Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]BAN ZA RESP? przegięcie.


skaczacym

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: GiGanT

2.Nick admina/gracza który zawinił: OPUR | MikoBICEPS
3.Admin/Gracz : OPUR | MikoBICEPS
4.Data i godzina: 26.01.2015 - 21:41:34
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
6.Opis sytuacji:

Stoję za zieloną skrzynią. Przez anarchie wybiega mi 2 ct jednego zabijam i widzę, że 2 chce mi zrobić plecaka to też się cofam. Dostaję bana zaraz jak mnie typ zabił. To są chyba żarty, bo na respie nawet nie stałem i nie kampiłem. Ogarnijcie adminów, bo to jest w tym momencie śmieszne... Za niedługo bany będą lecieć za samo przejście przez respa. Złożyłbym skargę, ale nawet nie wiem kto mi bana z*****ł!

 
 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'resp'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1418467508'
[AMXBans] Your IP: '31.182.85.16'
[AMXBans] =======================================
Edytowane przez skaczacym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i dedłem i zacząłem oglądać graczy TT i było 1:11 patrze ze ty stoisz w ciemni przy skrzynkach, no i cofnales na respa, dlatego dostales bana, może i nieszłuszny ale na respie w tym czasie czyli po 30 sec byłes dlatego go dostales, możliwe że się pomyliłem, jeśli tak to przepraszam jeśli czujesz się niewinny :) 
pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pierwszy admin, który dodał do amxbans takiego bana. To tak jakbyś grał na steamie, a ktoś na u@ napisałby Ci, że przykładowo ja krzyczę bez mutacji na mikro a Ty mnie banujesz. Podaję Ci ten przykład i wytłumaczę Ci może o co mi chodzi, nie widziałeś całej tej akcji, więc dlaczego wydałeś wyrok? Dobrze by było, jakbyś zobaczył na następną rundę, czy sterczy na respie. Jest też wprowadzony punkt w regulaminie, który zaznacza, że masz uprzedzić gracza ostrzeżeniem na u@.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GiGanT, masz na wyjście z respa 30sec. Wystarczająco aby zdążyć, z reszto to jest dd2 masz cele, to skargę możesz zamknąć bo oczywiście jest nie sluszna... Miko wie co robi "jest doświadczony" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze uprzedzam na y@ poźniej daje kicka albo bana na 5 min jak sie sytuacja powtarza to daję bana na dłużej :) więc nie mów że admini nie uprzedzają bo sie mylisz. :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce pouczac,ale nie lepiej jak ktos "kampi,lub cofnie na respa TT"dac bana TYLKO na 5 minut,a potem jak bedzie akcje powtarzac dac mu bana na 30 minut?MOIM zdaniem byłoby lepiej :PGracze nie pisali by az tylu skarg na was :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bez sensu napisałJqk eś to skarge, nie lepiej przejść na inny serwer, lub ogarnać coś do roboty żeby przeczekać 30 minut? Mineło 30 sec. a byłeś na terenie respa, to jest DD2 gdzie gra polega na tym aby TT było jak najszybciej na Bs'ie i podłożyć pake.

 

Gram troszkę na tym serwerze, i jak dla mnie administracja jedt ogarnięta, i przypilnowana na serwerze, gdzie teraz to jest też malo spotykane, chyba ze sie myle, ale zostanę i zobacze co dalej.

 

Jak dla mnie, lepiej poczekać, i się dogadać i problem z głowy.

 

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jako jedyny obejrzałem demko

Mineło duzo czasu a Ty stałeś przy respie, admin nic zlego nie zrobil nawet nie powinien upominac. w regulaminie napisane jest ze zakaz kampienia

 

Ban sluszny jak dla mnie to do zamkniecia, ale o tym zdecudyje buźka 

 

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zamknąć temat bo to robi się zbędny spam to była skarga na miko i on wytłumaczył i napisał ze jeśli się pomylił to przeprasza a teraz temat robi się gorący proszę któregoś moderatora o zamknięcie tematu ze względu na nabijanie postów. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6.Opis sytuacji:

Stoję za zieloną skrzynią. Przez anarchie wybiega mi 2 ct jednego zabijam i widzę, że 2 chce mi zrobić plecaka to też się cofam. 

 

http://zapodaj.net/1e9c7e915c509.png.html

Może admin nie zauważył tej sytuacji gdy się cofasz, po prostu popatrzył na ciebie gdy ty stałeś na respie. I jeżeli tak było to admin nie będzie konsekwencjowany za to. 

 

Sory że wcześniej nie przeczytałem, ale za pomniałem o jakiejkolwiek skardze ;) tak cicho było, a przez to zrobił się spam rolo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności