Skocz do zawartości

Skarga na adminów 4FUN


slabiak

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  malpo misia
2.Nick admina/gracza który zawinił: admini serwera 4fun
3.Admin/Gracz : up
4.Data i godzina: 20
5.Dowody (demko/screenywiadkowie): ---
6.Opis sytuacji:

Witam znalazłem się przypadkiem na serwerowni i mi się spodobała, lecz nie da się grać po przez złe traktowanie mojej osoby przez graczy oraz adminów (robią tylko ss)

Chciał bym by sobię uświadomili admini serwera 4FUN że jescze mnie nie znaja ale mnie poznaja i zapamiętaja :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego co napisałeś to, że 2 razy miałeś ssy czy 3 to nie znaczy, że nie będziesz ich dostawał admin ma prawo zrobić ssy jeżeli wtedy nie byłeś odpalony to nie znaczy, że następnym razem nie będziesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy ss-y bo jest to nasze zadanie (sprawdzanie graczy) i tak jak npisał up - mały: to ze 2 czy 3 razy byles czysty to kolejny raz a nóż cie coś pokusi. A i jak masz pisać skargę i jest do niej  wzór to wypełnij go chociaż żetelnie jak człowiek. Podpunkt 4. jak BYK jest napisane data i godzina a ty sobie napisałeś "20" ... i co to ma znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to zachowaj chociaż odrobinę kultury, a po drugie to, że dostaniesz 3/4 razy ss'y to nie jest powód do płaczu, bo każdy w każdej chwili może się odpalić. Wstawienie ss'ów na forum to jakieś 2 min roboty, przeważnie jest ktoś z ub-team to poczekasz z 15min i możesz grać z powrotem. Nie jesteś pierwszym i ostatnim graczem, który ma robione ss'y parę razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_- ostatnio pisał już na ten temat.

Obowiązkiem administratora jest wykonywanie ss'ów, ale jeśli po raz drugi czy trzeci nic one nie wykazują, administrator ma zgłosić rozpisane demko UBTeam, a nie po raz n-ty zmuszać gracza do pokazywania czystych screenów na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności