Skocz do zawartości

Skarga na Siwego.


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Medyk

2.Nick admina/gracza który zawinił: Siwy
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: nie wiem. 16:45 ? nie pamiętam. 26.01.2015
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): demko http://www30.zippyshare.com/v/obSK6yga/file.html
6.Opis sytuacji: Sytuacja prosta. Siwy myśli, że ma admina to jest nietykalny ani nic. To się zdziwi, że jednak jest. Oraz wprowadza na server negatywną atmosfere. A ja nie zamierzam współpracować z kimś kto negatywną atmosfere wprowadza :)
7:30- Brak robienia celów. Zaczyna robić, gdzie już nie ma szans uratować hosty.
14:00- Cały czas kampi na respie, gdzie można tylko 30s i brak robienia celi. I tutaj rodzi się pytanie ? Czy on daje dobry przykład ? d-_-b Oraz po tej rundzie, gdzie kampi otrzymał ode mnie kicka, ponieważ dosyć, że kampił na respie to nie wykonywał celi po raz drugi. I zaczął się pluć jakim prawem go kickłem. I zaczęła się cała dyskusja na u@ . H@ może sprawdzić i chyba opiekun też.
17:10-15 - jakoś tak. Zaczyna się runda. Siwy znów powyżej 30 s kampi na respie ... 
19:18- następnie kampienie na respie siwego powyżej 30sekund. I rodzi się pytanie . Co to za admin, który ma ,gdzieś regulamin ? Widać dodatkowo, że dopiero zaczyna robić cele, gdzie już jest za późno... O śmiele się przytoczyć punkt . 
2.5-Zabrania się kampienia na respawnie (przez drużynę atakującą) dłużej niż 30 sekund.  Oraz kary:
6.19- Nie wykonywanie celów mapy ( kick , Ban od 30min do 1H)
6.14- Zakaz kampienia TT na respie . Wyjątek jest paka lub nie chcemy żeby CT odprowadziło Hosty . ( ostrzeżenie say@@ , ban do 1H)
Oraz co musi admin:5.3-Administrator ma świecić przykładem, być okazem wzorowego gracza.
21:25- jak się nie mylę w minutach. Następne kampienie na respie i o co chodzi ? A potem zaczyna się kłócić, że dostał kicka i jest nietykalny, że nie miałem prawa. 


Demko pięknie rozpisane. Więc widać jak Siwy pięknie przestrzega regulaminu. :)
Po proszę o wypowiedzenie się adminów oraz graczy, czy przypadkiem więcej nie widzieli takich sytuacji itd;)

@Kuba. Napisałem, że go kickłem bo nie nie mogłem się powstrzymać, że on nie robi celów, i kampi na respie. Admin nie powinien tak wgl się zachować, gdzie admini na bf2 są kulturalnie większość i nie ma z nimi problemów. A Siwy zamiast pokazać się z dobrej strony to robić jakąś samowolkę i nie przestrzega regulaminu. Mnie w tym momencie krew zalała ;) I napisałem, że ode mnie dostał kicka. Nie ukrywam tego :)


@ Oj siwy. Pomyśl za nim napiszesz cokolwiek :) Bo kickłem Cię całkiem innej sytuacji i znów plujesz się jak nie wiesz. Dobra i co z tego , że masz 3 typów? Masz prosty cel. Paka/Hosty i masz go wykonać a nie lecieć na fragi.  DD2? To możesz sobie kampić do woli na respie Ct ... bo nie Jesteś drużyną atakującą więc nie wiem o co Ci chodzi. A po drugie obejrzyj demko sobie i po patrz jak pięknie łamiesz regulamin :) 
@@ Siwy. Człowieku po drugie jak się nie mylę to trochę już siedziałem na bf2 i wiem co można a co nie można zrobić. Widziałem nie jednego agenta, który był sam na 6 ct i podkładał pake i to wygrywał jeszcze, więc takie bajeczki, że nie da rady wykonać celów .

@@@ Siwy. Ciąg dalszy Twojego zjadania wszystkich rozumów. Nie mam czego się wstydzić. Początki nie były piękne z mojej strony. Bo wyzywałem i co ? Tego Się nie wstydzę mogę na jakimś temacie, w nie wiem wywiadzie opowiedzieć wszystko moje początki i wgl. Nie wstydzę się tego. Dobra zrobię tak.

Ja jako admin Zombimod. 
-Dawałem bany na 7 dni . Czasem zwiększałem bany samowolnie bo ,, rządziłem się". 
+ Server był pięknie ogarnięty. 
+Brak spin
+ Server non stop full server
+ Wysoka kultura była
+ Każdemu była miła gra
+Każdy admin ze mną normalnie się dogadywał i nowym adminom pomagałem
Nie wierzysz to co mówię ? Spytaj się ilonki 3lu itd.
Ja jako admin Bf2
- Wyzywałem na początku miałem spiny i wgl . Moje początki z tym forum.
- łamanie regulaminu na forum gdzie to odrabiałem
-/+ Mały nie ogar był ze mnie
+ dogadywałem się z większość adminów. Miałem spiny z nie którymi , Nawet z Shanell bo mnie wkurzało zachowanie je w stosunku do servera, ale teraz jest wszystko Ok . Nawet jej buziaki wysyłam XD
+ Ogarniałem server i długo na nim siedziałem
+ miałem dobry kontakt ze wszystkimi
+ była ze mną wesoła i miła atmosfera i bekowa

Siwy więc nie wiem do czego się spinasz do mej przeszłość. A co do zombi moda. Popatrz na moją historię banów. Rzuciłem na ostatniego pake to sam sobie wymierzałem karę taką jaka powinna być. Więc zawsze uczciwy byłem . 

Brawo. Dałem wh powód. Pomyślałeś kiedyś, że był zbugowany server?  i nie mogłem zrobić ssy. Ale zwróć uwagę jak dobrze pamiętam koleś nie prosił o ub czyli miał wh więc nie wiem czego się czepiasz .

Sorry. Jeżeli ktoś obraża specjalnie bo jego kumpla zbanowałem o cheatowanie to wybacz. To i tak na 100% koleś by nie grał na naszym servie;) I jak dobrze pamiętam konsultowałem się jakiego bana mu dać ;) 
Edytowane przez Skiperek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kampa na respie to jest tak, że tt kami jak jest mapa cs_ a ct na mapach de_ na bs'ie chyba, że bs jest obok respa to mogą i tam kampić. Taka sama akcja była jak Soot był i tak samo mówił. Co do celów to widziałem bo was godziłem i Siwy zawalił bo nie wykonał celów określonych przez mapy. Admin admina nie powinien kickować bo to tak jakby "gracz gracza kockował". W takim przypadku skrga jest słuszna lecz Medyk też zawalił bo mógł od razu skarge pisać :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że SIWY kampił na respie zamiast wykonywać cele mapy, a admin powinien świećic przykładem, a nie mieć gdzieś regulamin serwera. Więc MEDYK dał mu kicka z powodem cele, który był moim zdaniem słuszny. Po czym SIWY wchodzi na serwer i się spina na admin czacie, że jakim prawem on mu daje kicka i że nie może i się zaczeła kłotnia. Siwy zachowywał się jak by zjadł wszystkie rozumy. Kolego sorry ale nie myśl sobie, że dostałeś admina i będziesz kozakować i zmieniać atmosfere na serwerze to się mylisz,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten no.. Była taka sytuacja na assaulcie, no to zamiast robić cele no to biegał za fragami sobie poprostu... Nie widziałem nigdy żeby coś tam spinal, ale czasami zdarza się mu zapominać o celach jak innym zwykłym graczom, mimo tego że teraz sam jest adminem..za cele wywalić każdy admin potrafi, a samemu je robić juz nie zawsze...

Edytowane przez Smoku13
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cs-classic.pl/topic/2040-regulamin-serwer%C3%B3w/

To samo tyczy się kicków. 

 

Ale no nie wiem.. bo chyba skiperka nie obowiązuje regulamin serwerów tylko BF2, jak to powiedziałeś. 

 

 

 

Zaczyna robić, gdzie już nie ma szans uratować hosty.

W tej sytuacji mnie kicknąłeś gdy już nie miałem szansy ratować hostów. Wiesz dlaczego jest wymagany wiek w podaniach? Aby admin myślał też na serwerze, a ty jednak nie myślisz. 

(Przykład) Jeżeli jest osoba daleko od hostów, i zostało 20sekund przy czym jest 3 przeciwników to ty powinieneś ruszyć mózgiem i pomyśleć zanim wywalisz gracza. 

 

Skiperek, mówisz że ja jako admin mogę wszystko, kiedy? 

Kampić na respie? A powiedz mi gdzie ten resp się kończy bo chyba od budynku do budynku czyli 1/3 mapy to nie jest resp? Chyba że dla ciebie jest, tak samo można powiedzieć o DD2 jak tutaj resp ciągnie się przez tyle mapy to ciekawe jak wygląda sytuacja na DD2? 

O celach, uważaj bo sie mnie czepiasz, ja wiem kiedy gram jeszcze z żyjącymi CT a kiedy sam gram, ale w niektórych sytuacjach mówie ci nie da rady wykonać celów. Gdy czas spadnie -30sek. 

 

 

___________________________________________

Skiperek, szkoda że mnie wywaliłeś z steam, a chciałem ci coś wyjaśnić. To tutaj będe musiał

Jesteś na BF2 długo? A zasad nie znasz. 

Pytanie o cele mapy po podłożeniu paki przez TT, dlaczego on dostaje bana? Za niedopilnowanie paki, CT rozbroił ją - wina TT dlatego TT dostaje bana? To jest twoim zdaniem słuszne? I to nie pierwszy raz pewnie banujesz, czyli za nic banujesz. 

Sie czep siebie , łatwo patrzyć na osobę która nie wykonuje celów, a o siebie? Jeżeli tak patrzysz bardzo na to co ja robie, to ja też również na ciebie się zaczaje, ale nie będe latał płakał na forum z powodu że kampisz.. czy tam celów nie robisz, to już zostawię opiekunowi jakich ma adminów. 

 

A z tego co pamietamy twoje początki na BF2 (adminowanie) nie były zbyt dobre, zawsze miałeś powód do spiny, z twoim podaniem? Pierw powyzywałeś wszystkich adminów BF'a, zniechęciłeś również graczy. (Zaraz mogę wyciągnąć z archiwum twoje podanie, i skargi jakie odwalałeś) A także twoje zaniedbania nieznajomością regulaminów, o Zombiaka sie już nie czepie.. tygodniowych banów? Za zwykłą obrazę, zaraz zobaczymy co tam czynisz na BF2, i jest kilka super akcji gdzie skiperek sie rządzisz. 

 

@Dla potwierdzenia 

1) 08 ale mniejsza o to > perm? Nie masz opcji banować za to że cie obraził czy co powiedział permem 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=68084

 

2) Piątek > http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=136061 7 dni? bo cię uraził? Znowu przeginasz

 

3) http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=130468 

i inne tego typu bany. Nie masz prawa banować graczy pod powodem 'wallhack' po to są screeny żebyś je robił, a nie banował po swojemu nie dając graczowi żadnego dowodu jego 'cheatowania' . 

Edytowane przez Siwy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampienie na respie to nie jest, budynki na mapie assault to nie jest RESP! Siwy co do hostów, mogłeś się szybciej ruszyć a nie biłeś innych, w niektórych sytuacjach nie dałbyś rady dotrzeć do hostów i je przetransportować na resp CT. Zostaje jeszcze sprawa z u@, wszyscy wiemy, że admini tam sobie piszą, ale trzeba zachować kulturę na u@. Skarga po części słuszna ale obejdzie się bez ostrzeżenia, pogadałem z Siwym i myślę, że już nie będzie takich akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności