Skocz do zawartości

zulurg herp derp


marianekłowcaszparek

Rekomendowane odpowiedzi

Kinga w tym momencie wytęż swe bodźce i otwórz wyobraźnie: nie wiem czy Tobie, ale mi zdarzyło się kiedyś dostać pochwałę w szkole w dzienniku (także już śpieszę wyjaśniać jeżeli Tobie nie ^^) Admin który zrobi coś złego dostaje skarge, to tym samym schematem jeżeli zrobi coś dobrego moze dostać pochwałę tak? Nie wydaje mi się żeby każdy chwalił któregokolwiek z adminów za zbanowanie odpalonego gracza, ale jeżeli stoi na straży porządku ładu i składu to dlaczego go za to nie pochwalić..

np: na serwerze jest totalna trzoda, wszyscy przeklinają, nie wykonują celów mapy, wchodzi doktor hajs robi porządek, wyrzuca wszystkich chamów, przypomina o celach-> w krótkich słowach: ZAPROWADZA PORZĄDEK I SPRAWIA ZE GRA STAJE SIĘ PRZEJMNA, może być coś w stylu
Admin:
Data:
Co zrobił:

 

 

tyle, niech wam bóg w dzieciach wynagrodzi jeżeli to pierwszy pomysł który wypłynał ode mnie i zostanie zaakcpetowany!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest to zbędne i nie potrzebne.

Dlaczego? Administrator serwera ma obowiązek trzymać porządek na serwerze i ma sprawiać aby gra była przyjemna ( od tego jest administrator )

Jestem na nie.

Edytowane przez Omega *
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, ale admini to nie chińskie dzieci które za miske ryżu składają ajfony po 12 godzin, to też ludzie których MOZNA POCHWALIĆ za SUMIENNE I PRAWE WYKONYWANIE SWOICH OBOWIĄZKÓW

 

 

@ piszemy "niepotrzebne" a nie "nie potrzebne"

Edytowane przez marianekłowcaszparek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez spinek tutaj xDDD Można spróbować ale i tak czuję że z tego będą robić jaja ale zobaczymy ja jestem na minimalne tak. Na taki okres próbny heheh xd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może skończcie już pisać bo sie niepotrzebny spam robi. Ostateczny głos i tak należy do Shadowa i pisanie nikomu niepotrzebnnych postów nie ma sensu.

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ ja jestem spokojny, te "trzy kropki" to raczej odnoszą się do takiego hmmm, głębszego zastanowienia nad daną sytuacją, gdyby one oznaczały spinę to Julian Tuwim chyba miał ADHD pisząc swoje wiersze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to wcale najgorszy pomysł, może i mógłby się sprawdzić. Z kolei z drugiej strony nie wiem, czy komuś będzie się chciało pisać/zakładać takie posty/tematy. Sam osobiście może i bym kogoś pochwalił. Taka pochwała typu: admin był dostępny na steam, wszedł, zareagował, czy przeczytał info na shoutboxie i zareagował, była by poparciem dla Twojego pomysłu. Można by było wymyślić też jakaś nagrodę dla najlepszego admina ale tak jak wspomniałem wcześniej, zapewne niewiele będzie tych pochwał.

Edytowane przez krrooopek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pomysłodawca nie jest administratorem i tak naprawdę nie wiem w jaki sposób miałby stworzyć kryterium, skoro nie ma o tym pojęcia.

2. Administrator ma obowiązek pilnować porządku na serwerze.

3. Ankieta z najlepszymi administratorami jest co ~ 2 miesiące i to właśnie wtedy się podsumowuje pracę konkretnej osoby.

4. Już widzę te posty od użytkowników, którzy są 5 minut na forum: "-wyrzucił gracza, plus dla niego", "-zbanował cheatera, chwała mu za to", a później co? Będziesz zliczał tego typu głosy i...?

 

Słaby pomysł.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności