Jump to content

[PRZYJĘTE]Podanie by Miverse

Miverse
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Miverse
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 17 teraz będzie :)
4. Znajomość Sourcemoda(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): średnie (podszkolę się w praktyce na 1.6 miałem amxx w jednym paluszku)
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka (Tak/Nie): Tak (mam na shop.cs-classic jeszcze 6 zł z konkursu , wcześniej jak płaciłem za admina na 1.6 to Karol zabrał z konta 4 zł)
7. Link do swojego GAMEME**: http://www.gametracker.com/player/Miverse/31.186.83.68:28205/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Kamil , chodzę do technikum informatycznego, interesuję się jak można się domyśleć komputerami oraz grami zwłaszcza Cs'em. Chcę pomóc ogarnąć serwer adminom no i to chyba tyle xD. (Nie będę pisał ,że czitują , nadużywają mikro i wgl bo to wiadome xD)
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:STEAM_1:0:47484716
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy czy mam coś do roboty ale zazwyczaj 2h+
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze po 16 i w godzinach wieczornych a weekendy jak mnie najdzie ochota xD
12. Staż w grze counter strike Global Offensive: Miesiąc lub Dwa grałem głównie w 1.6 :)
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tylko na 1.6 na cs go chciałbym spróbować swoich sił zobaczymy jak to będzie
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Pozdrawiam.

Wymagania:

• Ukończone 17 lat +/-
  • Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze (nie wymagane w wyjątkowych sytuacjach) +
  • Zachowanie kultury na serwerze +/-
  • Przynajmniej 10 sensownych postów na forum (nie wymagane w wyjątkowych sytuacjach) +
  • Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  • Posiadanie mikrofonu +
  • Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +

@ Ziomki ja nie opuszczam was na DR a wy piszecie , że "byłem" itp. Spokojnie xD nie tak szybko się mnie pozbędziecie xD

Edited by Miverse

Jestem na tak. Miverse jest ogarnięty. Nie miałem z nim problemów u siebie a nawet bym powiedział, że był najlepszym z adminów jakich tam miałem. Spoko gość, da się pogadać, bezproblemowy.

@Jaskier nie no też byłeś dobry ;D

Edited by Rias Gremory
  • Like 1

Byłem już z nim adminem na 2 serwerach i złego słowa na niego nie moge powiedzieć.

Jest miły,kulturalny i poważnie podchodzi do swoich obowiązków.

Jak najbardziej na TAK

@Rias

No gdzie a ja to co zły admin XD

• Like 1

Jestem na Tak. Miverse dobrze sprawował się na DR, to na pewno tu też ogarnie :). Do tego dochodzi aktywność na forum i serwerze, wiek można przymknąć oko z racji że rocznikowo ma te 17. Jak najbardziej na Tak ;).

• Like 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines