Skocz do zawartości

Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje wgrać plugin który dodaje Tagi na czacie dla graczy [Gracz CSC] [Admin CSC] [VIP]  (np)

Edytowane przez -_-
Gotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać plugin ktory wyrzuca ludzi AFK bo jak tego nie zrobi admin to oni moga tak stac cala mape i blokowac sloty

Edytowane przez -_-
Sprawdź teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie wspomaganie bh ,gracze którzy potrafia go wykonywac w ciagu 6-7 sek sa juz na respie przeciwnika. Wielu graczy to irytuje i ciezko takiego gracza trafic

Edytowane przez -_-
Gotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Hmm, na DM jest ten sam i podobno działa, muszę poszukać jakiegoś innego systemu AFK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest serwer 4fun na tym polega dice albo masz szczescie i wypadnie cos fajnego albo masz pecha i cos co ci utrudni gre watpie zeby to zostalo wylaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o jego usunięcie

 ponieważ jak np ja zginę i czekam aż gracze żyjący ukończą runde to mi mija czas na popruszenie się, lecz nie mogę bo nieżyje to plugin kicka mnie na spec. I tak ciagle to robi ale dla wszystkich graczy na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proponuję aby na mapach awp wyłączone zostały inne bronie oraz na mapach typu 35hp aby zostały wyłączone dicy z brońmi.

Planuje to zrobić na dniach, proszę dać mi czas, bo jestem zajęty innym modem, a co do dice, to niestety, ale odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać do usp, p2000, p250 , cz-75 wiecej ammo

 

 

 

 

 

Oraz ustawić w cvar'ach serwera co miesięczny reset rankingu

Edytowane przez Dubstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Dlaczego nastąpiły zmiany na serwerze? Ludzie mogą głosować, jest FF ON, przedłużony czas na początek rundy oraz dłuższy warmup.

 

Admin: smerfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest możliwość aby podał nowe mapki do wgrania oraz podał mapki, które fajnie by było wywalić z puli map na serwerze?

2. Chciałbym zmienić muzykę na koniec mapy. Mogę podać utwory, nawet mogę je już przyciąć.

3. Fajna sprawa by była z prowadzeniem nowych modeli ct i tt. Ludzie by się uśmiechnęli :)

4. System rund, gdzie wszyscy mają tylko zeusy(bezlik) lub tylko noże. Gracze będą mogli głosować czy zrobić taką rundę w next rundzie.

5. Zmiana !dice. Ludzie już tego nie wpisują, bo ciągle jest to samo.

Edytowane przez smerfu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności