary, admin mimo, że nie jest idealny to powinien świecić przykładem a Tobie go w języku brakuje 

@@@@ San; ok, samoocena jest dobra to już jest plus i cieszy mnie to :) co z tego, że to pare dni temu było skoro pewnie to się od dzisiaj zmieni? a wcześniej? powiem Ci, że już sam nie wiem, nie mam zaufania do CIebie bo sam nawaliłeś a w gronie Adminów jest ono potrzebne... nie wiem stary... niech opiekun zadecyduje i nie ciągnijmy tego dalej 

 

@Gruby: dwóch adminów czeka na dodanie im admina, Siwy też bedzie miał raczej admina to bedzie już lepiej, Tamci dwaj na okresie próbnym będą i wttedy dopiero zobaczymy jak dawają rade... Co do moich powyższych odpowiedzi, to dobrze wiesz o czym mówie 

 

 

@ Umciak: przecież nawet nie wiesz jak się zachowuje na serwie i na ts'ie, bo ja by najmniej CIę tak nie widziałem a nabijanie postów jest bezsensowne... 

 

@Bezior; Jak na razie to cięzko zauważyć, że się ogarnął, bo kiedyś wszedłem na serwa i troche obraził gracza... Steam też jest po, to żeby CI nikt nie wśliznął CI się na admina, przykład? Leilo. Jest Duszek, którego teraz widuje na serwie, jest i misiek i Siwy. 

 

 

PS:   http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1501241609-de_westwood-1422112140-1422113580.zip Proszę zobaczyć od min 21:58 do 22:23, 

"Namawianie do wypowiedzi w podaniu skutkuje negatywnym rozpatrzeniem podan"

 

 

temat do zamknięcia 

Edytowane przez kubaaa
Jeżeli przeklinał/wyzywał na swoim prywatnym kanale ts, to jego sprawa, bo to są kanały prywatne, tam mogą sobie robić co chcą.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z takim podejściem to na serwie żadnych adminów nie powinno być.

 

To tak fajnie zabrzmiało. :D Ja zachowuje kulturę, jak na serverze i tak samo na ts :D wszędzie :D więc nikt mi nie może zarzucić, że kultury nie mam :P 

Jestem na tak. :D jeszcze mi nie podpadłeś i czasem Cię widzę :P Tylko szkoda, że jeszcze ani razu cheatera nie zgłaszałeś, gdy ja byłem na servie T_T. Ale kulturę ma, podanie ładnie wygląda, więc jestem na tak ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie na NIE. Dlaczego?

-niekulturalny gracz ciągle szuka spiny sprzeczki wyzywa i obraża, w dodatku prowokuje

-brak steam

-wystarczająca ilość graczy czekających na to stanowisko, którzy bardziej pasują na to miejsce choćby ze względu na kulturę

-nawet nie wiem czy masz chociaż to 16 lat, może rocznikowo bo po twoim głosie wnioskuje że nie masz

-wątpie abyś ogarnął to stanowisko tak jak trzeba, gram z tobą dużo na tym serwerze, bo jestem stałym bywalcem tak jak i ty, więc wiem jaki jesteś

 

@Bezi - to nie są bzdety że ktoś czeka za adminem tylko niektórzy napisali w czasie którym nie było żadnego opiekuna, i większosć głosów jest na tak więc czekali tylko na przyjęcie na próbę lub na stałe - chodzi mi konkretnie o miśka i siwego. Po drugie kiedyś jak byłem adminem na innym serwerze to wszyscy obowiązkowo musieli mieć steam, to że tu nie obowiązuje to nie moja sprawa, ale wydaje mi się że admin powinien posiadać steam, tak jak sam powiedziałeś steam pozwala na lepszy kontakt z adminem co jest dużym plusem więc według mnie powinien posiadać steam. Poza tym zamierzasz wybierać teraz każdego na admina żeby zapełnić stanowiska adminami do 15? Lepiej wyselekcjonować najlepiej się nadających na to stanowisko a według mnie Sanctus się nie nadaje.

Edytowane przez K0wAl
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, jestem za okresem próbnym. Mam pytanie dla tych co piszą te bzdety, że ktoś czeka za adminem... niby kto czeka ? Duszek ? z tego co ja wiem to pojechał do pracy i go nie będzie już. Teraz sprawa ts3, jest tak jak wspomniał -_-, tam to on może się drzeć ile mu się chce, ale na serwie już nie. Steam tylko pozwala na lepszy kontakt z adminem, więc to nie jest ważne do pełnienia tej roli. Na serwie już się ogarnął bo dostał zjebkę ode mnie i już jest ok. Jest aktywny na forum oraz na serwie, więc jestem za okresem próbnym. Adminów brakuje, za ,,Panowania" Soota ten serwer miał 15 adminów a teraz? Marne 6.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Odkąd jestem zwami często  go widuje  gra ile może+

2.GT+ 

3.Wiek+

4.Mikro+

5.Składka+

 

Co do aktywności przecież bez sensu wszędzie nie będzie pisał tu gdzie może i ma pewną wiedzie na dany temat to tam się udziela jestem w 100% pewnie że jak otrzyma admina jego aktywności na forum wzrośnie.

Przecież każda osoba która zaczynała grać na serwie miała wpadki związane z kulturą...

 Na ts'e   gdzie  na kanale jest  hasło i grają jego znajomi może sobie swobodnie rozmawiać

 

Zatem wielkim + jest to że nie używa na serwerze wulgaryzmów 

 

 

Więc jestem na TAK

 

Przepraszam że nie używam przecinków powodem tego  jest brak  przycisku 

Edytowane przez deadangel
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra +

Wiek +

Mikro +

Składka +

Nerwy -

 

Znam gościa od małego, jak w chowanego się bawiliśmy :D

Może kultury zbyt wielkiej nie ma, lecz zdziwieniem dla mnie jest to że się na serwerze powstrzymuje.

Kuba Twoim problemem jest to, że źle rozpoczęła się Wasza znajomość. Na TeamSpeaku tym bardziej na moim kanale, każdy może mówić co mu się jawnie podoba 

Co do admina dla Venatora za okresem próbnym :) Wiem że ogarnie, danie mu admina na miesiąc żeby zobaczyć jak się sprawuję chyba nie jest dla nikogo problemem? Jeżeli tak to proszę się wypowiadać :) 

Amen.  :ganja:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.


Twoje podanie zostało odrzucone.
Złamałeś punkt regulaminu, który brzmi: "Namawianie do wypowiedzi w podaniu skutkuje negatywnym rozpatrzeniem podań".

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.


Twoje podanie zostało odrzucone.
Złamałeś punkt regulaminu, który brzmi: "Namawianie do wypowiedzi w podaniu skutkuje negatywnym rozpatrzeniem podań".

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności