Jump to content

zulurg herp derp


marianekłowcaszparek

Recommended Posts

To znaczy tak jak pisał Hames ludzie mogą sobie z tego jaja robić, ale tych pochwał według mnie ) nie byłoby za dużo bo ludziom zawsze łatwiej jest krytykować niż chwalić

Link to comment
Share on other sites

Kinga w tym momencie wytęż swe bodźce i otwórz wyobraźnie: nie wiem czy Tobie, ale mi zdarzyło się kiedyś dostać pochwałę w szkole w dzienniku (także już śpieszę wyjaśniać jeżeli Tobie nie ^^) Admin który zrobi coś złego dostaje skarge, to tym samym schematem jeżeli zrobi coś dobrego moze dostać pochwałę tak? Nie wydaje mi się żeby każdy chwalił któregokolwiek z adminów za zbanowanie odpalonego gracza, ale jeżeli stoi na straży porządku ładu i składu to dlaczego go za to nie pochwalić..

np: na serwerze jest totalna trzoda, wszyscy przeklinają, nie wykonują celów mapy, wchodzi doktor hajs robi porządek, wyrzuca wszystkich chamów, przypomina o celach-> w krótkich słowach: ZAPROWADZA PORZĄDEK I SPRAWIA ZE GRA STAJE SIĘ PRZEJMNA, może być coś w stylu
Admin:
Data:
Co zrobił:

 

 

tyle, niech wam bóg w dzieciach wynagrodzi jeżeli to pierwszy pomysł który wypłynał ode mnie i zostanie zaakcpetowany!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Myślę że jest to zbędne i nie potrzebne.

Dlaczego? Administrator serwera ma obowiązek trzymać porządek na serwerze i ma sprawiać aby gra była przyjemna ( od tego jest administrator )

Jestem na nie.

Edited by Omega *
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

ta, ale admini to nie chińskie dzieci które za miske ryżu składają ajfony po 12 godzin, to też ludzie których MOZNA POCHWALIĆ za SUMIENNE I PRAWE WYKONYWANIE SWOICH OBOWIĄZKÓW

 

 

@ piszemy "niepotrzebne" a nie "nie potrzebne"

Edited by marianekłowcaszparek
Link to comment
Share on other sites

Bez spinek tutaj xDDD Można spróbować ale i tak czuję że z tego będą robić jaja ale zobaczymy ja jestem na minimalne tak. Na taki okres próbny heheh xd

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobra może skończcie już pisać bo sie niepotrzebny spam robi. Ostateczny głos i tak należy do Shadowa i pisanie nikomu niepotrzebnnych postów nie ma sensu.

Edited by SANEPID :D
Link to comment
Share on other sites

Nie jest to wcale najgorszy pomysł, może i mógłby się sprawdzić. Z kolei z drugiej strony nie wiem, czy komuś będzie się chciało pisać/zakładać takie posty/tematy. Sam osobiście może i bym kogoś pochwalił. Taka pochwała typu: admin był dostępny na steam, wszedł, zareagował, czy przeczytał info na shoutboxie i zareagował, była by poparciem dla Twojego pomysłu. Można by było wymyślić też jakaś nagrodę dla najlepszego admina ale tak jak wspomniałem wcześniej, zapewne niewiele będzie tych pochwał.

Edited by krrooopek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Pomysłodawca nie jest administratorem i tak naprawdę nie wiem w jaki sposób miałby stworzyć kryterium, skoro nie ma o tym pojęcia.

2. Administrator ma obowiązek pilnować porządku na serwerze.

3. Ankieta z najlepszymi administratorami jest co ~ 2 miesiące i to właśnie wtedy się podsumowuje pracę konkretnej osoby.

4. Już widzę te posty od użytkowników, którzy są 5 minut na forum: "-wyrzucił gracza, plus dla niego", "-zbanował cheatera, chwała mu za to", a później co? Będziesz zliczał tego typu głosy i...?

 

Słaby pomysł.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy