Skocz do zawartości

Skarga na Lucynek


.:PeZo:.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick ╭∩╮PeZo╭∩

2.Nick admina/gracza który zawinił: Lucynek

3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 24-01-2015 Jakoś 20:35
5.Dowody (demko/screenywiadkowie): F00lISH
6.Opis sytuacji: Gramy na dark wooden. gdy jakiś ct przeszedł ja ( będąc w tt) przez pytam się czy mogę wyskoczyć po m4 , i wtedy przez przypadek umarłem skacząc. Któryś z graczy napisał mi ( jak już nie żyłem ) że nie mogę umrzeć i nagle dostaję bana na 25 h. Lucynek od przyjścia był jakiś "inny" i w głosie wydawało mi się jakby był pijany . Nie dał w ogóle ostrzeżenia nie odpowiedział mi na pytanie a dał bana i to na 25 h. za takie coś normalnie admini dają na 4h max ale to po ostrzeżeniu. Przy okazji chciałbym powiedzieć że admin ten obraża każdego kogo popadnie. Uważam że powinien stracić admina.
7. SID/IP:STEAM_1:1:42471589 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piłem nic (bo już z tym skończyłem) ale nie o tym mowa, tyle razy mówiłem i mówiłem, zabijanie się w terro będzie karane banem bo to jest chamskie, spytałeś się to odpowiedziałem że nie i sekundę potem umarłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam! 

Admin Lucynek wyzywa praktycznie cały czas przypadkowych graczy tak naprawdę bez powodu. 
Również uważam, że jest pijany bynajmniej tak słychać po głosie.
Ja również dostałem bana nawet nie zostałem poinformowany co źle zrobiłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędzej bardziej mi znanych, oczywiście nie w sposób obrazliwy i przypadkowych graczy, hmmm powiedz jakich i jak ich wyzywam a co do bana wiatrak na aztecanie, ludzie jakoś normalnie go przechodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać ,że bany były słuszne ale nie zgodzę się z ich długością.Ban za zabijanie się w TT powinien być łagodniejszy w przypadku PeZa ponieważ on złamał regulamin poraz 1 w swojej karierze.Jeśli chodzi o skracanie to z banem muszę się zgodzić w 100%.Użytkownik CiociaWiesia wcześniej pod pseudonimem JebaczLeśny skracał wiele razy i niestety nie mogę powiedzieć nic w jego obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. na mapie dark wooden czy jakoś tam obrażałeś. Nie pamiętam dokładnych dat oraz godzin ale np. slayowałeś pewnych graczy lub ich frozowałeś bez potrzeby.

Nie widziałem takiej sytuacji ale muszę się zgodzić ,że Lucynek czasami nie zachowuje się w sposób odpowiedni.Jeśli chodzi o strach to myślę ,że to kwestia niskiego tonu głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bana to wiem że nie powinno się wychodić i jeśli mówisz że poweidziałes ( choć nie słyszałem ) to sorry ale -_- ci napisał ban 2h a nie 25 h...

@edit

tzn już wiem :)

Edytowane przez .:PeZo:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę napisać osobny temat z inną skargą.

 

Ban skrócony, a skoro już minęły 2 godziny to także dostałeś UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga słuszna

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności