Skocz do zawartości

Nabór na opiekuna


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Imię:  
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  
Staż na serwerze:  
Znajomość amx (1-10):  
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  
Zaufanie wobec graczy (1-10):  
Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  
Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd):  
Dlaczego akurat Ty:  

 

Najważniejsza jest dla mnie aktywność i to jak dana osoba zachowuje się na serwerze i forum. Osoby mające mniej niż 40 postów niech nie piszą podania. Podania które nie będą mi się podobać zostaną ukryte.

Piszemy w tym temacie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Ilona
Wiek:  rocznikowo 18
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  Kilka godzin dziennie
Staż na serwerze:  Od października 2013, licząc resetowane GT lekko ponad 350h na serwerze
Znajomość amx (1-10):  9
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  5-6 (mam kogo pytać w razie "problemów' ;>)
Zaufanie wobec graczy (1-10):  9-10
Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  Nie
Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd):  Sporadycznie zdarza się pisać recenzje, wcześniej pisane poradniki na forum odnośnie ZombieModa i map
Dlaczego akurat Ty:  Wiem, że ostatnio trochę gorzej z aktywnością na serwerze z racji cs:go, ale Opiekun raczej jest od strony technicznej/forumowej, a tu już zdecydowanie więcej czasu mogę poświęcić i się tym zająć. Już ponad rok obserwuje i proponuję zmiany na serwerze/propozycje i orientuję się co może być ewentualnie brane pod uwagę, a co jest zbędne. Ponad 40 dni na forum robi swoje i praktycznie cały dział ZM wraz z regulaminami mam obeznany. Z graczami chyba utrzymuje dobry kontakt, co potwierdzają w ciągu tego całego czasu tylko 2 skargi na mnie, z czego wszystkie niesłuszne. Chcę żeby na serwerze panowała nadal miła atmosfora. Nie mam zamiaru traktować kogoś nieobiektywnie, tylko dlatego, że jest znajomym. Chciałabym wprowadzić trochę świeżości do tego działu, jak i do serwera.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności