Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie nO.!


DARK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: nO.!
2. Imię: Darek
3. Wiek: 16
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Średnie
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.87:27051/top_players/?query=nO.!&Search=Search
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imię Darek. Mam 16 lat. Chodzę do pierwszej klasy technikum. Interesują się muzyką oraz sportem. Chcę zostać adminem     na tym serwerze, ponieważ mój staż na serwerze jest wysoki. Po drugie martwi mnie to, że gram na serwerze, gra odpalony gracz, a admina nie ma. Wtedy trzeba jakoś zareagować. Jest dość mało adminów na serwerze, dlatego fajnie by było gdybym powiększył ich grono. Co jeszcze. Bardzo dobrze dogaduję się z innymi adminami. Ile mogę to zgłaszam cziterów na u@.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 2h w dni robocze, 4-5h w weekendy
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze 15-17, weekendy: 15-20
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 4 lata z przerwami
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Przyznam się, że nie.


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez DARK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy adminów nie ma to kulturka juz go nie obowiązuje, nie zawsze co prawda ale tyle razy byłem świadkiem jak mu się "wyrywalo" z tym amxem tak też.. Ja bym zaproponował okres próbny

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam bota świetnie :D podzielam opinie smoka bo też mi się mi się nie raz udalo go złapać :) ale ogólnie ma problemów, radzi sobie jako gracz i można mu ufać :) często zgłasza ćiterów na u@ i jest pomocny :) okres próbny :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem też za okresem próbnym, gra juz troche na serwerze ogólnie nie było z nim problemów. Admina wcześniej nie miał, ale to przecież nie jest nic skomplikowanego bez przesady da rade chłopak. Jak czegoś nie będziesz wiedzieć to możesz śmiało pisać to pomoge:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Dlaczego? 

 

-podejrzewam tego gracza o wh, ale jeszcze nie udało mi się go złapać, a swoje podejrzenia opieram na tym, że znam tego gracza osobiście i wiem to iż grał na czitach na naszym serwerze. Dla mnie nie jest godny zaufania.

-nie zna amx

-nie był adminem


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po drugie martwi mnie to, że gram na serwerze, gra odpalony gracz, a admina nie ma. Wtedy trzeba jakoś zareagować" - Dziękuję bardzo, dobry żart. Sam wiem o tym, że kiedy ja ani gruby nie gramy to ty odpalasz wh. I mówię to na serio. Znam cię, grasz on/off. Jeśli dostałbyś admina, czułbyś się już całkowicie bezkarny. Znam cię osobiście od wielu lat i wiem, że ty się nie zmienisz, czit pozostanie czitem. Piszę to w trosce o serwer, do ciebie osobiście nic nie mam.

 

Na nie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności